Jak na rudý obličej - poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 18.08.09 15:50
Jak na rudý obličej - poraďte

Ahoj holky, nevíte jestli existuje nějaký krém nebo jiný přípravek, který by omezoval rudnutí v obličeji? I po malé tělesné námaze rudnu jak rak a neleze to dolů klidně hodiny…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 18.08.09 15:56

Existují krémy na rudou pokožku,ale když zrudneš po námaze,tak to asi ne. …aspoň si to myslím :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 18.08.09 16:04

Já to tušila, ale pro jistotu, kdyby někdo znal zázrak… :lol:

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 18.08.09 16:55
dracatko píše:
Já to tušila, ale pro jistotu, kdyby někdo znal zázrak… :lol:

Myslím,že se rudnutí obličeje řeší nějak operativně zásahem do krevního řečiště,ale podrobný informace nevím.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

IvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 21.08.09 11:55

Já taky občas vypadám jako zralá na infarkt. Zvlášť když je teplo, ale i bez horka to jde. Vyzkoušela jsem leccos a NIC. Zvlášť pěkně vypadalo, když jsem se v červené fázi snažila aspoň přepudrovat. Leda tak nějaký nazelenalý pudr, ale zatím jsem vhodný nenašla.

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 21.08.09 13:39

Ivko - nazelenalý ne… měl by být lepší nažloutlý. Ale hlavně to platí pro pleť která sama o sobě je podrážděná a červená. Červenání po sportu se asi moc vyřešit nedá… leda studenou sprchou.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 21.08.09 14:09

No ta právě moc nepomáhá, můžu mít obličej pět minut ve studené vodě a efekt žádný :(

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 21.08.09 14:16
dracatko píše:
No ta právě moc nepomáhá, můžu mít obličej pět minut ve studené vodě a efekt žádný :(

pět minut pokud máčíš jen obličej je málo, vem to tak, že krev proudí v celém těle a to že si ochladíš jen malou část nemůže ochladit celé tělo.
Nám to kdysi vysvětlovala tělocvikářka (jsem porculánová blondýnka, při troše námahy mám prasátkovský odstín). Nic moc se s tím nedá dělat, pleť je jemná a průsvitná a v obličeji je málo podkožního tuku takže prokrvení je víc vidět. Mělo by fungovat dát si delší chladnou sprchu a na obličej chladivý obklad…než se sprchovat studenou vodou, to se radši smířím s růžovým odstínem obličeje.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 21.08.09 14:50

…myslím,že nic jiného než se s tím smířit ani nezbývá!!!!
holt každý máme něco s čím nic moc neuděláme :wink:

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 21.08.09 17:08

No co už :-( Blbý je že snad nikde kde chodím cvičit nejsou sprchy 8) Asi si pořídím burku a bude :twisted:

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 22.08.09 10:47

A co takové ty kabelkové spraye s nějakou minerální vodou( Vichy apod…), osvěžit obličej a ten se pak i trošku proudícím vzduchem lépe ochladí…?! Taky aspoň trochu zchladit ušní lalůčky-jsou hodně prokrvované a docela to účinkuje. Já dost často lituju, že se běžně nepoužívají vějíře, mně by to moc vyhovovalo, určitě by to bylo půvabnější, než se potom v teple ovívat třeba novinami :twisted:

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

saeculi-felicitas
Učednice 184 příspěvků 22.08.09 12:27

hmmm, taky červenám, v horku obecně hodně. trošku to umí zjemnit zelený korektor z EDM nebo nažloutlý odstín, záleží na „pravé“ barvě kůže, ale žádný zázrak to není. A přece se na cvičení nebudu malovat, ne? akorát pak vypadám jak nicnevydržející začátečník co tam musí každou chvíli zkolabovat na infarkt… :lol: :lol:

Na poličce 10 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 22.08.09 20:40

To znám - horko, trocha námahy a vypadám, jako by mi do obličeje chrstli vařící vodu. No radu nemám. Prostě se snažím vyhýbat námaze v horku. :-) Ani mě nikdy nenapadlo, že by s tímto šlo něco dělat.
Mám to taky po víně.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

saeculi-felicitas
Učednice 184 příspěvků 22.08.09 21:01

jo, po červeném totálně a zcela - raději ani nepít :cry: :lol: :lol:

Na poličce 10 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 23.08.09 00:09
saeculi-felicitas píše:
hmmm, taky červenám, v horku obecně hodně. trošku to umí zjemnit zelený korektor z EDM nebo nažloutlý odstín, záleží na „pravé“ barvě kůže, ale žádný zázrak to není. A přece se na cvičení nebudu malovat, ne? akorát pak vypadám jak nicnevydržející začátečník co tam musí každou chvíli zkolabovat na infarkt… :lol: :lol:

promiň,možná je to efektní,ale ty malý blechy se nedají přečíst :wink:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist