Jak něžně oslovujete své domácí mazlíčky?

Fotoalbum tématu (19) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 04.02.12 08:56
Jak něžně oslovujete své domácí mazlíčky?

Každá z nás má jistě doma nějakého toho „domácího miláčka“ (nemám nyní zrovna na mysli naši drahou polovičku)… Máme doma čtrnáctiletou mourovatou kočku Kytku. Jednak za ni mluvíme, jednak ji také oslovujeme coby právoplatnou členku naší rodiny. Je to naše „zlato“, „chlupatý zlato“, „starouš“, „baba“, „děvčica“… :lol: A myslím si, že během dalších příspěvků si ještě vzpomenu… Jak to máte doma vy???

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 04.02.12 10:01

Naše nalezená kočička, která je pořád taková " mini", dostala od syna něžnou přezdívku " Zilvárek z chudobince", viz Bylo nás pět :D …

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 04.02.12 10:09

Tak to je vystihující přezdívka… :lol: Naše kočka je spíš suchar, proto by zastávala funkci Édi Kemlinka - berňák… :mrgreen: :mrgreen:

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 04.02.12 10:19

Máme ještě pejsinu jménem Amy, ale někdy se jí říká Ovečka( stejný hustý kožich) nebo Filuta-viz reportér Tintin a jeho pes, vypadá úplně stejně( pes) :D …jinak syn je novinář :D …

ajrin
Znalkyně 307 příspěvků 04.02.12 10:23

Já mám doma tříbarevnou kočičku. Jmenuje se Mia a je to moje miminko :srdce: Říkám jí pipinko růžová, prdelko smradlavá i voňavá (jak kdy :lol: ), ťutínko, miláčku, zvirže a pičínko (je to sice sprosté, ale já to říkám velmi něžně! :mrgreen: ). Prostě ji miluju, pičínku moji :oops: Jo, a máti, když na kočku volá místo „Mio“ volá „Zmijo“ :twisted:

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 25 vzorků V tužebníku 8 parfémů

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 04.02.12 10:27

Ajrin, hezké :D …a ona se Mia někdy chová jako Zmija :lol: ?
Naše Fiona je někdy totiž " Špiona", protože jí nic neujde…

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 04.02.12 10:30

Jsem ráda, že v tom „nejedu sama“… Já mám pocit, že muž má víc rád naši kočku než mě, proto mu někdy říkám: „Tvoje druhá manželka má hlad“… Na oplátku někdy slyším: „Přišla ti zvenku třetí dcera“… :mrgreen: :mrgreen: A někdy je to taky „zmetek chlupatej“ (to když jezdí zadkem po podlaze a „dovytírává se“…) :mrgreen:

ajrin
Znalkyně 307 příspěvků 04.02.12 10:31

ajinko, jo, někdy je to „zmija proradná“ jak říká s láskou můj otec :) Je tedy pravda, že jsme si ji děsně rozmazlili a teď to máme - ale když ji miluješ, není co řešit :mrgreen: Špiona je super :potlesk:

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 25 vzorků V tužebníku 8 parfémů

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 04.02.12 10:33

Špiona - to se i obecně náramně hodí ke kočkám… :lol: Nic jim, mrškám, neunikne!

bubya
Znalkyně 482 příspěvků 04.02.12 10:37

Náš pejsek jménem Spike je přezdívaný Bobíšek, Šmudla, Zlatíčko a na všechna tahle jména slyší. Včera jsem koukala na ČT živě, tam mluvili o knížce pro děti Komisař Vrťapka, což mě inspirovalo a jelikož náš miláček za námi pořád ťape a vrtí ocáskem, hádejte, jak mu od včerejška říkáme?

Na poličce 146 parfémů 78 miniatur 7 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 9 parfémů

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 04.02.12 10:56

Bubyo- :palec: !!

barbucha  04.02.12 11:31

Když volám na Otíka, nevěřily byste, kolik chlapů se otočí… na Pocem, mizero!
:lol:

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 04.02.12 12:15
bubya píše:
Náš pejsek jménem Spike je přezdívaný Bobíšek, Šmudla, Zlatíčko a na všechna tahle jména slyší. Včera jsem koukala na ČT živě, tam mluvili o knížce pro děti Komisař Vrťapka, což mě inspirovalo a jelikož náš miláček za námi pořád ťape a vrtí ocáskem, hádejte, jak mu od včerejška říkáme?

Komisař Rex??? :lol: :lol: Ne, Vrťapka!!!

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 04.02.12 12:26

To je různé, záleží jestli ho chci nalákat nebo ho kárám. Většinou ale na něj volám godzilko, číči chčíči, pane Kličko, myšáku čičáku. A mamka mu říká Vituško a to přítel nemůže ani slyšet :D

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 04.02.12 12:44

Naší (mojí) kočce Míce říkám Mícuško, Mícinko prdelko, capoušku, Mícafrodite (je tak trošku obojetná), prokusovačko tepen (je tak trošku drsná), bleško a bratr jí, nevím proč, říká pitipačko a z toho vzniko Pitinko :D

Pak máme kocoura Flekýnka - Flekyna - Flekouška, ale když zlobí, dostává i horší jména.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist