Jak otevřít flakón od Paco Rabanne 1 Million?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bartlett
Nováček 1 příspěvek 04.12.13 07:50
Jak otevřít flakón od Paco Rabanne 1 Million?

rozstříkovač u mého Paco Rabanne se nějak porouchal. mačkám, mačkám, ale nic nestříká, ať dělám, co dělám. mám uvnitř ještě dobrých 70ml vůně, takže bych ho rád nějak otevřel a přendal vůni do jiné lahvičky. víte někdo, jak to udělat? nebo mohli byste mi poradit, co jiného dělat, nebo kam zajít s takhle porouchanou lahvičkou? vůni už mám více jak 2 roky a účtenku už jsem někam zahodil, takže výměnit to nepůjde.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

jaccckie9
sv. Parfema z Kecálburgu 2027 příspěvků 04.12.13 13:36

Hoď ho do koša a kúp si niečo nové :andel:

Na poličce 14 parfémů 194 miniatur 42 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 04.12.13 14:44

Tak ja by som vrch skúsila nejak odmontovať kombinačkami a keď nič, tak by som si kúpila niečo nového, ako radí @jaccckie9 :mavam:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

asperula
Parfémová maniačka 555 příspěvků 04.12.13 16:42

kromě násilného otevření mě napadá taky použití plnitelného flakonku Travala, pokud by byla chyba jen v tom rozstřikovači nahoře. ale přiznávám že s tím osobní zkušenost nemám, určitě tady bude k tomu někde zmínka v diskuzích

http://www.xparfemy.cz/…p-34052.html

Na poličce 19 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist