Jak posílat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lamiel
Nováček 25 příspěvků 01.02.09 22:29
Jak posilat?

ahoj, mam takovy hodne hloupy dotaz, tak se mi moc nesmejte :) jak si mezi sebou posilate vzorky a cele parfemy? v nejakych krabickach pres postu? doporucene, nebo to nejak pojistujete? diky

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 01.02.09 22:37

mně zatím vždycky prošla bublinková obálka většinou rozměru A5.. když posílám vzorky, odstřiky nebo něco levnějšího, dám to jen doporučeně - tam je při ztrátě zásilky 500.- náhrada.. když posílám něco dražšího, většinou pojistím např. na 1000.- nebo 1500.-
Od nového roku má pošta nová pravidla, takže objemnější flakon bude nutno dát do krabičky a poslat jako balík:cry:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 01.02.09 22:39

Posílám vždy výhradně doporučeně. Zabalené v bublinkách a v bublinkové obálce. Když se nevejde, tak v krabičce.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 01.02.09 22:40

Jinak, Lamiel, nikdo se nesměje… a země je … kulatá… /Kryštof/ :)

lamiel
Nováček 25 příspěvků 01.02.09 23:05

A ten parfem se vazne nerozbije, kdyz se posila v jen v bublinkove folii? myslim, ze se daji veci posilat i jako krehke…a kde berete krabicky, v papirnictni? rada bych taky neco poslala, ale v zivote jsem neposilala balik postou, tak se radsi ptam nez neco pokonim, diky :)

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 01.02.09 23:09

ještě se nikdy nic nerozbilo, co jsem posílala - ani mi nepřišlo nic rozbitého.. jak psala Lyonella, než dáš do obálky, obalíš ještě v bublinkové folii, na to použiješ 2 metry izolepy a to by v tom byl čert, aby to nevydrželo :wink:

jinak krabičky prodávají docela dobré na poště, skládací, už nadepsané s řádkama na adresu a stojí snad 10.-.. jinak se dá použít jakákoliv krabička, třeba od čaje, nebo co je po ruce.. postup ten samý - obalíme v bublinách, vycpeme zbytek krabičky třeba novinama a flakon musí vydržet!!

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

lamiel
Nováček 25 příspěvků 01.02.09 23:17

Diky moc holky :) a ta bublinkova folie se sezene taky na poste? a kdyz se posila ten balik, tak se nadepisuje vpravo jmeno prijemce a vlevo odesilatel? a jeste je k tomu ten listek jak pri posilani doporuceneho dopisu? dekuju, snad uz je to vsechno co jsem chtela vedet :)

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 01.02.09 23:29

Bublinkové obálky prodávají v papírnictví.

Ano, vpravo v dolní části se píše adresa příjemce, vlevo v horní části adresa odesílatele. Podací lístek musíš mít vyplněný, i u pojištěného balíku, pouze u obyč. balíku ne, ale to bych neriskovala.

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5522 příspěvků 19.02.09 18:49

Já ty bublinkové obálky seženu zase jen na poště, v papírnictví je u nás nevedou. Obálky s bublinkovou vložkou se jmenují - protinárazové a stojí od 7,– Kč výš - je to rozlišeno cenově podle velikosti obálky.

Já vždycky Refan flakonek naplněný odstřikem zabalím do igelitové tašky ( když nemám při ruce bublinkovou folii ) a tu potom přelepím kolem dokola průsvitnou lepící páskou a teprve potom vložím do bublinkové obálky. A fakt se nikdy nic nerozbilo ( musím to zaťukat ). Vždy odstřiky posílám doporučeně, když je cena odstřiku do 500,– Kč. Pokud je dražší cena odstřiku, pošlu ho raději jako balíček a uvedu na obálku cenu 1000,– Kč.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 66 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 19.02.09 18:54

Já tedy od nedávna kupuju bublinkovky jedině na poště, protože tam stojí zaručeně nejmíň - tu klasickou, co se do ní vejdou odstřiky (na velikost DVDčka) mi prodají za 6Kč, zatímco v papírnictví minimálně 9, ale viděla jsem snad i za 15… :roll:

A bublinkovou fólii mi nosí mamina z práce z vybaleného zboží, tak to je taky príma :P

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24002 příspěvků 20.05.09 16:03

Ahoj, prosím nesmějte se mi za hloupý dotaz, ale, já nováček, se táži - co si mám představit pod pojmem odstřiky? :oops:

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 20.05.09 16:23

To znamená,že z originálního flakónu odstříkáš vůni do náhradního flakónku. :wink:

A pak se tomu říká odstřik. :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2260 příspěvků 20.05.09 16:36

já také posílám v bubl. obálkách-ale nedávno se mně stalo, že parfém dorazil k Lence rozbitý, vylitý!!!! :evil:

Takže od této doby zvažuji, co poslat v krabičce a co v obálce. :wink:

Dražšíí parfémy dávám do krabiček. :wink:

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 21.05.09 09:48

Po jedné nedobré zkušenosti,kdy parfém přišel rozbitý,tak posílám jedině v krabičce.Odstřiky samozřejmě v obálce.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 21.05.09 11:23

Parfémy jedině v krabičce. Schovávám si, co mi dojde z jiných objednávek z internetových parfumerií. Samozřejmě vždy obalím bublinkami a snažím se nějak vycpat okolo. Vzorečky a odstřiky v bublinkové obálce. Zatím vždy vše došlo v pořádku. Když posílám 1-2 vzorečky (třeba při výměně), tak obalím bublinkovou výplňí (i tu si syslím) a pošlu v obyčejné obálce.

U doporučeného psaní musí být vždy poddací lístek. Stejně u balíku - ten si raději pojistím. Pokud ho posílám jako křehký, je to za příplatek.

Na poličce 20 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist