Jak posílat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lamiel
Nováček 25 příspěvků 01.02.09 22:29
Jak posilat?

ahoj, mam takovy hodne hloupy dotaz, tak se mi moc nesmejte :) jak si mezi sebou posilate vzorky a cele parfemy? v nejakych krabickach pres postu? doporucene, nebo to nejak pojistujete? diky

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 01.02.09 22:37

mně zatím vždycky prošla bublinková obálka většinou rozměru A5.. když posílám vzorky, odstřiky nebo něco levnějšího, dám to jen doporučeně - tam je při ztrátě zásilky 500.- náhrada.. když posílám něco dražšího, většinou pojistím např. na 1000.- nebo 1500.-
Od nového roku má pošta nová pravidla, takže objemnější flakon bude nutno dát do krabičky a poslat jako balík:cry:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 01.02.09 22:39

Posílám vždy výhradně doporučeně. Zabalené v bublinkách a v bublinkové obálce. Když se nevejde, tak v krabičce.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 01.02.09 22:40

Jinak, Lamiel, nikdo se nesměje… a země je … kulatá… /Kryštof/ :)

lamiel
Nováček 25 příspěvků 01.02.09 23:05

A ten parfem se vazne nerozbije, kdyz se posila v jen v bublinkove folii? myslim, ze se daji veci posilat i jako krehke…a kde berete krabicky, v papirnictni? rada bych taky neco poslala, ale v zivote jsem neposilala balik postou, tak se radsi ptam nez neco pokonim, diky :)

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 01.02.09 23:09

ještě se nikdy nic nerozbilo, co jsem posílala - ani mi nepřišlo nic rozbitého.. jak psala Lyonella, než dáš do obálky, obalíš ještě v bublinkové folii, na to použiješ 2 metry izolepy a to by v tom byl čert, aby to nevydrželo :wink:

jinak krabičky prodávají docela dobré na poště, skládací, už nadepsané s řádkama na adresu a stojí snad 10.-.. jinak se dá použít jakákoliv krabička, třeba od čaje, nebo co je po ruce.. postup ten samý - obalíme v bublinách, vycpeme zbytek krabičky třeba novinama a flakon musí vydržet!!

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

lamiel
Nováček 25 příspěvků 01.02.09 23:17

Diky moc holky :) a ta bublinkova folie se sezene taky na poste? a kdyz se posila ten balik, tak se nadepisuje vpravo jmeno prijemce a vlevo odesilatel? a jeste je k tomu ten listek jak pri posilani doporuceneho dopisu? dekuju, snad uz je to vsechno co jsem chtela vedet :)

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 01.02.09 23:29

Bublinkové obálky prodávají v papírnictví.

Ano, vpravo v dolní části se píše adresa příjemce, vlevo v horní části adresa odesílatele. Podací lístek musíš mít vyplněný, i u pojištěného balíku, pouze u obyč. balíku ne, ale to bych neriskovala.

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 19.02.09 18:49

Já ty bublinkové obálky seženu zase jen na poště, v papírnictví je u nás nevedou. Obálky s bublinkovou vložkou se jmenují - protinárazové a stojí od 7,– Kč výš - je to rozlišeno cenově podle velikosti obálky.

Já vždycky Refan flakonek naplněný odstřikem zabalím do igelitové tašky ( když nemám při ruce bublinkovou folii ) a tu potom přelepím kolem dokola průsvitnou lepící páskou a teprve potom vložím do bublinkové obálky. A fakt se nikdy nic nerozbilo ( musím to zaťukat ). Vždy odstřiky posílám doporučeně, když je cena odstřiku do 500,– Kč. Pokud je dražší cena odstřiku, pošlu ho raději jako balíček a uvedu na obálku cenu 1000,– Kč.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 19.02.09 18:54

Já tedy od nedávna kupuju bublinkovky jedině na poště, protože tam stojí zaručeně nejmíň - tu klasickou, co se do ní vejdou odstřiky (na velikost DVDčka) mi prodají za 6Kč, zatímco v papírnictví minimálně 9, ale viděla jsem snad i za 15… :roll:

A bublinkovou fólii mi nosí mamina z práce z vybaleného zboží, tak to je taky príma :P

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 20.05.09 16:03

Ahoj, prosím nesmějte se mi za hloupý dotaz, ale, já nováček, se táži - co si mám představit pod pojmem odstřiky? :oops:

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 20.05.09 16:23

To znamená,že z originálního flakónu odstříkáš vůni do náhradního flakónku. :wink:

A pak se tomu říká odstřik. :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 20.05.09 16:36

já také posílám v bubl. obálkách-ale nedávno se mně stalo, že parfém dorazil k Lence rozbitý, vylitý!!!! :evil:

Takže od této doby zvažuji, co poslat v krabičce a co v obálce. :wink:

Dražšíí parfémy dávám do krabiček. :wink:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 21.05.09 09:48

Po jedné nedobré zkušenosti,kdy parfém přišel rozbitý,tak posílám jedině v krabičce.Odstřiky samozřejmě v obálce.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 21.05.09 11:23

Parfémy jedině v krabičce. Schovávám si, co mi dojde z jiných objednávek z internetových parfumerií. Samozřejmě vždy obalím bublinkami a snažím se nějak vycpat okolo. Vzorečky a odstřiky v bublinkové obálce. Zatím vždy vše došlo v pořádku. Když posílám 1-2 vzorečky (třeba při výměně), tak obalím bublinkovou výplňí (i tu si syslím) a pošlu v obyčejné obálce.

U doporučeného psaní musí být vždy poddací lístek. Stejně u balíku - ten si raději pojistím. Pokud ho posílám jako křehký, je to za příplatek.

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist