Jak poslat zprávu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 04.04.10 19:16
Jak poslat zpravu....

Asi to je hrozne blby dotaz…Presto, ze nejsem az takovy novacek, mam problem s jednou veci. Shanim vuni, najdu si ji ve statistice kdo ji ma a nabizi. A ted to prijde. Najdu si uzivatelku a mam na vyber nekolik moznosti - policka, historie, tuzebnik, zkusebnik, hitparadu a info…nikde jsem nenasla moznost napsat uzivatelce zpravu. Mozna jsem jen slepa, to se mi obcas stava, ale uz nekolikrat sem tohle resila a proste nevim :-( poradi nekdo prosim?

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 04.04.10 19:17

Já si dotyčnou najdu ve členech, ale moc rychlá cesta to není :conf:

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 04.04.10 19:19

To uz jsem taky zkousela, tobe to jde? Ja se dostanu prave na stejny misto. Najdu si clenku a objevi se mi stejne moznosti. Bohuzel nikde neni moznost poslat ji zpravu.

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 04.04.10 19:22

Po levé straně je jméno člena, na to klikneš a pak je jeho profil kde po levé straně je PM - poslat SZ

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 04.04.10 19:26

Mne to proste nejde. Najdu si ji, rozkliknu a mam tam stejne moznosti - info, policku, tuzebnik apod…nikde mi nejde vlezt do jejiho profilu a poslaz sz. Ja nevim jestli jsem az tak moc zabrzdena?? :conf:

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 04.04.10 19:29

Teď vidím, že PM je hned na stránce členů po pravé straně. Dáš členové, najdeš si ho v seznamu a hned v tom řádku napravo je PM.

Parga
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 04.04.10 19:32

Zkus si kliknout nahoře na záložku Členové (vpravo od 0 nových zpráv ) - objeví se ti takový seznam memberlist.php , tak si vyhledáš, koho chceš, klikneš vpravo od jeho jména na PM

Také si můžeš normálně vlézt do svých SZ, dáš Napsat zprávu, vyplníš jméno toho, komu chceš napsat a napíšeš mu, co chceš :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 04.04.10 19:35
Smidlik píše:
Teď vidím, že PM je hned na stránce členů po pravé straně. Dáš členové, najdeš si ho v seznamu a hned v tom řádku napravo je PM.

To jo, ale to je ve Fóru . Ale když hledáš v Databázi , tak tam ta možnost opravdu není.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 04.04.10 19:38

Tak dobry, uz vim, kde byl zakopany pes. Ja se pohybovala v databazi, kde jsem pak hledala pres zalozku Lide (tam se moznost posilat sz neobjevi). No a na foru je zase zalozka Clenove. Nejak me nenapadlo, ze by v tom byl rozdil. Ale uz jsem zacinala mit dobryho nerva :-) Tak moc diky za trpelivost a za radu. Nekdy jsem trochu pomalejsi :oops: (zvlast takhle navecer :lol: )

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 04.04.10 19:43
tapuz píše:
Smidlik píše:
To jo, ale to je ve Fóru . Ale když hledáš v Databázi , tak tam ta možnost opravdu není.

V databázi jsou lidé a ve fóru členové

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 04.04.10 20:15
Smidlik píše:
tapuz píše:
Smidlik píše:
V databázi jsou lidé a ve fóru členové

No to přece nijak nepopírám, ale meduza podle prvního příspěvku jasně mluví o databázi , ne o fóru , protože statistika , kde se dají najít majitelé určité vůně, je v databázi, ne ve fóru. Takže to je debata trochu „jeden o koze, druhý o voze“. Z databáze to podle mě skutečně nejde.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 04.04.10 20:18

Já jen psala, jak to dělám já, nic jiného.

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 04.04.10 20:26

Jj, moc diky. Jen mi neodoslo, ze kazda koukame na neco jineho :-) Ale i tak mi to pomohlo. Ja jsem to prave taky jednou kdysi delala jak ty, proto jsem nechapala, jaktoze to ted nejde. Priste musim holt vic zapojit mozek :-)

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 04.04.10 21:14

tlačítko PM (soukromá zpráva) je u každého jednoho příspěvku každého jednoho člena.
dole v modré liště.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 04.04.10 22:59

Tak zle na tom nejsem jeste, snad…:-) Hledala jsem jak napsat zpravu pri hledani v databazi a tam to asi vazne nejde…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist