Jak používáte vzorečky?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dobrotka
Učednice 130 příspěvků 20.01.12 11:24
Jak používáte vzorečky?

Objednala jsem si na Xparfémech asi 15 vzorků parfémů a dneska mají přijít :dance: Zajímá mě,jak vzorečky používáte a v jakém množství,jestli si na sebe „vylijete“vzoreček celý najednou nebo jestli vám vzoreček vydrží déle,šetříte si jej,apod.A ještě doplněk:používáte na nanášení parfému ze vzorečku prst nebo to špičaté „žihadýlko“(nevím jak to napsat) :oops: Děkuji

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:

sarinenka  20.01.12 11:49

Já k nanášení vůně z vialky používám tu „tyčinku“ :mrgreen:. Pokud je to plastová vialka bez tyčinky, tak si samozřejmě pomůžu prstem - ale nevím, jestli je to správně, někde jsem četla, že se tím třením ruší stopa té vůně… :think: Vzoreček na sebe „neliju“ nikdy, u některých vůní by mě to mohlo porazit 8o :lol:

E.Evulenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2712 příspěvků 20.01.12 11:54

Já si nejdříve vzorečky nanesu na papírové proužky, které mám popsané a pak se je "učím rozeznávat a poznávat složení.Později si je nanáším na ruku , nejlépe jeden den jednu, aby si je člověk nemotal. Některé vůně ani testování na ruku nepřipustím. A nejlépe se testuje na noc, že se navoníte a sledujete "co to dělá " s váma všema :dance: :cert:

Příspěvek upraven 20.01.12 v 11:55

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Suniang
Znalkyně 366 příspěvků 20.01.12 11:55

..bud prilozim zapesti na otevrenou vialku a otocim, nekdy to vyjde a nekdy se dokazu i vzorkem zlit od hlavy k pate, podle faze zbrklosti, ktera odrazi miru teseni se na vzorecek.

.. nebo nanasim tycinkou ( tou me ale nanaseni vzorecku depta, nevim proc ).

Na poličce 19 parfémů 6 miniatur 13 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Suniang
Znalkyně 366 příspěvků 20.01.12 11:57
E.Evulenka píše:
Já si nejdříve vzorečky nanesu na papírové proužky, které mám popsané a pak se je "učím rozeznávat a poznávat složení.Později si je nanáším na ruku , nejlépe jeden den jednu, aby si je člověk nemotal. Některé vůně ani testování na ruku nepřipustím. A nejlépe se testuje na noc, že se navoníte a sledujete "co to dělá " s váma všema :dance: :cert:

To je chytre Evulenko ! Zkusim papirove prouzky. Taky jsem si slibila, ze budu zkouset jednu, maximalne dve vune denne, ale chamtivost me vetsinou premuze.

jitlen
Učednice 110 příspěvků 20.01.12 12:21

Tyčinkou vzoreček nenanáším, protože po chvíli skoro nic necítím. Většinou si ho nakapu na předloktí, na krk a do výstřihu (nakapu a rozmažu prstem), abych vůni na sobě měla v dostatečném množství a poznala, jak se v ní budu cítit a jestli mě během dne nezačne obtěžovat. Část vzorečku si nechám, abych si mohla vůni časem připomenout.

Na poličce 29 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 3 parfémy

E.Evulenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2712 příspěvků 20.01.12 12:29

:mrgreen: Já to právě taky nevydržím, jenom se na ty ampulečky se dívat. A na ruky se to nevejde…navíc když je to smrad, tak se ho z ruky nezbavíš. Takže si popíšu papírky /páč skleroza je síla/ a pak čuchám celý den všechny najednou-teda po sobě. :jazyk: Když je toho jenom kapička na tom papírku , tak se tak nějak nepřečucháš.

Suniang
Znalkyně 366 příspěvků 20.01.12 12:53
E.Evulenka píše: :mrgreen: Já to právě taky nevydržím, jenom se na ty ampulečky se dívat. A na ruky se to nevejde…navíc když je to smrad, tak se ho z ruky nezbavíš. Takže si popíšu papírky /páč skleroza je síla/ a pak čuchám celý den všechny najednou-teda po sobě. :jazyk: Když je toho jenom kapička na tom papírku , tak se tak nějak nepřečucháš.

:) oka vyzkousim to a z bytu si udelam malou laborator, jen doufam, ze na to budu mit fakt ty nervy Evulenko.)

E.Evulenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2712 příspěvků 20.01.12 13:01

Počkej!! Ale nesmíš jich mět 100ks najednou!!!!! :jazyk:

Suniang
Znalkyně 366 příspěvků 20.01.12 13:19

oka, tak vezmu jen tak…eeee… 10 ? :dance: .)

Lencza15
Učednice 237 příspěvků 20.01.12 13:24

Já to dělám jak kdy, podle toho, jak se mi chce… většinou kombinuju všechny už zde zmíněné možnosti.
a) na papírky, které si popíšu a postupně očuchávám
b) na zápěstí, většinou na každou ruku jen jednu vůni, když jsem ten den nenasytná, tak ještě další z druhé strany (na hřbet ruky), ale musím si být jistá, že ta vůně není moc silná a nepřebije i vůni, co mám na druhé straně ruky
c) vůně, které prošly testem na zápěstí jako nositelné, pak dávám na sebe - tou tyčinkou mi přijde, že se skoro nenavoním, takže většinou prstem, ale ne rozmazávat, jenom poťupávat :)- voním se většinou dost málo, tak mi jeden vzoreček stačí i na několik dní (v tom jsem tady asi dost „odchylná“, jak jsem pochopila :mrgreen: )

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 4 odstřiky 68 vzorků V tužebníku 3 parfémy

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 20.01.12 13:59

Zkouším vždy jen jednu vůni, část vzorečku si opatrně „naleju“ na zápěstí. Pokud se mi vůně líbí, tak opakuji jiný den a párkrát si tyčinkou ťupnu i na krk. Jsem na tom podobně jako Lencza, zkouším jen trošku a vzoreček mi vydrží na několik dní.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Le Parfume
Nováček 6 příspěvků 20.01.12 14:49
Odpověď... :)

Podle mě používat tyčinku, prstem by se to asi „dekontaminovalo.“ Jinak bych osobně řekl, jako ten nováček, že je lepší to šetřit a dát jeden večer, jednomu parfému. Nemá cenu zkoušet jich více najednou, tedy alespoň podle mě. Chce to čas. Nevím, snad to tu ještě nikdo nepsal, a pokud jo, tak se omlouvám, za plácání místem. Ahoj… :palec: :palec:

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

dobrotka
Učednice 130 příspěvků 20.01.12 15:04

Jsem taky toho názoru,prožít každý den s jedním vzorečkem,jednou vůní.Budu si ji očichávat,číst recenze k té vůni,hledat nejlepší ceny,prostě si tu vůni ten konkrétní den „pořádně užiju“,ale nevypotřebuju všechno.Nemá cenu spěchat,vzorečky taky nejsou nejlevnější a stojí za to se s nimi „pomazlit“.Některé se mi budou líbit víc,jiné míň a třeba mezi nimi objevím tu pravou.Hodně nadějí vkládám do Chloe Love :*

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

ajrin
Znalkyně 307 příspěvků 20.01.12 16:34

Já si vzoreček nanesu na zápěstí, nejlépe oboje a pořádně (aby se to aspon trochu vyrovnalo běžnému střiku z rozprašovače).. i tak v ampulce větsinou zbyde nejméně půlka. Tu si nechám na pozdeji (buď ještě týž den vůni trochu osvěžím a dál čuchám, nebo na další den). No a celý den si prostě tak čuchám tu vůni. Kolikrát se mi stalo, že mi něco na začátku nevonělo, ale v průběhu dne jsem změnila názor, takže typickým papírkům moc nevěřím. Jinak kdysi jsem si vzorečky syslila a šetřila, dneska razím heslo: použít a užít :twisted: Každopádně vždycky zkouším jen jeden vzoreček (výjma případů, kdy zkouším v parfumerii, to zkouším většinou 2 vůně). Jinak jako chudý student se teď snažím vzorečky omezit, přece jen to leze do peněz a kupuju hlavně vzorky vůní, které třeba parfumerie moc nevedou..

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 25 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist