Jak přibrat ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 23.03.09 11:56
Jak přibrat ?

Zvláštní otázka, ale přece… já tedy kila spíš potřebuji dolů, ale ten můj by rád opak.
Jak na to?

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 23.03.09 12:03

Možná by mu poradili v nějakém fitku. Kdysi jsem se začetla do diskuse nějakých posilovačů a řešili tam právě jídelníček. A byla to panečku celkem věda. :shock:

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 23.03.09 12:08

tak toto téma nemusím ani otevírat, natož pročítat :D :D

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 23.03.09 12:10

nejsi sama :lol: :lol:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 23.03.09 12:12

To by pro mě nebyl vůbec žádný problém! :D

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 23.03.09 12:22

:cry: nechci být tlustější než chlap! Taková nespravedlnost! Proč se nedá s tuky kšeftovat?!

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 23.03.09 12:40

holt genetika :) ja bych taky trochu toho tuku mohla dat segre, a mely bysme obe akorat. Ona je typicka ektomorfka - ma asi o 15kg min nez ja na stejnou vysku, a to myslim nejsem nijak tlusta :D a pritom porad ji hranolky, stejky.. na koleji si vsechno „vari“ ve fritaku.. takze zadny diety.

Chlapovi rekni, ze jestli chce pribrat svaly a ne jen tuk, ze musi zajit do fitka a najit si dobryho trenera. (nebo kdyby ho bavilo vzpirani, tak ho to vyjde o dost levneji.. to ho pak poslat ke me :lol: ja uz bych ho do vzpirarny odvedla a jidlo taky vysvetlila)
Pokud by jen upravil stravu, tak bude pribirat zaroven (spis) tuk i svaly(mene, pokud je moc nepouziva), zavisle na tom jak je sportovne aktivni. Jestli je navic ektomorf a dela nejaky aerobni sport, pak to bude horsi.

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Aimirin
Parfémová maniačka 620 příspěvků 23.03.09 12:51

Přibírání:

Nejlíp mu to asi osvětlí trenér, nicméně ve zkratce: Přibírat musí svaly, ne tuk. Tudíž musí jít idálně co 2,5 hodiny a co nejméně tučně. Každé jídlo musí obsahovat kvalitní bílkovinu (tedy především libové maso - kuře, králík, krůta, tuňák, tvaroh…hodně bílkovin je i v syrečkách, bílcích) a sacharid (nejlépe brambory, žitný chléb, rýže…).

Zeleninu lze jíst kdykoliv v jakémkoliv množství.

Množství těch bílkovin a sacharidů závisí od toho, jak moc by posiloval a hlavně od jeho váhy. Pro začátek 2g sacharidů/kg tělesné hmotnosti a 1,5g bílkoviny na kg. Zpočátku je asi těžké to spočítat (na zadním obale většiny výrobků je uvedeno, kolik g které výživy obsahují)..později už to má člověk „v oku“.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 23.03.09 13:14
Aimirin píše:
Přibírání:

Nejlíp mu to asi osvětlí trenér, nicméně ve zkratce: Přibírat musí svaly, ne tuk. Tudíž musí jít idálně co 2,5 hodiny a co nejméně tučně. Každé jídlo musí obsahovat kvalitní bílkovinu (tedy především libové maso - kuře, králík, krůta, tuňák, tvaroh…hodně bílkovin je i v syrečkách, bílcích) a sacharid (nejlépe brambory, žitný chléb, rýže…).

Zeleninu lze jíst kdykoliv v jakémkoliv množství.

Množství těch bílkovin a sacharidů závisí od toho, jak moc by posiloval a hlavně od jeho váhy. Pro začátek 2g sacharidů/kg tělesné hmotnosti a 1,5g bílkoviny na kg. Zpočátku je asi těžké to spočítat (na zadním obale většiny výrobků je uvedeno, kolik g které výživy obsahují)..později už to má člověk „v oku“.

ehm.. sacharidu urcite vic nez 2g/kg ;) pro pribirajiciho cloveka to chce 3-4g sacharidu na kg podle telesneho typu. Tos asi spletla s bilkovinama ne(1,5-2g/kg)? Vem si ze hubnouci clovek, pokud se nechce dostat pod 5000Kj jak se tu resilo, tak musi snist minimalne ty 2g/kg sacharidu.

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 23.03.09 13:29

Jezdil na kole.

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 23.03.09 13:43

tak takovy starosti bych chtela mit - no vazne ale :D a ze bych vedela :D

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Aimirin
Parfémová maniačka 620 příspěvků 23.03.09 13:46

nevím, tka mi to říkal trenér :-) A říkala jsem pro začátek dva…je jasné, že zpočátku do sebe (podle mě) víc nenacpe

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 23.03.09 13:51
Aimirin píše:
nevím, tka mi to říkal trenér :-) A říkala jsem pro začátek dva…je jasné, že zpočátku do sebe (podle mě) víc nenacpe

ten trener ti to rikal na hubnuti, zpevneni nebo pribirani? Ja jsem mimochodem taky trenerka :P

A klidne toho do sebe vic nacpe, kdyz zvoli vhodny potraviny. Kdyz si udelas testoviny nebo bramborovou kasi, tak to mas hned. ;)

Aimirin
Parfémová maniačka 620 příspěvků 23.03.09 13:59

Na přibírání…ale je to psaný třeba i na fsportku v článcích pro začátečníky…

Já si stejně myslím, že to je dost složité, aby to normální člověk dodržoval :lol:

Určitě nejsem odborník.....takže důvěřuji spíše tobě

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.03.09 15:14

Mně by se taky hodilo přibrat. Platí pro ženskou to samé? Jíst bílkoviny a cvičit?

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist