Jak přidat do podpisu odkaz na poličku - ZMĚNA!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.02.08 15:55
Jak přidat do podpisu odkaz na poličku - ZMĚNA!

Ve starém systému se odkaz na poličku přidával vložením odkazu do podpisu. Podpis se objeví pod každým vaším příspěvkem do fóra a dostanete se na něj přes hlavní menu; kliknetě na Profil, v menu profilu (uvidíte ho vlevo) pak na Identifikace. Do políčka vpravo pak stačí vepsat příslušný odkaz.

Protože systém se změnil, staré odkazy na poličky a tužebníky už nefungují. Nově jsou tyto odkazy přidány přímo pod jménem každého uživatele a zobrazují se vlevo vedle jeho příspěvků.

Pokud si chcete odkazy na poličky (jsou teď čtyři :) ), tužebník nebo zkušebník v podpisu ponechat, opravte si prosím odkazy. Nyní budou vypadat takto:

odkaz na poličku s parfémy:
Moje vůně
odkaz na poličku s miniaturami:
Moje sbírka miniaturek
odkaz na poličku s odstřiky:
Moje odstřiky
odkaz na poličku s vzorky:
Moje hromádka vzorků
odkaz na zkušebník:
Co jsem vyzkoušela
odkaz na tužebník:
Mé vytoužené vůně
Místo xxxx zadejte své identifikační číslo, ne přezdívku jako dřív. To zjistitíte jednoduše; klikněte na odkaz Lidé , dostanete se na seznam uživatelů, zde najděte sami sebe a klikněte na svou přezdívku. Své číslo najdete v adrese stránky, například:

http://ada.konicky.net/…tailuziv.php?…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist