Jak přidat do podpisu odkaz na poličku - ZMĚNA!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.02.08 15:55
Jak přidat do podpisu odkaz na poličku - ZMĚNA!

Ve starém systému se odkaz na poličku přidával vložením odkazu do podpisu. Podpis se objeví pod každým vaším příspěvkem do fóra a dostanete se na něj přes hlavní menu; kliknetě na Profil, v menu profilu (uvidíte ho vlevo) pak na Identifikace. Do políčka vpravo pak stačí vepsat příslušný odkaz.

Protože systém se změnil, staré odkazy na poličky a tužebníky už nefungují. Nově jsou tyto odkazy přidány přímo pod jménem každého uživatele a zobrazují se vlevo vedle jeho příspěvků.

Pokud si chcete odkazy na poličky (jsou teď čtyři :) ), tužebník nebo zkušebník v podpisu ponechat, opravte si prosím odkazy. Nyní budou vypadat takto:

odkaz na poličku s parfémy:
Moje vůně
odkaz na poličku s miniaturami:
Moje sbírka miniaturek
odkaz na poličku s odstřiky:
Moje odstřiky
odkaz na poličku s vzorky:
Moje hromádka vzorků
odkaz na zkušebník:
Co jsem vyzkoušela
odkaz na tužebník:
Mé vytoužené vůně
Místo xxxx zadejte své identifikační číslo, ne přezdívku jako dřív. To zjistitíte jednoduše; klikněte na odkaz Lidé , dostanete se na seznam uživatelů, zde najděte sami sebe a klikněte na svou přezdívku. Své číslo najdete v adrese stránky, například:

http://ada.konicky.net/…tailuziv.php?…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist