Jak probíhá reklamace parfému?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1087 příspěvků 20.02.12 22:54
Jak probíhá reklamace parfému?

Objednala jsem si Lolitu, doručená mi byla do 24 hodin. Potud vše v pořádku. Balíček neporušen, uvnitř krabička v celofánu, taky dobrý, ale po vybalení parfému jsem zjistila, že je ho větší půlka a při stříknutí jsem cítila, že protéká u rozprašovače, který se loupe. Po podrobnější prohlídce bylo vidět, že krabička má dole mapy a i celofán je takový zamlžený. Udělala jsem si fotky, poslala je mailem prodejci a bylo mi řečeno, ať parfém vrátí, že posoudí reklamaci a uvidí se. Hned jsem balíček poslala, to bylo 8. 2. a doteď nic. Psala jsem ji maila, jak probíhá reklamace a nikdo mi neodepsal, nereagují. Mám se bát, nebo je takovýhle jednání a průběh reklamace v pořádku?

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 20.02.12 23:31

na vyřízení reklamace má prodejce ze zákona 30 dnů.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1087 příspěvků 21.02.12 06:01

To jo, ale neměl by mi aspoň mailem potvrdit, že zboží převzal a probíhá reklamace?

Uživatel je onlinejaccckie9
sv. Parfema z Kecálburgu 2027 příspěvků 21.02.12 07:08

Skus im napisat znova…Skus zatelefonovat…Ak islo o osvedceny e-shop, nemala by si sa bat…

Na poličce 14 parfémů 194 miniatur 42 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 21.02.12 09:32
aprazanda píše:
To jo, ale neměl by mi aspoň mailem potvrdit, že zboží převzal a probíhá reklamace?

A podle sledování zásilek u ČP to zjistit nelze?

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Terie
Nováček 8 příspěvků 21.02.12 16:45

Reklamovala jsem vyteklý parfém do krabičky - ale osobně v prodejně, kde jsem ho koupila, takže jsem dostala potvrzení o reklamaci.

Psala jsem to v diskusi Reklamace nákupu parfému. Po měsíci mi napsali, že je reklamace vyřízena a dostala jsem parfém nový.

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Daja
sv. Parfema z Kecálburgu 2441 příspěvků 21.02.12 17:29

I já reklamovala parfém.Asi po týdnu přišel e-mail o obdržení zásilky a odeslání k posouzení.Do měsíce vrácení obnosu.
Zkus zavolat a uvidíš.

Na poličce 19 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 23 parfémů

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1087 příspěvků 21.02.12 18:32

Díky, zavolám tam. Zajímavý, když se prodává, tak jde několik mailů a zboží je doma druhý den. Když se reklamuje, tak ticho…

kitcat
Parfémová maniačka 846 příspěvků 31.03.12 07:44

Potrebujem vašu radu. Objednala som si spolu v jednej objednávke parfém aj tester.
Parfém je OK, tester chcem vrátiť. Nebol v celofáne, vyzerá byť používaný a má ušpinené hrdlo. Chcela by som to riešiť odstúpením od zmluvy a nie reklamáciou.
Teraz mám ale pochybnosti , či možem zmluvu zrušiť aj čiastkovo, teda že vrátim len jednu vec a druhú si nechám :think: A mám uviesť aj stav v akom som to dostala? aj ked teda odstupenie je možné bez udania dovodu…ale nerada by som aby tie nedostatky boli pripísané mne…

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 1 parfém

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 31.03.12 09:42

Tester není nikdy v celofánu…aspoň já mám takovou zkušenost.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8056 příspěvků 31.03.12 09:50

Ani já jsem ještě nezažila tester v celofánu,vždy jen kartonová krabička.Odstoupení od smlouvy bych chápala tak,že jim vrátím celou objednávku.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 31.03.12 09:51

Mě se jednou stalo,že ani tu krabičku neměl a byl zabalený jen v bublinkách.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5765 příspěvků 31.03.12 10:13

To se mi stalo taky. U Bvlgari Eau Parfumée au Thé Blanc z elnina. Ale vůně byla v pohodě, tak nebyl důvod to řešit..

Na poličce 57 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 31.03.12 13:49
@paty píše:
Odstoupení od smlouvy bych chápala tak,že jim vrátím celou objednávku.

ne, lze i odstoupení od smlouvy ohledně např. jedné vůně z více objednaných. jinak by byl chudák spotřebitel teda a tohle má bejt přece v jeho prospěch ;)

@kitcat píše:
A mám uviesť aj stav v akom som to dostala? aj ked teda odstupenie je možné bez udania dovodu…ale nerada by som aby tie nedostatky boli pripísané mne…

taky si myslím, že testery v celofánu nejsou a ohledně toho zbytku bych nepsala nic, prostě odstupuju tečka, nemyslím si, že by to nějak detailně zkoumali.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8056 příspěvků 31.03.12 15:33

No ano já netvrdím,že to tak je,ale asi bych to tak udělala,vrátila bych celou objednávku.Zdá se mi to míň komplikované. :nevim:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist