Jak se lze seznámit? Jak jste se seznámili vy? :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 09.02.11 18:58
Jak se lze seznámit? Jak jste se seznámili vy? :-)

Já už vážně nevím, co mám dělat, s prominutím mě fakt s… , že nikoho takovou dobu (cca 2 a půl roku) nemám!! Tak by mě zajímalo, jak se lze seznámit, asi dělám něco špatně.. Nejsem ani tělesně odpudivá, ani duševně narušená, ani nesedím celý dny v koutku doma :lol: Jen mám trochu problém, že mě na první pohled nikdo nezaujme, a tudíž ani nemám potřebu se s ním seznamovat (představa, že by něco bylo, je mi nepříjemná, takže nedám nikomu šanci, aby mohl ukázat osobnostní stránku a odeženu ho od sebe.. :conf: ) Zkusila jsem i seznamku, ale děs a hrůza.. Sešla jsem se s několika, ale i když jsme si dobře popovídali, opět představa, že se mně dotknou, ve mně vyvolávala hrůzu.. No asi vážně budu duševně narušená :mrgreen: Takže otázka zní, jak se lze seznámit? Případně, jak jste se se svými partnery seznámili vy? (pro inspiraci) :D

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 09.02.11 19:20

…většinou na koupališti…vyhlídla jsem si borce, rozprostřela ručník vedle něj a uložila se tam v miniaturních bikinách…úspěch 150 %… :D …od doby, co jsem vdaná už takové finty používat nemusím - snubák působí na chlapy jako magnet…ale to Tě asi nezajímá, že ?! 8)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 09.02.11 19:27

Mám taky podobný problém. Jsem delší dobu sama a vážně nevím, kde bych měla na někoho narazit. Ve škole bída, 90% holek, práce taky nic moc a pak už není celkem moc kde. Co vím, tak to bývají většinou dost náhody, ještě fungují kamarádi kamarádů, ale dál už taky nevím. Samozřejmě na prvním místě je asi práce, ale tam já hledat nemůžu ani nechci.....
Se svým ex jsme se poznali v klubu. Bylo to na konci prvního semestru, moje první pařba v Praze. Spolubydlící mě vytáhly ven, že si jdem zatrsat a ještě na pokoji otevřely flašku vína. Silně ovíněná jsem pak přišla do klubu a jen co jsem procházela vchodem, sáhla po mě NĚČÍ ruka, přitáhla mě a já trsala s panáčkem až do rána. Týden na to jsem se rozešla se svým tehdejším přítelem a s panáčkem zůstala téměř 6 let. Bavili jsme se o tom několikrát, moje verze byla taková, že jsem byla ze všech nejkrásnější a proto po mě sáhl. Jeho verze byla, že sáhl naslepo a když zjistil co to přitáhl, uznal, že to není tak zlý a už si mě nechal :lol:

edit: Kerze v roce je opravdu velmi málo dní, kdy můžeš oslňovat na koupališti :) Tam jsem nebyla už aspoň 3 roky. Většinou nestíhačka z práce…Chtělo by to něco, co jde během celého roku :-)

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 09.02.11 19:40

Na diskotéce nebo v klubu je to asi nejsnazší. Zábrany po pár sklenkách spadnou a seznamování jde samo :) Pozor ale na výběr - už první pohled napoví - jestli chodí chlapec pařit furt, nebo je tam jen náhodou, že ho vytáhli kámoši. Notoričtí pařmeni jsou dobrý akorát tak pro „lásku na jednu noc“ a pokud hledáš vztah, tak to nemá cenu. Taky se ti může stát, když se podaří s novým objevem sjednat rande, že ten objev za bílého dne a při normální konverzaci prostě není tak super, jak se zdál být (a to nemyslím jen zjev…) - obojí znám z vlastní zkušenosti

Jinak můžu doporučit začít chodit do nějakého zájmového kroužku (šachy, večerní kurzy kreslení pro dospělé apod. lze vybrat podle vlastních zájmů), tak narazíš třeba na někoho, s kým budeš mít nějaký společný koníček.

A má kuriozita - já se jednou seznámila v jednom nemocničním zařízení :D

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2670 příspěvků 09.02.11 21:12

so svojim terajsim priatelom sme sa zoznamili na Pokeci a sme spolu uz 5 rokov a mame dietatko..:)Bola to dost nahoda…ale zisla z toho velka LASKA :heart: comu som rada,lebo mam najvacsi poklad na svete :whistle:

Na poličce 46 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 28 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 09.02.11 21:27

Melisso, můžu ti říct že s tím seznamováním jsem to měla i já dost těžké. Ne že by nebyl zájem, to jako jo, ale buď byl hezkej a blbej, nebo škaredej(pro mě) a blbej :D

Já se seznámila náhodně v hospodě. Vlastně jsem neměla ani zájem, moc se mi nelíbil…No a on mě půl roku tak moc uháněl, pomáhal a staral se o mě a já zjistila že mi VONÍ, což bylo zásadní. V květnu to bude osm let co jsme spolu a lepšího chlapa bych nenašla. Zodpovědný, vtipný, cílevědomý, milý, SKROMNÝ, inteligentní s překrásným upřímným úsměvem :wink:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 09.02.11 21:45
bubena píše:
so svojim terajsim priatelom sme sa zoznamili na Pokeci a sme spolu uz 5 rokov a mame dietatko..:)Bola to dost nahoda…ale zisla z toho velka LASKA :heart: comu som rada,lebo mam najvacsi poklad na svete :whistle:

já s manželkou taky na netu … ono to snad dnes už ani jinak nejde … zvlášť když je člověk pořád v přečurákovaným kolektivu

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 09.02.11 21:47
melisaa píše: … Jen mám trochu problém, že mě na první pohled nikdo nezaujme, a tudíž ani nemám potřebu se s ním seznamovat (představa, že by něco bylo, je mi nepříjemná, takže nedám nikomu šanci, aby mohl ukázat osobnostní stránku a odeženu ho od sebe.. :conf: ) Zkusila jsem i seznamku, ale děs a hrůza.. Sešla jsem se s několika, ale i když jsme si dobře popovídali, opět představa, že se mně dotknou, ve mně vyvolávala hrůzu.. No asi vážně budu duševně narušená :mrgreen:

no holka, to bude asi ten problém … musíš zvážit nabídku a poptávku

pokud chceš „něco extra“, tak si sama sebe zeptej, jestli taky něco extra nabízíš

je to genetickej obchod

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 09.02.11 21:50
meduza123 píše:
Mám taky podobný problém. Jsem delší dobu sama a vážně nevím, kde bych měla na někoho narazit. Ve škole bída, 90% holek, práce taky nic moc a pak už není celkem moc kde. Co vím, tak to bývají většinou dost náhody, ještě fungují kamarádi kamarádů, ale dál už taky nevím. Samozřejmě na prvním místě je asi práce, ale tam já hledat nemůžu ani nechci.....
Se svým ex jsme se poznali v klubu. Bylo to na konci prvního semestru, moje první pařba v Praze. Spolubydlící mě vytáhly ven, že si jdem zatrsat a ještě na pokoji otevřely flašku vína. Silně ovíněná jsem pak přišla do klubu a jen co jsem procházela vchodem, sáhla po mě NĚČÍ ruka, přitáhla mě a já trsala s panáčkem až do rána. Týden na to jsem se rozešla se svým tehdejším přítelem a s panáčkem zůstala téměř 6 let. Bavili jsme se o tom několikrát, moje verze byla taková, že jsem byla ze všech nejkrásnější a proto po mě sáhl. Jeho verze byla, že sáhl naslepo a když zjistil co to přitáhl, uznal, že to není tak zlý a už si mě nechal :lol:edit: Kerze v roce je opravdu velmi málo dní, kdy můžeš oslňovat na koupališti :) Tam jsem nebyla už aspoň 3 roky. Většinou nestíhačka z práce…Chtělo by to něco, co jde během celého roku :-)

když nemáš čas na koupaliště, jak chceš mít čas na vztah? :conf: :mrgreen:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 09.02.11 21:51
Evelina píše:
Taky se ti může stát, když se podaří s novým objevem sjednat rande, že ten objev za bílého dne a při normální konverzaci prostě není tak super, jak se zdál být

… já četla „při normální konzumaci“ - no, ono to taky bude mít určitě vliv…

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 09.02.11 21:52
meduza123 píše:
Kerze v roce je opravdu velmi málo dní, kdy můžeš oslňovat na koupališti :) Tam jsem nebyla už aspoň 3 roky. Většinou nestíhačka z práce…Chtělo by to něco, co jde během celého roku :-)

Kde bydlíš, že nemáte aquapark ? :D Nebo alespoň kryťák… :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 09.02.11 21:53

Ja to jednou mela podobne :D na vesnicke zabave jsem tancovala, a nejdnou me nekdo strhl k sobe, ze se se mnou chce vyfotit. Nez jsem se stihla zpamatovat, byla fotka hotova.
Ale byla to skupina lidi, tak mi to ani neprislo nijak blby :) ten co me tam strhl me pak odvezl domu, a dostal ze me cislo na mobil - na dalsi zabavu me pozval sam.. a nak jsme se dali dohromady - bylo z toho 9 mesicu..

pak jsem se v Praze nudila, chtela jsem jit parit a nevedela s kym a kam, tak jsem chatovala na jednom blbym serveru.. a jeden kluk napsal ze jde parit, ale ze je z Liberce, at prijedu. No a protoze jsem nemela nic lepsiho v planu, tak jsem jela- i kdyz jen na Cerny most, protoze mi ujel posledni autobus, a ten kluk pro me prijel z Liberce :D a odvezl me tam. Po ceste vyzvedl jednoho kamarada, a sli jsme na diskoteku - nahodou jsem zjistila ze kamarad studuje v Praze- na matfyzu, a jaksi me hrozne pritahoval. No a protoze me pritahoval opravdu hodne, a kdyz jsem prijela domu, zjistila jsem ze uz me nepritahuje ten predchozi - ze mu ani nechci dat pusu, tak jsem se rozesla (po tech 9 mesicich), a tyden nato to nejak sebehlo a uz jsem chodila s tim z Liberce :) ale byl to docela adrenalin. Ted uz bych takovou silenost asi neudelala.. i kdyz..
vydrzelo nam to 13 mesicu, ale byl to uzasnej vztah na kterej furt vzpominam.

pak jsem se do jednoho vztahu dostala omylem :D - byla jsem asi rok sama, libil se mi jeden kluk co byl zadanej, a ja se hrozne libila jinymu. Nejak se prihodilo ze jsem prohrala sazku a mela mu dat pusu. Kdyz jsme sedeli v hospode, a ja videla jak se na me ten kluk co se mi libi diva (furt si myslel ze chci ublizit jeho holce nebo co..), tak jsem se rozhodla ze ta pusa nebude jen pusa, a s tim druhym jsem se zacala libat. Po asi tydnu jsem zjistila, ze to bral jako ze spolu teda chodime :D coz me prekvapilo, protoze byl „vyhlasenej devkar“. Tak jsem si to promyslela, a nakonec si s nim teda neco zacala. A zjistila ze vubec neni devkar, a ze je uplne jinej nez se zda - vydrzelo to 4 mesice.

pak uz jsem mela jen dva vztahy co asi nestojej za zminku - v tom seznamovacim duchu. No a pak jsem byla cca 4 roky sama.. mezi matfyzakama, vzperacema, lidma z koleje.. hromada kluku, a nic.. az potom ten zenatej.. se kterym jsem doted - uz pres 3 roky
S nim ani nevim kdo si „zacal“, ale pritazlivost tam byla od zacatku.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 09.02.11 21:57
xronos píše:

pokud chceš „něco extra“, tak si sama sebe zeptej, jestli taky něco extra nabízíš

je to genetickej obchod

doufam, ze to bylo mysleno jako nadsazka. Tyhle reci totiz uplne nesnasim. Co jako, ze chce neco extra? chce proste citit pritazlivost s nekym s kym si sedne. Prece si nezacne jen tak s nekym nahodne, aby zjistila jestli by to neslo „prezit“.. aby mela „normalni“ vztah.

Vim ze zkusenosti, ze kydz na zacatku vztahu je jen to „proc ne“, tak to nikdy neni takovy, jako kdyz tam je „uaaa ono to je vzajemny (rozzarenej skakaci smajlik, busici srdce, vytresteny oci)“
sice to casem trochu vymizi, ale vzdycky tam zustane vzpominka, a vzdycky tam je sance to zase ozivit..

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Sendy
sv. Parfema z Kecálburgu 2218 příspěvků 09.02.11 22:13

Žila jsem sedm let s partnerem, se kterým to byl hodně zvláštní život. Jiný vzhledem k jeho původu i zaměstnání. Byl to hezký vztah, hodný člověk, trošku nešika.

Pak jsem jednoho dne zamířila do lékárny. Já - mrňavá, on - obr. Vrazili jsme do sebe, když se fronta stáčela, aby vůbec bylo možné otevřít dveře. Měli jsme si co povídat, nasmáli jsme se. Když jsme se rozloučili třeba po třech společných dnech, ihned jsme si volali. Celé hodiny, jednou jsme spolu telefonovali 13 hodin v kuse napojení svými mobily do sítě. Nehledala jsem a potala. Zblbli jsme oba, děsně, jak ve dvaceti. Jsme spolu tři báječné roky. Jen tím, že nejsme nejmladší, si již neseme na zádech každý slušnou bagáž problémů a závazků a to nám někdy život komplikuje víc, než by bylo únosné.

Takže si myslím, že stačí nehledat a ono to přijde ve chvíli, kdy to nejméně čekáme. :whistle:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 09.02.11 22:14
WildOrchid píše:
xronos píše:

je to genetickej obchod

doufam, ze to bylo mysleno jako nadsazka. Tyhle reci totiz uplne nesnasim. Co jako, ze chce neco extra? chce proste citit pritazlivost s nekym s kym si sedne. Prece si nezacne jen tak s nekym nahodne, aby zjistila jestli by to neslo „prezit“.. aby mela „normalni“ vztah.

Vim ze zkusenosti, ze kydz na zacatku vztahu je jen to „proc ne“, tak to nikdy neni takovy, jako kdyz tam je „uaaa ono to je vzajemny (rozzarenej skakaci smajlik, busici srdce, vytresteny oci)“
sice to casem trochu vymizi, ale vzdycky tam zustane vzpominka, a vzdycky tam je sance to zase ozivit..

ne, nebyla to nadsázka ani hyperbola … je to prostě jenom konstatování reality a fungování světa :)

chlap to prostě zkouší a ženská vybírá … pokud ženská moc přebírá, může přebrat …

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist