Jak se vonět do MHD???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 12.09.09 22:42
Jak se vonět do MHD???

Nevím, zda to řeším sama, ale mám takový pocit, že ať použiji sebemenší množství, musí zákonitě někoho obtěžovat, tedy se ptám jak a kolik množství parfému je použitelné do městské hromadné dopravy… Safra v těch autobusech je vedro i když je jinak mráz až praští… :lol: :lol: :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 12.09.09 22:47

Ještě si ode mě nikdo neodsedl a neošklíbal se - ani náznak. Pořád si myslím, že až na nějaké extra těžké vůně a velká vedra je navoněný člověk stokrát snesitelnější než zpocený smraďoch, a že jich pořád je…
Voním se v poslední době docela dost, zejména když použiju lehké polívačky. Otázka, jestli tím někoho v MHD neobtěžuju, mě ještě nenapadla. S tvojí policí bych se taky nebála.

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 12.09.09 22:53

:lol: No pravda je, že mě někdy docela baví pozorovat nasávající spolucestující :lol: ale to asi nejsem sama, že… :lol:

P.S.: Zvláště v případě, že spolu jezdíme každý den a já si klidně voním každý den jinak… :lol:

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 12.09.09 23:04

V MHD radši nenasávám. Dnes jsem pro jistotu zabořila hlavu do chlupů svého psa, přisedla si ke mně paní, nejspíš alkoholička…

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

Intense77
Znalkyně 302 příspěvků 12.09.09 23:05
.....

Tak na toto som zvedava......

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 12.09.09 23:15
ledifia píše:
V MHD radši nenasávám. Dnes jsem pro jistotu zabořila hlavu do chlupů svého psa, přisedla si ke mně paní, nejspíš alkoholička…

Ano, pejska mám hnedle dvakrát a jelikož se jedná o naše čtyřnohé děti (krom dvou dvounohých), tudíž pejsky voňavé, tak naprosto chápu, udělala bych totéž :lol:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 12.09.09 23:31

to mas fuk, nos, co se ti libi :lol: smradlavi lide to taky neresi, tak proc bys mela ty :lol:

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ambrožová Lenka  12.09.09 23:46

JJJJ přesně tak, radši to přhnat s vůní než čichat výpary alkoholu a potu. :vomit:

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 12.09.09 23:59
:lol:

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 13.09.09 09:38
Spirit píše:
Nevím, zda to řeším sama, ale mám takový pocit, že ať použiji sebemenší množství, musí zákonitě někoho obtěžovat, tedy se ptám jak a kolik množství parfému je použitelné do městské hromadné dopravy… Safra v těch autobusech je vedro i když je jinak mráz až praští… :lol: :lol: :lol:

Není na světě člověk ten, jež by se zalíbil lidem všem. Ano, je velmi pravděpodobné, že pokaždé se najde někdo, komu se tvoje voňavka, nebo boty, nebo taška, nebo vlasy, nebo ksicht nelíbí. Jediná možnost je spáchat sebevraždu, ale to by se určitě taky někomu nelíbilo.

Proč o tom přemýšlíš?

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 13.09.09 09:40
ledifia píše:
Ještě si ode mě nikdo neodsedl a neošklíbal se - ani náznak. Pořád si myslím, že až na nějaké extra těžké vůně a velká vedra je navoněný člověk stokrát snesitelnější než zpocený smraďoch, a že jich pořád je…
Voním se v poslední době docela dost, zejména když použiju lehké polívačky.

Zlatá slova - k tomu nemám co dodat.

Moje zásada je - vonět čímkoli v míře přiměřené (přinejhorším třeba mýdlem s jelenem a pitralonem) , ale hlavně VONĚT .

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 13.09.09 10:28

To mýdlo s jelenem a Pitralon by mě v MHD zabili…Vždy při setkání s nimi děsně kýchám a to tak, že mám strach aby mi mozek nevyletěl nosem :oops:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 13.09.09 11:28

Tak tahle kombinace mě asi taky - ale já to myslela tak trochu s nadsázkou :D

Prostě vonět (skoro) jedno čím, ale hlavně vonět. :wink:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 13.09.09 11:29

tak o tom jsem taky nikdy nepřemýšlela a celkem mi to je jedno jestli někoho obtěžuje má vůně.Vzhledem k tomu,že s MHD jezdí většinou smraďoši,tak se ráno zleju od hlavy k patě a alespoň to utlumí ty hnusné výpary spocených a po alkoholu čpících lidí. :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Fleur  13.09.09 18:28

To spíš já se považuji za trpitelku, která musí čichat mnohdy nevábné tělesné výpary - někdy si natvrdo přiložím k nosu jeden z mnoha testovacích papírků, nastrkaných různě po kapsách. Do MHD se voním sebevědomě a s klidem!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist