Jak se vyznat v krémech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 24.04.09 21:03
Jak se vyznat v krémech

Zajímalo by mne, co je v krémech proti vráskách tak specielního, že se takto nazývají. Nestačí pleť jen hydratovat? Já mám strašně ráda Excipial krém v tubě - tu nejzákladnější mast a nevím, jestli o není málo…?
Na krémy nejsem ujetá, spíš mne to obtěžuje se tím zabývat, proto zkusím vás, odbornice.

Jaké vlastnosti musí mít pro Vás krém, aby byl ideální?

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 24.04.09 21:09
Lela píše:
Zajímalo by mne, co je v krémech proti vráskách tak specielního, že se takto nazývají. Nestačí pleť jen hydratovat? Já mám strašně ráda Excipial krém v tubě - tu nejzákladnější mast a nevím, jestli o není málo…?
Na krémy nejsem ujetá, spíš mne to obtěžuje se tím zabývat, proto zkusím vás, odbornice.Jaké vlastnosti musí mít pro Vás krém, aby byl ideální?

Někde jsem slyšela, že ten, kdo vymyslel krém proti vráskám říkal, že je nejlepší Indulona. Nevím…
Já osobně na obličej nemůžu nic umělého :( . Je mi z umělých krémů zle. Excipial znám jako mléko na tělo a je příjemné.
Osobně na obličej používám pleťový olej od české firmy Saloos. Nemůžu si jej vynachválit.
Dobrý byl taky panenský kosový olej, který jsem dostala ve vzorku. 999plan.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist