Jak si nečekaně vychutnat atmosféru...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 28.09.08 09:44
Jak si nečekaně vychutnat atmosféru...

Znáte to… máte úplně jiné plány a nečekaně vás zaskočí třeba zavolání telefonem :roll: Musíte změnit svůj program :( a vykonat něco s čím jste nepočítaly :o Protože se musíte nakopnout a vyrazit, chce to něco razantnějšího :twisted: .Tak jsem byla zaskočena dnes ráno :mrgreen: . Musí to být pecka :!: Bez zábran jsem zvolila Poison :wink: . Spěchala jsem za svým cílem povzbuzována touto vůní, vínově červené sáčko, vínově červený pléd v kombinaci s černou, černé džíny. Když mise skončila, ploužila jsem se krásným, sluníčkovým ránem, nejdříve kolem kostela, kam spěchali jeho věrní návštěvníci, potom sady, kde už se vše začíná krásně barvit, sem tam nějaký kaštan se mi zakutálel pod nohy :P a to vše s aurou Poisonu, který kupodivu s tím vším úžasně korespondoval :D :D :D Vrátila jsem se domů, úžasně osvěžena a musela se s vámi podělit s prožitkem :lol: A co vy :?: :!:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist