Jak si představujete ideální Vánoce?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eufrosyné
Učednice 70 příspěvků 23.11.13 22:15
jak si představujete ideální Vánoce?

Jak byste si představovali/y ideální vánoční čas , kam razíte, jaké koncerty navštívíte, co je pro vás nejsilnější moment o vánocích, kdy cítíte nejvíc ten požitek z tohoto svátku? :srdce: :srdce:

Na poličce 28 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 23.11.13 22:40

Ideální Vánoce = žádné Vánoce, anebo 24.7. někde u řeky, +25 ve stínu a s pohárkem ledového mojita (ikdyž dobře vychlazená plzeň by také byla dobrá) :mavam:

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

ijáček  23.11.13 23:05

@babča58 Ty máš teda nápady :lol: :mavam:

otakara
sv. Parfema z Kecálburgu 4162 příspěvků 24.11.13 07:47

Súhlas, pridám ešte štebot vtáčikov, farebné a voňavé kvety, cvrkot cvrčkov v zelenej tráve, znak toho, že je všade život. A nie tichá krajina pod snehom, zľadovatelé cesty do práce a hrozba, že so sebou každú chvíľu praštím o zem. :mavam:

@ijáček píše:
@babča58 Ty máš teda nápady :lol: :mavam:
Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 10 parfémů

foxy
Nevyléčitelná závislačka 1837 příspěvků 24.11.13 07:56

Lonske vanoce jsem travila s drinkem na terase v sortkach a triceti stupnich, protoze jsem byly dlouhodobe v zahranici a nebylo to vubec spatne, vzdycky jsem si takove vanoce prala zazit. Letos to s rodinou pojmeme pohodove, male darky, prochazka a vecere v dobre restauraci. Jestli budu zdobit stromek, to jeste nevim.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Sasa  24.11.13 08:16

souhlasím s @babča58
už několik let chci aspoň koupit zájezd do tepla, ale manžel je proti

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 24.11.13 09:30

Vánoce mám ráda, vyhovuje mi být doma, ráda zdobím stromek a dělám ostatní věci, nic depresivního si nepřipouštím. To u mě začne až s koncem roku, nenávidím Silvestra, mám „depku“, nechci ho slavit, chci odjet a taky se mi to ještě bohužel nepodařilo. Každý si to holt představujeme jinak :(

Vánoce v teple si nedovedu představit, ale kdyby zima skončila hned po nich, to by se mi líbilo :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 24.11.13 10:38

@EvaKm líp bych to nenapsala :potlesk:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 24.11.13 12:13

Mně by se asi líbila horská chata v zimě, i s tím kocourem z reklamy… Jenže je to nějaké „neprotlačitelné“ plus by tam nechtěli ti, které bych tam ráda viděla. :nevim:

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

AgataAranka
sv. Parfema z Kecálburgu 2590 příspěvků 24.11.13 12:14
@babča58 píše:
Ideální Vánoce = žádné Vánoce, anebo 24.7. někde u řeky, +25 ve stínu a s pohárkem ledového mojita (ikdyž dobře vychlazená plzeň by také byla dobrá) :mavam:

Jsi můj člověk!!! :pankac:

Na poličce 36 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 6 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 24.11.13 13:04

S moji rodinou. S muzem, Strivkem a pani pejskovou. Hlavne ve zdravi (loni byl muz na invalidnim voziku to uz bych enrada zazila) ! Vanoce nijak neprozivame, vyzdobime jen palmy na terase a do oken lepime podomacku vystrihany vlocky z papiru, nic specialniho nevarim ani cukrovi nepecu, jime hezky celej rok. Svetylek a oplacanejch stromecku si ve meste uzijeme s deckem dost (az moc), a tady u more vypadaj jehlicnany fakt smesne. Letos jsme se rozhodli vyjet vstric snehu, nase trileta ratolest ho uvidi poprve nazivo. Myslim ze uplacat s ni snehulaka dohromady s tatinkem a pejskem bude ten nejhezci vanocni darek pro nas pro vsechny :srdce:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

aglaé
Parfémová maniačka 566 příspěvků 24.11.13 13:05

@EvaKm
Mám to stejně,na Vánoce doma, na Silvestra v teple.Zažila jsem jednou v životě, v Egyptě, a bylo to moc prima. Letos hned po Novém roce vyrážím do Londýna, splnit si sen a vidět naživo nejlepší Carmen současnosti v Royal Opera House!Už se nemůžu dočkat.

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 24.11.13 13:26

@aglaé Tak to bude určitě nádhera… Já dala návrh na Silvestra a Nový rok strávený v Londýně/Oxfordu, ale nejde to no. Nejradši bych se někam zahrabala nebo to prospala.

sarinenka  24.11.13 13:39

Já jsem v tomhle hrozně konzervativní - miluju zdobení stromečku, vůni cukroví, vánočních aroma olejíčků, které pálím už celý advent :lol:, koledy a celkově tu atmosférů :andel: . Je to nepopsatelné. Prostě být doma, se svojí rodinou. V ideálním případě aby bylo venku bílo, což už se bohužel hodně let nestalo :( . Ale pak teda klidně někam odjet, ujet před samozvanými návštěvami :evil: . Trávit Štědrý den někde v teple u moře si vůbec neumím představit :think: , ani o to nestojím. Silvestr mě nebere vůbec - den jako každý jiný, nikam nechodíme, podíváme se na nějaký pěkný film a jdeme spát. Silvestrovské veselí mi připadá jako nucená oslava „něčeho“ , co ani za oslavu nestojí :nevim: .

Příspěvek upraven 24.11.13 v 13:41

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 24.11.13 13:40
@sarinenka píše:
Silvestrovské veselí mi připadá jako nucená oslava „něčeho“ , co ani za oslavu nestojí :nevim: .

Přesně!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist