Jak si představujete ideální Vánoce?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eufrosyné
Učednice 70 příspěvků 23.11.13 22:15
jak si představujete ideální Vánoce?

Jak byste si představovali/y ideální vánoční čas , kam razíte, jaké koncerty navštívíte, co je pro vás nejsilnější moment o vánocích, kdy cítíte nejvíc ten požitek z tohoto svátku? :srdce: :srdce:

Na poličce 28 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6534 příspěvků 23.11.13 22:40

Ideální Vánoce = žádné Vánoce, anebo 24.7. někde u řeky, +25 ve stínu a s pohárkem ledového mojita (ikdyž dobře vychlazená plzeň by také byla dobrá) :mavam:

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

ijáček  23.11.13 23:05

@babča58 Ty máš teda nápady :lol: :mavam:

otakara
sv. Parfema z Kecálburgu 4266 příspěvků 24.11.13 07:47

Súhlas, pridám ešte štebot vtáčikov, farebné a voňavé kvety, cvrkot cvrčkov v zelenej tráve, znak toho, že je všade život. A nie tichá krajina pod snehom, zľadovatelé cesty do práce a hrozba, že so sebou každú chvíľu praštím o zem. :mavam:

@ijáček píše:
@babča58 Ty máš teda nápady :lol: :mavam:
Na poličce 49 parfémů 6 miniatur 3 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 9 parfémů

foxy
Nevyléčitelná závislačka 1837 příspěvků 24.11.13 07:56

Lonske vanoce jsem travila s drinkem na terase v sortkach a triceti stupnich, protoze jsem byly dlouhodobe v zahranici a nebylo to vubec spatne, vzdycky jsem si takove vanoce prala zazit. Letos to s rodinou pojmeme pohodove, male darky, prochazka a vecere v dobre restauraci. Jestli budu zdobit stromek, to jeste nevim.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Sasa  24.11.13 08:16

souhlasím s @babča58
už několik let chci aspoň koupit zájezd do tepla, ale manžel je proti

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 24.11.13 09:30

Vánoce mám ráda, vyhovuje mi být doma, ráda zdobím stromek a dělám ostatní věci, nic depresivního si nepřipouštím. To u mě začne až s koncem roku, nenávidím Silvestra, mám „depku“, nechci ho slavit, chci odjet a taky se mi to ještě bohužel nepodařilo. Každý si to holt představujeme jinak :(

Vánoce v teple si nedovedu představit, ale kdyby zima skončila hned po nich, to by se mi líbilo :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 24.11.13 10:38

@EvaKm líp bych to nenapsala :potlesk:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3620 příspěvků 24.11.13 12:13

Mně by se asi líbila horská chata v zimě, i s tím kocourem z reklamy… Jenže je to nějaké „neprotlačitelné“ plus by tam nechtěli ti, které bych tam ráda viděla. :nevim:

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

AgataAranka
sv. Parfema z Kecálburgu 2593 příspěvků 24.11.13 12:14
@babča58 píše:
Ideální Vánoce = žádné Vánoce, anebo 24.7. někde u řeky, +25 ve stínu a s pohárkem ledového mojita (ikdyž dobře vychlazená plzeň by také byla dobrá) :mavam:

Jsi můj člověk!!! :pankac:

Na poličce 36 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 24.11.13 13:04

S moji rodinou. S muzem, Strivkem a pani pejskovou. Hlavne ve zdravi (loni byl muz na invalidnim voziku to uz bych enrada zazila) ! Vanoce nijak neprozivame, vyzdobime jen palmy na terase a do oken lepime podomacku vystrihany vlocky z papiru, nic specialniho nevarim ani cukrovi nepecu, jime hezky celej rok. Svetylek a oplacanejch stromecku si ve meste uzijeme s deckem dost (az moc), a tady u more vypadaj jehlicnany fakt smesne. Letos jsme se rozhodli vyjet vstric snehu, nase trileta ratolest ho uvidi poprve nazivo. Myslim ze uplacat s ni snehulaka dohromady s tatinkem a pejskem bude ten nejhezci vanocni darek pro nas pro vsechny :srdce:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

aglaé
Parfémová maniačka 570 příspěvků 24.11.13 13:05

@EvaKm
Mám to stejně,na Vánoce doma, na Silvestra v teple.Zažila jsem jednou v životě, v Egyptě, a bylo to moc prima. Letos hned po Novém roce vyrážím do Londýna, splnit si sen a vidět naživo nejlepší Carmen současnosti v Royal Opera House!Už se nemůžu dočkat.

Na poličce 16 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 24.11.13 13:26

@aglaé Tak to bude určitě nádhera… Já dala návrh na Silvestra a Nový rok strávený v Londýně/Oxfordu, ale nejde to no. Nejradši bych se někam zahrabala nebo to prospala.

sarinenka  24.11.13 13:39

Já jsem v tomhle hrozně konzervativní - miluju zdobení stromečku, vůni cukroví, vánočních aroma olejíčků, které pálím už celý advent :lol:, koledy a celkově tu atmosférů :andel: . Je to nepopsatelné. Prostě být doma, se svojí rodinou. V ideálním případě aby bylo venku bílo, což už se bohužel hodně let nestalo :( . Ale pak teda klidně někam odjet, ujet před samozvanými návštěvami :evil: . Trávit Štědrý den někde v teple u moře si vůbec neumím představit :think: , ani o to nestojím. Silvestr mě nebere vůbec - den jako každý jiný, nikam nechodíme, podíváme se na nějaký pěkný film a jdeme spát. Silvestrovské veselí mi připadá jako nucená oslava „něčeho“ , co ani za oslavu nestojí :nevim: .

Příspěvek upraven 24.11.13 v 13:41

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 24.11.13 13:40
@sarinenka píše:
Silvestrovské veselí mi připadá jako nucená oslava „něčeho“ , co ani za oslavu nestojí :nevim: .

Přesně!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist