Jak účinně smýt vůni z kůže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 06.09.12 17:05
Jak účinně smýt vůni z kůže

Dnes jsem zkoušela v obchodě vůni, která mi vůbec nesedla. Měla jsem ji na zápěstí a nemohla ji vystát. Jako obvykle, vůně která mi vadí, drží jak přibitá. Doma jsem ji pak zkoušela smýt. Mýdlo, kartáček, teplá voda. Nepomohlo to vůbec. Pak mě ale napadlo použít olej a zabralo to skvěle. Zblízka sice vůni pořád cítím, ale výrazně míň. Dala jsem kapku oleje na vatu a stírala kůži jako při odličování.
Máte nějaký osvědčený způsob, jak se zbavit nepříjemných superdržáků?

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 06.09.12 17:59

tohle je moc dobré téma, tak by mě zajímaly Vaše zkušenosti…já osobně nejdřív zkouším, vodu, mýdlo, kartáček, ještě nedávno jsem měla takový levný odličovač od Astrid, tak jsem používala i ten…v zoufalství nejvyšším jsem jednou použila i Alpu :lol: , ale to samozřejmě není nic pro citlivou pokožku

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2192 příspěvků 06.09.12 18:06

Taky s tím mám problémy. A hlavně mě štve, že se už vyčichlé parfémy na kůži probouzejí mytím, tělovým mlékem a dokonce i novou aplikací jiného parfému. Podle mých zkušeností trvá tak dva dny, než stopy vůně z kůže opravdu zmzí.

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 06.09.12 18:22

No, vpravdě nejde o řešení vhodné pro citlivou pokožku, ale dělám to odlakovačem. :roll: Isana s vůní mandlových květů (nesmrdí tak hrozně jako jiné odlakovače a ta jeho „vůně“ hodně rychle vyprchá, takže nejde o přebíjení smradu smradem). Ale nezkoušela jsem ho třeba na držáky typu Angel apod., takže až tak dalece účinnost posoudit nemohu.

Na poličce 26 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 94 vzorků V tužebníku 16 parfémů

betulapendula
Učednice 203 příspěvků 06.09.12 18:56

umýt mýdlem,utřít a nanést antiperspirant,to jsem se tu někde dočetla,vyzkou­šela,zatím to funguje.Konkrétně jsem zkusila tuhý antiperspirant Rexona modrý :)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Allenka
Učednice 231 příspěvků 06.09.12 18:58

Mne sa osvedčilo mydlo DOVE, poriadne namydlím, spláchnem teplou vodou, ak je potrebné, postup zopakujem 2 aj 3 krát.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Insolence
Parfémová maniačka 696 příspěvků 06.09.12 19:10

@betulapendula

Používám taky „dezinfekci“ antiperspirantem, podle dobré rady místních zkušených aromaček a funguje spolehlivě.

Na poličce 36 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

betulapendula
Učednice 203 příspěvků 06.09.12 19:27

@Insolence jojo,tady člověk najde úplně všechno :mrgreen: já už,kromě večerních pohádek synkovi,ani nic jinýho nečtu :D

E.Evulenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2712 příspěvků 06.09.12 19:35

@betulapendula :mrgreen: To je jak seriál, od kterého se člověk nemůže odtrhnout , co ? :pankac:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

betulapendula
Učednice 203 příspěvků 06.09.12 19:48

@E.Evulenka to mi povídej,ale když zapnu pc a vidím tam ty úžasný zprávy od nás,ze světa a přilehlého okolí,tak se okamžitě zašiju sem,najedu na „Co vás dneska parfémově potěšilo "a už se vezu.Jak má Globus to heslo-“Tady je svět ještě v pořádku",tak to by mělo být tady,hned za Arome :mrgreen:

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 06.09.12 21:14

Taky už čtu jen Arome a humoristické romány :-) No nic, díky za tip s antiperspirantem. Někde jsem o tom už taky slyšela, ale zapomněla. Vyzkouším, až si zase něco neuváženě stříknu rovnou na ruku.

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy

betulapendula
Učednice 203 příspěvků 06.09.12 22:24

@Mandarinka nemáš zač :)

lindiste
Učednice 73 příspěvků 08.09.12 10:57

Mně docela pomohla citronová šťáva (už jsem to tu někde psala), v případě potřeby to chce párkrát zopakovat, ale zatím mi snad všechno pustilo.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 122 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist