Jak vam voni vune tela parfumaci?:)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mizyan
Učednice 157 příspěvků 11.08.16 10:03
Jak vam voni vune tela parfumaci?:)

Mili parfumaci,
Jaky mate vztah k vuni tela? Kdyz radi fetujeme vune ve flakonech. Zajimalo by me, zda vam voni i jina lakadla :)

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

adrasis  17.08.16 12:24

Jelikož znám vůni těla jen svého manžela a dvou dcer, jsou moje reakce na vůni těla kladné. Vůně miminka je vůbec to nejhezčí, co může ženská cítit, troufá m si říct :)

A to, jak voní manžel po ránu, když je zahřátý pod peřinou, to je taky ráj pro můj nos! :palec:

Mizyan
Učednice 157 příspěvků 17.08.16 12:35

:) mam to podobne, vune toho praveho cloveka, da-li se to tak rict, by mela byt pritazliva. Maloktery clovek muze vonet, ale kdyz se takovy najde, je to super. Ja vune nepouzivam denne, pominu-li vecer pred spanim. A kdyz se navonim, nikdy po rano a nikdy hned po sprse. Az kdyz se pokozka po koupeli trochu zaklimatizuje, to pak parfem voni nejlepe, osobni zkusenost. A dnes jdu koupit jednu pecku do Fann, Evody Fleur d oranger :) ta voni zdalky na mne uplne jinak nez zblizka a to miluju tu metamorfozu vune. :)))

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist