Jak vam voni vune tela parfumaci?:)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mizyan
Učednice 178 příspěvků 11.08.16 10:03
Jak vam voni vune tela parfumaci?:)

Mili parfumaci,
Jaky mate vztah k vuni tela? Kdyz radi fetujeme vune ve flakonech. Zajimalo by me, zda vam voni i jina lakadla :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

adrasis  17.08.16 12:24

Jelikož znám vůni těla jen svého manžela a dvou dcer, jsou moje reakce na vůni těla kladné. Vůně miminka je vůbec to nejhezčí, co může ženská cítit, troufá m si říct :)

A to, jak voní manžel po ránu, když je zahřátý pod peřinou, to je taky ráj pro můj nos! :palec:

Mizyan
Učednice 178 příspěvků 17.08.16 12:35

:) mam to podobne, vune toho praveho cloveka, da-li se to tak rict, by mela byt pritazliva. Maloktery clovek muze vonet, ale kdyz se takovy najde, je to super. Ja vune nepouzivam denne, pominu-li vecer pred spanim. A kdyz se navonim, nikdy po rano a nikdy hned po sprse. Az kdyz se pokozka po koupeli trochu zaklimatizuje, to pak parfem voni nejlepe, osobni zkusenost. A dnes jdu koupit jednu pecku do Fann, Evody Fleur d oranger :) ta voni zdalky na mne uplne jinak nez zblizka a to miluju tu metamorfozu vune. :)))

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist