jak vedro kazí vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 16.08.07 15:50

Postěžujte si, které vůně nevydržely nápor toho propoceného vzduchu, co je teď venku, a obrátily se naruby?

Kenzo Amour - zkusila jsem jeden lehký střik, jestli vydržím vanilku v teple; já bych možná vydržela, ale Kenzo nevydrželo a rozsmrdělo se, jako když řežete mokrý sololit, fuj
DKNY Women - měla jsem už jisté podezření a test to potvrdil - v horku se z ostré svěženky stalo hnusné kyselé pižmo

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 17.08.07 22:01

Čerstvý poznatek ze včerejšího dusna-Light&Blue je mne normálně svěženka na bázi ovoce,která mi nevadí,včera ji měla kamarádka na sobě,šplíchla jsem se od ní taky a za chvilku jsme měly pocit,že zatoucháme ostrým čpavým potem obě bez rozdílu,dost mne to zarazilo,protože tahle vůně mi do vedra přišla vždycky fajn,ale nikdy jsem ji neměla,tak zas jsem o něco chytřejší.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 18.08.07 19:56

Tak já nevím jestli bylo dneska až tak velké vedro na to, aby se takhle vůně změnila:zkoušela jsem znovu Trussardi Inside a po chvíli se na mě změnila na Lacoste Pour Femme ovšem v mnohem silnější a otravnější verzi,cítila jsem anýz, který ani ve složení není.Nedala se ani smýt!!!Tak jsem si myslela,že jsem našla krásnou vůni a jsem zase zklamaná:(

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 19.08.07 14:18

Já Inside mám a rozhodně bych jí nepoužívala do počasí kdy je více jak 15stupňů. Tahle vůně spíš zahřeje, než osvěží, ve vedru by asi byla protivná i mě a to jí miluju. ;-)

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

eva  19.08.07 16:54

Ahoj,
mně v horku Inside nevadí: běžně ji zkouším i ve 30 stupních a líbila se mi prakticky pokaždé. Klidně bych ji brala do 25 stupňů na běžné nošení: nutno podotknout, že na mně voní jemněji než na papírku: spíš se obávám, že v mém případě se z ní v horku stává příliš slabá a jemné vůnička :(

Kačaba02
Znalkyně 389 příspěvků 21.08.07 12:05

Myslím,že opravdové vedro-tj.nad těch 30 stupňů,zlik­viduje každou vůni.Já v těch vedrech třeba typické svěženky vůbec necítím,mám dojem,že je horká kůže prostě pohltí.A zbylé parfémy zsmrádnou.Například LB v horku na propocené kamrádce je fakt hnus,jinak v hzzimě a na jaře mi vonělo.A zelené ja¨blko DKNY v horku je strašlivá blinkací voda.Nevoní mi ani Nil v těch vedrech-jakoby se „vypaří“.Vlastně jsem ještě neobjevila vůni,která by v horku hezky celý den voněla.Ale fakt je,že kdo unese Poison,ten klasický,tak ten voní i ve vedru a nezmění se…

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 06.08.08 01:01

Musím dát KACABĚ za pravdu, v příšerném horku snad nic nevoní, proto se stříkám Hypnoticem víc , jak normálně.Já nevím, co doporučíte?Snad jen několikrát denně sprchu.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 06.08.08 08:38

ja keď som bola teraz na Kréte, tak ma zaujalo, že nik z domácich nepoužíva svieže a letné vône. Väčšinou som cítila orientálky, pričom tak bolo okolo 40 stupňov. V jednej taverne mala obsluhujúca pani na sebe Hypnotic, hneď som si na vás spomenula :). Ja som tam používala Lauru, tu mi cez deň stačia 2-3 streky maximálne, tam som ju nevedela na sebe rozoznať o 5 minút. A ešte sa mi v horúcom počasí osvedčil unisex CKBe, ten na mne a priateľovi držal dobre počas celého dňa

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 06.08.08 09:49
horko

nemůžu si pomoci, ale mně v těch teplech nejvíc sednou vůně neovocné, nekyselé a nepřeslazené, tedy hlavně dřevité, kořeněné a ne příliš sladké. Dnes jsem si sice vzala Chanel Chance eau fraiche, ale už vidím, že jsem zaváhala. V chladném metru a klimatizované kanceláři je fajn, ale jak vylezu ven, udělá se mi mdlo. A jako bych to nevěděla ze zkušenosti z dovolené v Řecku. Tam tyhle kyselé letničky byly nejhořší dryáky a hlavně orientální vůně staly se kráskami 8)

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

dien
Učednice 108 příspěvků 06.08.08 09:58

ja mam zkusenost ze v techto vedrech, kdy je tzv. sklenikovy , nebo saunovy efekt, jediny parfem, ktery se nerozlozil, ale krasne osvezil je Moschino Funny..uz mi byl nekolikrat v tomto vedre pochvalen i zcela neznamymi lidmi, ci muzi nebo zenami..dokonce i muj milovany Cerruti 1881 pour femme vcetne letnich limitek, ktere by meli mit osvezujici efekt, tak pusobil cpavym dojmem v kombinaci s potem..

Na poličce 49 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 06.08.08 10:57

Já tedy žádnou zkušenost se zasmrádnutím nemám, ale spíš s vypařením vůně.
Jak už jsem někde psala, podle mě jsou orientální vůně stavěné do veder, v době, kdy cestování trvalo týdny a většina výrobků nepocházela z Číny ;) , byly věci vyráběny tak, aby hlavně obstály v domácích podmínkách a teprve pak je zkusili prodat i za hranice…I spousta kočenek tady používá s úspěchem i v horku těžší vůně :D

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Zuzek  06.08.08 11:42

Taky mám pocit, že se ve velkém horku vůně vypaří, prostě ji necítí nikdo. Všimla jsem si toho už dávno.

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 06.08.08 12:00

Ja mam vyborne skusenosti v horucom pocasi s uz spomenutým Funny!, je neuveritelne co tato vona vydrzi! Dalej vyborny efekt mala AA mandarine Basilic, akurat sa treba s nou casto prestriekavat. Na horuci vecer som to riskla uz aj s Angelom - a v mensom mnozstve - mooc zaujimave a prijemne, nic som nepokazila anis Innocentom, ten sa pekne rozklada…Na formalnejsiu prilezitost som zvolila Joop Femme - a parada. Nielenze ma neuveritelnu vydrz, ale sa zaujimavo rozlozi a stale sa pripomína…Pocas bezneho horuce dna v tychto dnoch pouzivam Brit Red (skoda,ze uz mam len zvysky) - a som nadsena!!! Uzasna vanilkova, a predsa neobtazuje, je velmi vesela. Skusala som aj Trouble, ale mam pocit, ze to nebolo ono, ta je lepsia na zimu. Raz si na horuce leto zozeniem Shalimar. No a este sa celkom da Amor Amor , ta zostava stale taka aka je, typovo pre mna nic moc, slaba vydrz, ale vona je celkom prijemna a nekazi sa ani v teple.
Este co sa tyka peknych voni,ktore sa v teplom pocasi „pokazili“ - v mojom pripade sa stali kyslými - Omnia Crystalline, a mierne aj Still.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 06.08.08 12:04
Vera píše:
Jak už jsem někde psala, podle mě jsou orientální vůně stavěné do veder, v době, kdy cestování trvalo týdny a většina výrobků nepocházela z Číny ;) , byly věci vyráběny tak, aby hlavně obstály v domácích podmínkách a teprve pak je zkusili prodat i za hranice…
Přesně tak :wink:
Vera píše:
I spousta kočenek tady používá s úspěchem i v horku těžší vůně :D

Já … já se hlásím :D

V každém případě, nevšimla jsem si, že by horkem vůně „mizely“. Různé průběh rozvíjení se v závislosti na teplotě, to určitě ano, ale (alespoň vůně, které používám) mi „nemizejí“ To by tak ještě scházelo !!! :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 06.08.08 12:08

Také v horku používám orientálky a chypre, třeba dnes mám na sobě chyprovou EdT Gem a voní hezké - o víc hezčí než v zimě.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist