Jak vložit fotku k inzerátu?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katenka
Učednice 245 příspěvků 09.11.11 08:44
Jak vložit fotku k inzerátu

Prosím o pomoc :-) …absolutně netuším,jak vložit fotku k inzerátu,pod textem mám okénko,ve kterém je napsáno:klikněte na „vložit fotku“..nicméně nemůžu najít to,kde je to napsáno :-( ..prosím,poraď­te..děkuji :mrgreen:

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 24 parfémů
Reakce:

katenka
Učednice 245 příspěvků 09.11.11 08:48

Resp.nemám tam žádné aktivní okno,do kterého bych klikla..a mohla přidat fotky..třeba tady u diskuze je pod tímhle rámečkem okno,vedle kterého je „procházet“..u in­zeátu nic podobného nevidím.. 8-o :-?

sarinenka  09.11.11 11:40

Katenko, já si myslím, že to tady asi trochu blbne, protože mě od včerejška taky vůbec nejde vložit fotka k inzerátu, přestože jsem to už několikrát před tím dělala… já tam teda to aktivní okénko mám, nicméně když na něj kliknu, že chci vložit foto, tak mi to celé zabliká a inzerát zmizí, fotka se pochopitelně nevloží a musím to psát celé znova :-x . Včera jsem měla trpělivost to takhle zopakovat asi 4× a pak jsem rezignovala a vložila inzerát bez fotky.. :-?

katenka
Učednice 245 příspěvků 09.11.11 17:34

Jé,děkuji :-) ,docela se mi ulevilo :-D vzpomněla jsem si právě,že jsem dřív inzerát vložila i s fotkou,tak jsem si říkala,jestli už jsem opravdu nezblbla :lol: já jsem to nakonec vyřešila tak,že jsem fotku vložila do diskuze,poslala odkaz a po prohlédnutí druhou stranou jsem ji zase smazala :mrgreen: ..hezký večer! :-)

Admin Arome.cz
Nevyléčitelná závislačka 1060 příspěvků 10.11.11 21:23

Nad posledním tlačítkem „Uložit inzerát“ by mělo být tlačítko „Vybrat fotky“.

Tereza

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 12.11.11 13:55

kdyz uz se resej ty fotky, bude mozny i fotky z inzeratu odmazavat, a pridavat fotky odkazem?

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

sarinenka  12.11.11 14:04
Admin Arome.cz píše:
Nad posledním tlačítkem „Uložit inzerát“ by mělo být tlačítko „Vybrat fotky“.Tereza

Ano, to tlačítko tam je, o tom vím, ale jak jsem popisovala výše - kliknu na „vybrat fotky“ a inzerát mi zmizí a musím ho psát znovu, nevím, kde je chyba. Zkrátka mi už asi 3 dny nejdou fotky k inzerátu dát :-(

katenka
Učednice 245 příspěvků 23.11.11 20:59

Děkuji,opravdu to „zlobilo“,tlačítko „vybrat fotky“ jsem tam prostě neměla..

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist