Jak vložit fotku k inzerátu?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katenka
Učednice 245 příspěvků 09.11.11 08:44
Jak vložit fotku k inzerátu

Prosím o pomoc :-) …absolutně netuším,jak vložit fotku k inzerátu,pod textem mám okénko,ve kterém je napsáno:klikněte na „vložit fotku“..nicméně nemůžu najít to,kde je to napsáno :-( ..prosím,poraď­te..děkuji :mrgreen:

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 24 parfémů
Reakce:

katenka
Učednice 245 příspěvků 09.11.11 08:48

Resp.nemám tam žádné aktivní okno,do kterého bych klikla..a mohla přidat fotky..třeba tady u diskuze je pod tímhle rámečkem okno,vedle kterého je „procházet“..u in­zeátu nic podobného nevidím.. 8-o :-?

sarinenka  09.11.11 11:40

Katenko, já si myslím, že to tady asi trochu blbne, protože mě od včerejška taky vůbec nejde vložit fotka k inzerátu, přestože jsem to už několikrát před tím dělala… já tam teda to aktivní okénko mám, nicméně když na něj kliknu, že chci vložit foto, tak mi to celé zabliká a inzerát zmizí, fotka se pochopitelně nevloží a musím to psát celé znova :-x . Včera jsem měla trpělivost to takhle zopakovat asi 4× a pak jsem rezignovala a vložila inzerát bez fotky.. :-?

katenka
Učednice 245 příspěvků 09.11.11 17:34

Jé,děkuji :-) ,docela se mi ulevilo :-D vzpomněla jsem si právě,že jsem dřív inzerát vložila i s fotkou,tak jsem si říkala,jestli už jsem opravdu nezblbla :lol: já jsem to nakonec vyřešila tak,že jsem fotku vložila do diskuze,poslala odkaz a po prohlédnutí druhou stranou jsem ji zase smazala :mrgreen: ..hezký večer! :-)

Admin Arome.cz
Nevyléčitelná závislačka 1100 příspěvků 10.11.11 21:23

Nad posledním tlačítkem „Uložit inzerát“ by mělo být tlačítko „Vybrat fotky“.

Tereza

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 12.11.11 13:55

kdyz uz se resej ty fotky, bude mozny i fotky z inzeratu odmazavat, a pridavat fotky odkazem?

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

sarinenka  12.11.11 14:04
Admin Arome.cz píše:
Nad posledním tlačítkem „Uložit inzerát“ by mělo být tlačítko „Vybrat fotky“.Tereza

Ano, to tlačítko tam je, o tom vím, ale jak jsem popisovala výše - kliknu na „vybrat fotky“ a inzerát mi zmizí a musím ho psát znovu, nevím, kde je chyba. Zkrátka mi už asi 3 dny nejdou fotky k inzerátu dát :-(

katenka
Učednice 245 příspěvků 23.11.11 20:59

Děkuji,opravdu to „zlobilo“,tlačítko „vybrat fotky“ jsem tam prostě neměla..

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist