Jak vnímáte původní Chloé?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 17.11.09 18:18
Jak vnímáte původní Chloé?

Jak vnímáte tuhle Chloé http://www.arome.cz/…tailvune.php?… ?

Mám ji celkem krátce a předesílám, že ji mám ráda. Například celý tento víkend ji používám. Zdá se mi ale, že ji cítím úplně jinak, než se dočítám v oficiálních popisech vůně i v různých komentářích. Uvádí se, že je to romantická, něžná, květinová vůně. V komentářích čtu o kokosu, broskvi, květinkách. Já tedy první nápor vnímám jako nefalšovaný Fernet (a barva parfému to ještě umocňuje), pořádně silný a hořký. Postupně, ale hodně pomalu, se ta síla a hořkost zmírňuje a tak nejdříve za hodinu připouštím, že z ní voní i nějaké květiny. Je celkem vytrvalá, takže ji na sobě cítím dlouho, ale i ve fázi květin tam někde vespod pořád je ta fernetová hořkost. Je to normální? Vnímáte ji také tak? Nebo mám nějakou špatnou? Dík za každý váš postřeh.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů
Reakce:

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 17.11.09 21:29

Chloe jsme tu už párkrát probíraly. Třeba tady ve vláknu o vůni Fracas: http://www.arome.cz/…iewtopic.php … e&start=30

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 17.11.09 21:38

Díky, pročtu si. Chloé mi prostě nejde z hlavy a když si ji stříknu na zápěstí, musím k ní neustále čichat.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 17.11.09 21:40

… já taky, ještě se mi za ty roky neomrzela. Je to jediná něžná vůně s tuberózou, kterou znám.

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

dusty  07.05.12 16:24

Mne pripomína pôvodný Charlie, kým ho nezmršili do súčasnej tržnicovej podoby. Kokos v nej ale vôbec necítim.

Chihuahua
Parfémová maniačka 731 příspěvků 18.07.12 20:41

Když jsem ji ucítila poprvé, tak mi nevoněla. Cítila jsem zvětralou kořalku, nic víc. Možná jsem narazila na zkažený vzorek, kdo ví.
Není to tak dlouho co se mi do rukou dostala znovu a musím říct, že jsem si ji zamilovala. Překvapilo mě, že má takovou ohromnou výdrž což bych u této značky nečekala a vůně samotná se mi velice líbí, je to vůně čistoty. Ani se nedivím, že ji má skoro každá žena, je opravdu povedená. I já ji mám už v tužebníku.

Na poličce 4 parfémy 3 miniatury 3 odstřiky 42 vzorků V tužebníku 11 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist