Jak voní deodoranty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.02.08 18:43

Napadlo mě, jestli máte někdo vyzkoušený deodorant od nějaké značkové vůně. Třeba Samsara a jiné Guerlainy, nebo libovolnou jinou. Jak dlouho vydrží, jsou hodně slabé? A je vůně stejná, jen slabší, nebo už je tak naředěná, že je v tom velký rozdíl?

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25857 příspěvků 08.02.08 19:23

Právě od Guerlain jsem měla deodorantové vody Mitsouko a Champs Elyséés - byly překrásné - žádný slabý odvar parfému, co do složení. Sice pochopitelně jemnější, ale kompozice nádherná, výdrž dlouhá … prostě potěšení.
Také jsem měla deodorantovou vodu Chanel Cristalle - a ta byla taky skvělá!! - prožíla jsem s ní celé jedno krásné a horké léto :-). Momentálně mám ve verzi deod. vody vůni Boucheron.
Já inklinuju k těžším vůním a když už tedy deodorant. voda, tak to bývá spíše lehká verze oblíbeného těžšího parfému (který ale musím mít také a obě verze, jak tu těžší, většinou edp, tak tu lehkou, střídat nebo překrývat podle příležitosti) než nějaký lehší parfém. Většina těch typických letniček, svěženek apod. mě k nošení neláká (výjimky samozřejmě jsou :-)), i když se mi některé z nich třeba i na někom mohou líbit.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 08.02.08 22:56

Mám deodorant Addict - nosívala jsem ho v létě místo parfému - vydržel s jedním přestříknutím celý den. Dokonce se mi líbí víc než samotný parfém.
Jinak si k většině vůní pořizuju tělová mléka. To zase u Addictu je sice intenzivní, ale voní nějak divně - jinak. U Hypnoticu je vůně stejná, u Eternity taky, dtto. Kenzo Amour, u Červeného čaje od Bvlgari je velmi výrazné - provoní peřiny až do příštího praní, u Un Jardin Sur Le Nil stačí jen natřít se tělovým mlékem a voníte celý den…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 09.02.08 08:34

Přidávám se k předešlým názorům-deo vody v provedení značkových vůní jsou kvalitní,u těžších vůní jako Addict opravduv létě i stačí,prostě je to dobrý tip na levnější nákup oblíbené vůně.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 09.02.08 09:42

Ja som mala deodorant Gucci II (ružová kocka) a na leto bol ideálny, naviac v riedenej forme sa mi tá vôňa páčila viac, EdP mala v sebe niečo čo ma dráždilo na kýchanie, u nás na trhu je málo deodorantov, čo je škoda, lebo v lete deodorant úplne stačí.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 09.02.08 09:51
Afrika píše:
Ja som mala deodorant Gucci II (ružová kocka) a na leto bol ideálny, naviac v riedenej forme sa mi tá vôňa páčila viac, EdP mala v sebe niečo čo ma dráždilo na kýchanie, u nás na trhu je málo deodorantov, čo je škoda, lebo v lete deodorant úplne stačí.

Jo, já měla Gucci Rush II a taky jsem ho v létě nosila místo parfému…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8042 příspěvků 09.02.08 09:52

Já mám deodorant Lanvin Rumeur. Vůně je lehounká, ale přitom krásně drží.

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 09.02.08 10:23
domenica píše:
Právě od Guerlain jsem měla deodorantové vody Mitsouko a Champs Elyséés - byly překrásné - žádný slabý odvar parfému, co do složení. Sice pochopitelně jemnější, ale kompozice nádherná, výdrž dlouhá … prostě potěšení.
Také jsem měla deodorantovou vodu Chanel Cristalle - a ta byla taky skvělá!! - prožíla jsem s ní celé jedno krásné a horké léto :-). Momentálně mám ve verzi deod. vody vůni Boucheron.
Já inklinuju k těžším vůním a když už tedy deodorant. voda, tak to bývá spíše lehká verze oblíbeného těžšího parfému (který ale musím mít také a obě verze, jak tu těžší, většinou edp, tak tu lehkou, střídat nebo překrývat podle příležitosti) než nějaký lehší parfém. Většina těch typických letniček, svěženek apod. mě k nošení neláká (výjimky samozřejmě jsou :-)), i když se mi některé z nich třeba i na někom mohou líbit.

Domenico, můžeš prosím pro inspiraci prozradit, jaké letničky se Ti líbí? Taky jsem ortodoxní milovnicí orientů a v létě nevím, co na sebe. Díky!

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25857 příspěvků 09.02.08 16:30

Ireno, sama jsem použila výraz např. letničky, ale mám na mysli vlastně prostě a jednoduše lehké, někdy trochu romantické, často květinové vůně, které, když už, neomezuju na nošení v létě, ale nosím je kdykoli během roku, když na ně dostanu „chuť“. Nerada obecně rozlišuju vůně podle nositelnosti v příslušném ročním období a už vůbec nevnímám vůně podle toho, jestli jsou pro babičky nebo ne. Přijde na to :-)

A teď k těm vůním, které vnímám jako lehké a které se mi líbí:
Lilia bella (Aqua Allegora, Guerlain), Météorites (Guerlain), Precious Heart (Guerlain), Eau d´ete (J.P.Gaultier), Dazzling Gold i Dazzling Silver (Estée Lauder), Cristalle (Chanel) …

A dělám si zálusk na vyzkoušení: Terracotta a Lipstic Rose a Mure et Musc (tu jsem měla zatím jen na papírku, což má pro mě minimální výpovědní hodnotu, ale zatím se zdá být moc hezká)

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 09.02.08 16:39

Díky, Domenico!

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist