Jak zdravě zhubnout?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Daniela19
Nováček 2 příspěvky 13.10.11 12:06
Jak zdravě zhubnout?

Zdravím všechny. Chtěla jsem se zeptat, jestli by mi někdo nemohl poradit, jak se dá zdravě zhubnout? Tím myslím žádné drastické diety nebo cvičení do bezvědomí :D Vzhledem k tomu,že jsem na mateřské nemám moc času chodit do posilovny. Tak pokud třeba znáte nějakou stránku na internetu, kde jsou různé cviky nebo něco podobného, pište :) Děkuji za rady! :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 13.10.11 12:11

Tady můžeš dostat jen laické rady - a vzhledem k tomu, že hubnutí je vždy zásahem do organismu, tak takové rady asi nejsou to pravé.

Není lepší si trochu zagooglovat a najít si specializované stránky organizací jako je Diana klub, STOB a ještě jsou i další?

http://www.stob.cz/

http://www.klub-diana.cz/

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 13.10.11 13:04

…alebo ak budes pravidelne navstevovat arome a tak utracat za parfemy ako niekore z nas, nebudes mat co jest, zdravo schudnes, lebo budes v euforii z parfemovych nakupov a bonus navyse - budes aj krasne vonat :wink: :mrgreen:

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 13.10.11 13:31

Jo, ten stobklub je skvelý + som stiahla rôzne cvičiace DVD, tú polhoďku doma si snáď nájdeš na civičenie :wink:
Ja sa teraz chystám ešte testnúť Dukanovu diétku- nech mám spokojnú dušu 8-)
Je tam aj kalkulačka - veľmi dobrá, vyráta optimálnu váhu, podľa: stavby tela, min. max váhy, pred-po pôrode…
 http://www.dukandiet.co.uk/

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 13.10.11 13:39
Zyra píše: …alebo ak budes pravidelne navstevovat arome a tak utracat za parfemy ako niekore z nas, nebudes mat co jest, zdravo schudnes, lebo budes v euforii z parfemovych nakupov a bonus navyse - budes aj krasne vonat :wink: :mrgreen:

u mňa to funguje presne opačne :)
pravidelne navštevujem arome, čím vlastne hodiny vysedávam pred PC a rastie mi z toho zadok :mrgreen:

Aby som prispela aj niečo k téme, tak mňa osobne veľmi inšpirovala kniha Mira Veselého, podarilo sa mi schudnúť 6,5 kila (už aj úspešne nabrať naspäť), ale to len preto, že som začala jesť hovadiny…
Prečítaj si hlavne o potravinách, sú tam zaujímavé veci… celá kniha je na nete:
 http://www.miro-vesely.sk/…/moj-pribeh/

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 13.10.11 13:44

Tebe rastie akurat policka :lol:
Ak budem mat po troch detoch zadok ako Ty zacnem robit modelku 8-)

Pokial chce niekto drzat nejaku dietu, ci rezim a pod. musi si uvedomit a zmierit sa s tym ze to musi byt pre neho dlhodoby zavazok. Akonahle sa vrati k povodnym navykom a zlozvykom, kila su spat plus nieco navyse.

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 13.10.11 13:58

Presne tak! To je svätá pravda, pol roka som sa ani nekukla na koláče a váha išla fakt dole… ale zabijem sa, keď ja tak zbožňujem sladké???
Teraz skúšam šokovať telo cvičením, ale zdá sa, že aj voči tomu je už imúnne :mrgreen:
Už pomôže len lyposukcia :twisted: (to bol vtip, tak zle na tom psychicky ešte nie som)…

A Zuzi, škoda, že si ma nepoznala pred 3 rokmi, to som mala postavu jak modelka! Teraz som sa holt kapánek vyžrala a zvaľujem to na vysoký vek :D

Roza
Parfémová maniačka 897 příspěvků 13.10.11 14:25

Zhubla jsem velmi úspěšně s pomocí stobklubu. Doporučuju všem zájemcům o zdravé hubnutí a udržení si váhového úbytku. žádné bláznivé diety, ale úprava stravy s optimálními poměry bílkovin, sacharidů a tuků spolu s pravidelnou pohybovou aktivitou.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

elisa
Parfémová maniačka 584 příspěvků 13.10.11 14:25
Zyra píše: …alebo ak budes pravidelne navstevovat arome a tak utracat za parfemy ako niekore z nas, nebudes mat co jest, zdravo schudnes, lebo budes v euforii z parfemovych nakupov a bonus navyse - budes aj krasne vonat :wink: :mrgreen:
:lol: geniální! a hlavně krutá pravda.
Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 13.10.11 14:28

Něco dělám špatně - chodím sem pravidelně, za parfémy utrácím, pěkně voním - jaktože nemám 55 kg:think:

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 13.10.11 14:44

jerry to je jasný dôkaz toho, že utrácaš málo :mrgreen:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 13.10.11 14:45

Že by :think: - tak to budu muset napravit :lol:

barbucha  14.10.11 09:22
jerry píše:
Něco dělám špatně - chodím sem pravidelně, za parfémy utrácím, pěkně voním - jaktože nemám 55 kg? :think:

Moje řeč. Pročež příště nebude sraz v pizzerii, ale v lesoparku :mrgreen:

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 14.10.11 09:53

A já se tak těšil, že OPĚT úspěšně poruším stravovací návyky a závazky… :lol: Ten opožděný oběd byl minule EPESNÍ.
Prosím - lesopark NE! :wink:

M.

Na poličce 43 parfémů 5 miniatur 29 odstřiků 97 vzorků V tužebníku 14 parfémů

barbucha  14.10.11 12:36

Tak zaběhat si můžem i jinde… :twisted:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist