jaká je Youth Dew Amber Nude

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 09.04.09 09:31
jaká je Youth Dew Amber Nude

Prosím zdejší odbornice aby mě trošku popsaly tuto vůni…je to „omlazená“ Youth Dew…Myslíte,že je vhodná na slepo??…Moc děkuji za názory :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 09.04.09 18:30

Naslepo néééé :D !
Pro mě = překombinovaná ambrová vůně. Ambrovky miluju, ale tohle je pro mě potencionální :vomit: . Ikdyž napoprvé se mi docela líbila :conf: …

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 09.04.09 18:53

Také bych ji naslepo neradila… Příliš omlazená tedy není… Je to suchá ambra :-)

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5522 příspěvků 09.04.09 18:55

Na slepo absolutně neeeee, je to vůně na :vomit:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 66 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.04.09 19:28

Vidím ti na poličce, že máš ráda sladkosti, vydržíš Addict… naslepo určitě nebrat, i přes tvoje záliby je to moc velký risk.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 09.04.09 19:45

moje pocity kdyz jsem ji zkousela:
Youth Dew Amber Nude - Estée Lauder: Na zacatku mi prisla jako caj s medem a citronem (krasa). Trocha pepre v prvnich par minutach to rusila, ale brzy se pepr ztratil. Caj s medem mi vonel prijemne, ale po dvou hodinach ten caj nekdo rozlil, a utira ho smradlavou hadrou s cisticim praskem ATA. Dobre no, tak nemusi to byt smradlava hadra.. ale ATA tam na 100% je. Cely to posypat at to ten caj natahne, a pak rozetrit po dlazdickach..

Janicka24: muzu ti poslat malinkej vzorek odstriklej z originalniho vzorecku, aby sis to zkusila jestli chces. Pokud ti neposle vetsi vzorek nekdo jinej tedy. Original si chci nechat.

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 09.04.09 20:11

Aha…přípravek ATA nesnáším…hrozně mě smrdí a nevím proč,jako vlhký beton,nebo omítka nebo co…Za vzoreček budu moc ráda…nějak mě ta vůně láká,i když vím,že to bude asi utrejch…Navíc nemám ráda vůně,které se musí rozležet a pak se mě začnou líbit…nejsem schopná přežít tu počáteční dobu,kdy je mě z parfému třeba i na zvracení…Třeba Le Baiser du Dragon…začátek je zvadač deklu a po hodince z toho vyleze moje láska Sensi......ale tu hodinu nemůžu přežít.....

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 09.04.09 20:54

Jani, jestli znáš původní Youth Dew, tak ta je sladší, jantarovější. Amber Nude je chladnější s trochou pepře. Po rozležení jsou si velmi podobné, já bych je tedy nerozeznala. Drží se u těla a dlouho rovnoměrně voní - vydrží celý den bez přestříknutí. Ale líbivka to není, i když žádná hrůza taky určitě ne. Je to harmonická kompozice, jednotlivé složky se prolínají, těžko se popisuje - snad ambrově dřevitá? Koukni k Adě na recenzi YD.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 09.04.09 23:35

Jani poté, co jsme si trochu popovídaly o vůních - naslepo asi nee! :wink:

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 09.04.09 23:44

Ambre Nude taky nedoporučuju naslepo. Já jsem to udělala a teda nebyla to správná volba… :( Ambrové vůně zbožňuju, neznám krásnější složku :-)…ale tahle mě fakt nebere… Mně připomíná něco jako nevyvětranou tělocvičnu po skončení výuky 9.B…:-((( :vomit:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 10.04.09 00:10

…měla jsem vzoreček a opravdu to nešlo, to snad ani nebyla vůně :speechless: takže i já radím, nebrat bez vyzkoušení :!:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 10.04.09 07:41

..to je fakt taková hrůza?!… :roll: :D ,
to složení se docela líbí i mně… :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5522 příspěvků 10.04.09 08:04

Složení vypadá zajímavě, ale potom , když si navoníš ruku, tak žasneš :speechless: :speechless: :speechless: :vomit:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 66 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6634 příspěvků 10.04.09 08:07

Nejhorší vůně, jakou jsem za posledních pár měsíců zkoušela… :speechless: :vomit:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 10.04.09 08:08

to jsem jediná, komu se líbila? Jak YD, tak YDAN. Já ji prodala, že ji neunosím, ne, že by se mi nelíbila.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist