jaká je Youth Dew Amber Nude

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 09.04.09 09:31
jaká je Youth Dew Amber Nude

Prosím zdejší odbornice aby mě trošku popsaly tuto vůni…je to „omlazená“ Youth Dew…Myslíte,že je vhodná na slepo??…Moc děkuji za názory :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 09.04.09 18:30

Naslepo néééé :D !
Pro mě = překombinovaná ambrová vůně. Ambrovky miluju, ale tohle je pro mě potencionální :vomit: . Ikdyž napoprvé se mi docela líbila :conf: …

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 09.04.09 18:53

Také bych ji naslepo neradila… Příliš omlazená tedy není… Je to suchá ambra :-)

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlinehafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 09.04.09 18:55

Na slepo absolutně neeeee, je to vůně na :vomit:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.04.09 19:28

Vidím ti na poličce, že máš ráda sladkosti, vydržíš Addict… naslepo určitě nebrat, i přes tvoje záliby je to moc velký risk.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 09.04.09 19:45

moje pocity kdyz jsem ji zkousela:
Youth Dew Amber Nude - Estée Lauder: Na zacatku mi prisla jako caj s medem a citronem (krasa). Trocha pepre v prvnich par minutach to rusila, ale brzy se pepr ztratil. Caj s medem mi vonel prijemne, ale po dvou hodinach ten caj nekdo rozlil, a utira ho smradlavou hadrou s cisticim praskem ATA. Dobre no, tak nemusi to byt smradlava hadra.. ale ATA tam na 100% je. Cely to posypat at to ten caj natahne, a pak rozetrit po dlazdickach..

Janicka24: muzu ti poslat malinkej vzorek odstriklej z originalniho vzorecku, aby sis to zkusila jestli chces. Pokud ti neposle vetsi vzorek nekdo jinej tedy. Original si chci nechat.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 09.04.09 20:11

Aha…přípravek ATA nesnáším…hrozně mě smrdí a nevím proč,jako vlhký beton,nebo omítka nebo co…Za vzoreček budu moc ráda…nějak mě ta vůně láká,i když vím,že to bude asi utrejch…Navíc nemám ráda vůně,které se musí rozležet a pak se mě začnou líbit…nejsem schopná přežít tu počáteční dobu,kdy je mě z parfému třeba i na zvracení…Třeba Le Baiser du Dragon…začátek je zvadač deklu a po hodince z toho vyleze moje láska Sensi......ale tu hodinu nemůžu přežít.....

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 09.04.09 20:54

Jani, jestli znáš původní Youth Dew, tak ta je sladší, jantarovější. Amber Nude je chladnější s trochou pepře. Po rozležení jsou si velmi podobné, já bych je tedy nerozeznala. Drží se u těla a dlouho rovnoměrně voní - vydrží celý den bez přestříknutí. Ale líbivka to není, i když žádná hrůza taky určitě ne. Je to harmonická kompozice, jednotlivé složky se prolínají, těžko se popisuje - snad ambrově dřevitá? Koukni k Adě na recenzi YD.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 09.04.09 23:35

Jani poté, co jsme si trochu popovídaly o vůních - naslepo asi nee! :wink:

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 09.04.09 23:44

Ambre Nude taky nedoporučuju naslepo. Já jsem to udělala a teda nebyla to správná volba… :( Ambrové vůně zbožňuju, neznám krásnější složku :-)…ale tahle mě fakt nebere… Mně připomíná něco jako nevyvětranou tělocvičnu po skončení výuky 9.B…:-((( :vomit:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 10.04.09 00:10

…měla jsem vzoreček a opravdu to nešlo, to snad ani nebyla vůně :speechless: takže i já radím, nebrat bez vyzkoušení :!:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 10.04.09 07:41

..to je fakt taková hrůza?!… :roll: :D ,
to složení se docela líbí i mně… :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Uživatel je onlinehafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 10.04.09 08:04

Složení vypadá zajímavě, ale potom , když si navoníš ruku, tak žasneš :speechless: :speechless: :speechless: :vomit:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 10.04.09 08:07

Nejhorší vůně, jakou jsem za posledních pár měsíců zkoušela… :speechless: :vomit:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 10.04.09 08:08

to jsem jediná, komu se líbila? Jak YD, tak YDAN. Já ji prodala, že ji neunosím, ne, že by se mi nelíbila.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist