Jaká vůně je podobná či stejná jako Chanson d'Eau?

petruskach 19.02.12 11:52

Jaká vůně je podobná či stejná jako Chanson d'Eau?

Ráda bych se zeptala, jestli někdo neví ,jaká vůně se podobá toaletní vodě, která se již neprodává Chanson d'Eau. Měla jsem jí moc ráda a chtěla si jí zase koupit a najednou nikde není.Byla taková svěží jako když právě vylezete ze sprchy, taková mýdlová a v létě moc příjemná, alespoň na mě. Vždy jsem jí používala na chalupě a byl to takový můj kamarád právě tam, kde je příroda a netoužila jsem vonět nijak elegantně, ale jen tak svěže.
Pokud by ji někdo měl na víc, ráda ji i koupím.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Clarisse 19.02.12 12:11

Jé Chanson! to jsi mi připomněla mojí kdysi oblíbenou vůni. A představ si tu náhodu, dostala jsem k nákupu vzoreček Cindy Crawford Waterfalls, včera si ji dala na zápěstí a marně jsem dumala, co mi připomíná. No a to je právě Chanson. Ten byl tedy o dost lepší, ale podobnost tam je řekla bych velká.

miruska 19.02.12 12:58

Před nedávnem jsem ji zahlédla u nás v drogerce, taky mě to zaujalo, že ji mají a prý se pořád vyrábí.

Convalaria 19.02.12 13:58

Na českých stránkách Coty už je jenom deo-spray. :nevim:

miruska 19.02.12 14:34

Tak to nevím, zítra se tam pudu mrknout.

petruskach 19.02.12 14:48

Moc děkuji za tipy , všechny je hned v pondělí budu ,,oňuchat'' :-)

petruskach 19.02.12 15:02

No tak to je záhada…v Plzni jí nikde nevidím mají jen skleněné deodoranty a spreje,ale ten ve skle takovou tu ,,kapku'' ne a na iternetu je také vyprodaná.V jaké že drogerce to prosím mají ? Já si tam zavolám a poprosímje o dodání poštou. děkuji

miruska 20.02.12 09:21

Tak jsem byla v drogerce, měla jsem pravdu, mají poslední kus 50ml EDT za 326,– Kč. Před vánoci jich měla asi 20 a všechny prodala.

petruskach 20.02.12 11:53

Tak jsem psala přímo na Coty…,,když už ta ať '':-) a odpověděli mi , že se již nevyrábí pro nízkou poptávku a jen se vyprodávájí zásoby…Bude , ale dál k sehnání ten deodorant ve skle.....dokonce mi poradili i jak se to používá :-))))))))))))) jako že stejně :-)))))))) :mavam:

dynda 21.02.12 11:53

Jé, tu jsem taky mívala ráda, přesně jak píšeš, na ven. Ale O de Lancome, jak píše Convalaria, mi jí vůbec nepřipomíná, radši ji nejdřív pořádně vyzkoušej, kdybys o ní uvažovala.

Alex 21.02.12 16:17

pardón, ale O de Lancome nemá s Chanson d Eau spoločné lautr nic :roll:

petruskach 22.02.12 09:50
Convalaria píše:
http://parfumerie-hracky.cz/…od_1153.html

Holka šikovná :-) díky moc… :kytka:

Jezinka1 11.04.15 18:48

Hmm, nevím, jestli ji ještě chceš, ale podle mne Bamboo Harmony By Kilian je hodně podobná… Akorát nevím, jestli na chalupu… :mrgreen: kvůli ceně myslím..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist