Jaké vůně se líbí ženám na ženách :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pomnenka
Znalkyně 440 příspěvků 09.05.08 06:01
Jaké vůně se líbí ženám na ženách :-)

Muži chválí ženám vůně často účelově ;-) Od ženy je to myslím důvěryhodnější pochvala, z mého „arzenálu“ mi byla pochválena málokterá vůně, úspěch mám zaručený snad jen s vůní White/K. Cole - k mému překvapení!

Na poličce 63 parfémů 12 miniatur 41 odstřiků 267 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 09.05.08 08:09

Tak znalkyně poznaly a pochválily třeba Soir de Lune od Sisley ale muži mi tuhle vůni nikdy nepochválili (raději neřekli nic, podle mě jim vůně připadala divná) ale když jsem jednou neměla s sebou žádný parfém, tak jsem použila ten co mám jako voňku v autě - protože jinak bych se s ním nenavoněla,, DKNY Be Delicious Shine a přišla jsem domů., tak byl manžel očividně potěšen hezkou vůni. Řekla bych, že většině mužů se líbí spíš nekomplikované jednoduché lehčí vůně (Versage - Bright Crystal, Lanvin Eclat, Rumeur Rose 25), kdežto ženy dokážou spíše ocenit pěkný a zvláštní parfém.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 09.05.08 16:33

Allure

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 09.05.08 17:39

já jsem v tomhle celkem nenáročná. Voní mi čistá ženská navoněná v podstatě čímkoliv, pokud to není vyloženě agresívní a není toho kbelík. Voní i mladinké holky navoněné levnými vůněmi.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 09.05.08 18:13

Mně taky vlastně cokoliv. I ten Angel, kterého na sobě opravdu nesnesu, voněl na slečně v tramvaji docela příjemně. A pokud jde o to, co nejvíc chválí mně, je to kupodivu bez rozdílů pohlaví zelený čaj s mátou od L'Occitane. Asi že je takový nekomplikovaný. Vlastně je to jediná vůně, kterou mi někdo chválí.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 09.05.08 18:22
Sára píše:
Tak znalkyně poznaly a pochválily třeba Soir de Lune od Sisley ale muži mi tuhle vůni nikdy nepochválili (raději neřekli nic, podle mě jim vůně připadala divná) ale když jsem jednou neměla s sebou žádný parfém, tak jsem použila ten co mám jako voňku v autě - protože jinak bych se s ním nenavoněla,, DKNY Be Delicious Shine a přišla jsem domů., tak byl manžel očividně potěšen hezkou vůni. Řekla bych, že většině mužů se líbí spíš nekomplikované jednoduché lehčí vůně (Versage - Bright Crystal, Lanvin Eclat, Rumeur Rose 25), kdežto ženy dokážou spíše ocenit pěkný a zvláštní parfém.

Já mám zkušenost, že je to přesně opačně. Ženy chválí jednoduché čisté letničky, muži výrazné orienty…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4738 příspěvků 09.05.08 18:28

Muži mi na rozdíl od žen chválili pouze sladké vůně, jsou holt přes to jídlo :D Nejvíce Parfum Sacré a Kenzo Flower, já ani větší slaďáky nemám :)

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Fleur  09.05.08 20:31

Mám podobnou zkušenost jako Kerze - ženy mi většinou chválily něžnější ovocné nebo květinové kompozice.

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 09.05.08 20:50

je to možné, že by ženy taky pochválily jemnou, čistou květinovou kompozici ale já takové zrovna moc nenosím a závidím vám chlapy, kteří vám chváli sladší a těžší vůně. Když nepočítám chválený Angel, který používám na večer do zakouřeného prostoru tzn. i mírně ovíněných mužů, kteří by možná právě z toho důvodu, že už něco vypili pochválili cokoliv, takže to nepočítám, tak pak je mi chválen jak od mužů tak od žen Silver Rain.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 09.05.08 21:17

Tak ja sa musim podelit s tm, ze mam aktualne caste pochvaly od muzov na Innocenta. Uz zacinam mat pocit, že je to hromadný fenomen :)

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 09.05.08 21:21

Innocent mi byl taky chválený. Hezký je, to jo, ale nadšená jsem z něj nebyla. I když pro mě to je jediný nositelný Mugler.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

juli
Nováček 26 příspěvků 09.05.08 21:25

Mně mužii chválili Jil Sander Sport, přitom já ji moc nemusím, pak Oui tu muži i ženy, Euphorii Blossom a muži v létě Torride, ženy vůbec. Zato Hermes Merveilles a Ungaro Apparition mužům byly protivné.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 09.05.08 21:33

No moj predosly prispevok bol zamerany na muzsku populaciu, tak tomusim napravit : ženám sa na mne tiež páči najviac Innocent. Experimentujem so vsetkým mozným, ale tolko pochvaly ako naInnocenta sa mi este nedostalo. Zvlastne, ze ja to az tak neprezivam,ale musim uznat, ze je v nom nieco podmanive a zaujimave, co ma nuti stale sa ovoniavat :-).

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25893 příspěvků 09.05.08 22:08

Já mám na ženách ráda většinu vůní. Je fakt, že nemám zkušenost s tím, že bych musela denodenně trávit 8 hodin v malé místnosti se ženou, a jejím případně „divným“ parfémem.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 10.05.08 11:09

Já se přidávám ke Kerze a Fleur, ženy chválí nenáročné květinové vůně, naposledy mi byla pochválená 212 sexy, že bych nepotkala žádnou znalkyni??? :wink:

A mě voní na ostatních prakticky všechno, hlavně i to co nevoní dobře na mě. Proto už se snažím dlouho najít cestu k Opiu, na známé voní fantasticky, až velice opojně sexy a na mě nic :cry:

Tak mě ještě napadlo že když ucítím mou oblíbenou vůni, tak naopak zkoumám zda voní na nositelce stejně pěkně jako na mě :twisted:

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist