Jaké značky je tento flakon?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miladanova
Nováček 1 příspěvek 26.01.14 14:27
Jaké značky je tento flakon?

Ahoj holky,

neznáte někdo tento flakonek? Dostala se ke mně tato miniatura, ale bohužel ji nedokážu zařadit. Nemá na sobě ani písmenko :-( a jsem začátečnice :-(

Díky moc za pomoc :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Madelane
Parfémová maniačka 597 příspěvků 27.01.14 11:44

Ahoj @miladanova ,
pekne vitaj :kytka: a k Tvojmu dotazu, myslím, že nejde o miniatúru, ale o ozdobný flakón. Podobný/rovnaký sa predával tu:

http://www.ebay.co.uk/…380692888778#…

Na poličce 49 parfémů 11 miniatur 27 odstřiků 206 vzorků V tužebníku 7 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25855 příspěvků 27.01.14 13:55

@miladanova

Tak tohle znám a mám (a tady další flakónky od stejné firmy, například ty dva na obrázku, které jsem v rychlosti našla a vyfotila).
Bohužel, neřeknu ti, co to je za firmu, které flakónky (s vůněmi uvnitř) vyráběla. Jen to, že jsou staré minimálně dvacet let. A že vůně uvnitř (v každém flakónku jiná) pořád voní krásně. V jednom z nich je například vůně neskutečně podobná Trésoru v původní podobě. Bohužel, k původu flakónků mi moc nepomůže ani vzpomínka na to, jak jsem je získala: V letech 1991-1992 byly dárkem několika čísel italského lifestylového časopisu Amica. :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Madelane
Parfémová maniačka 597 příspěvků 27.01.14 22:28

…to sa ospravedlňujem za mýlku :oops:

Na poličce 49 parfémů 11 miniatur 27 odstřiků 206 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist