Jakou barvu očních stínů (zelené oči)?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 30.09.13 14:22
Jakou barvu očních stínů (zelené oči)?

Prosím o vaše názory, jaká barva očních stínů by mi slušela, mám doma dost barev, ale zatím jsem si u žádné neřekla, že je to přesně ono, vůbec si nejsem jistá… Pro představu přikládám fotku (pouze očí, nechce se mi sem dávat celý obličej, a hodně se na ní směju, proto ty vrásky pod očima a přivřené oči :D ), lepší bohužel asi nemám. Nevím přesně jaký jsem barevný typ, ale mám středně hnědé vlasy a hodně světlou pleť, skoro se neopálím, ale v létě mi vždycky kolem nosu a na tvářích vyskáčou nějaké pihy, které pak zase v zimě zmizí. Oči mám zelené, těsně kolem zorničky pak lehce do hnědo-zrzava(?) - prostě takový kafe braun do zelena :mrgreen: Děkuju za vaše tipy!

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů
Reakce:

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6534 příspěvků 30.09.13 15:30

Troufám si říct, že máme stejnou barvu očí (ty řasy ti upřímně závidím) a po vyzkoušení všech možných odstínů a značek jsem zakotvila u této :
http://www.parfemy-elnino.cz/…w-28389.html
odstín 04 (khaki/béžová)
Jsou super, neslzí mi po nich oči, nalíčení vydrží dlouho, je výrazné a přitom vypadá přirozeně, mají praktické balení, jsou levné .. hodnotím je :palec:

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26531 příspěvků 30.09.13 15:53

@Tequila
Krásné oči! Zeleným očím často sluší šedé, a šedohnědé kovové odstíny, od tmavé, kouřové, po světle šedou až stříbrnou. V létě bych experimentovala s hnědo-béžovou paletou.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 30.09.13 17:20

@domenica
…perfektně vystiženo.!, naprosto souhlasím.

…a krásný příklad :palec:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ala en
sv. Parfema z Kecálburgu 5702 příspěvků 30.09.13 17:26

@Tequila Mám oči stejné jak ty a používám světle fialové stíny, jen jako silnější linku a pak zlato hnědé. ;)

Na poličce 114 parfémů 161 miniatur 50 odstřiků 190 vzorků V tužebníku 63 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1780 příspěvků 30.09.13 17:54

a taktiez ruzova a tu je dobra pomocka for light green eyes

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 01.10.13 08:12

Díky moc za tipy, šedé, šedohnědé (taupe) a zlatohnědé stíny mám, ale nebyla jsem si úplně jistá, jestli je to ono… Ty stíny od dermacolu khaki/béžová vypadají dobře, někde je vyzkouším :-) a ještě blbý dotaz - můžu nosit khaki stíny (nebo do zelena), když jinak zelenou na oblečení nenosím…?

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6534 příspěvků 01.10.13 08:31

@Tequila
V odstínech hnědé a fialové vypadám jako ubrečená, šedá mi dělá smutný výraz, tak jsem začala používat stíny v barvě očí a je to přesně ono, občas kolem víčka udělám tm.zelenou linku, kterou aplikátorem a stínem rozmáznu do ztracena.
Také jsem řešila, sladit vše do jednoho tónu (líčení/oblečení), ale do práce k nám chodila vizážistka, .. těm mladým viz. je to asi fuk, ty poradí trendy a barvy, co jsou zrovna módní, i bez ohledu na to, zda to člověku sluší, či nikoli. Ale také na kurzy chodila paní, co dělávala maskérku hlasatelek v TV a ta nám říkala, vždy sladit s typem pleti, barvou vlasů a tvarem obličeje. Líčení pak podtrhne osobnost, vypadá přirozeně, a tak si klidně k tomuto líčení vezmu kostým v barvě bordó. Ovšem nejraději a převážně mám v šatníku hadříky v přírodních odstínech (od kávy, až po khaki), a pak černo-bílé kombinace, záleží pro jaký účel se zrovna strojím. Zelená v šatníku nutností není, každému totiž nesluší,

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Kjitka
sv. Parfema z Kecálburgu 9898 příspěvků 01.10.13 22:07

no …má se vycházet od barvy vršku…tedy blůzy, svetru…šály…buď ton v tonu, nebo kontrast…

Na poličce 95 parfémů 1743 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

TESSA2510
Učednice 68 příspěvků 02.10.13 10:35

Zelené oči krásně rosvítí fialový stín. Oči dostanou tu správnou jiskru.Volila bych matný stín.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 1 parfém

Aoname  02.10.13 14:39

@TESSA2510
Fialový rozsvítí zelené oči, taky používám, ale mám chladnou barvu. Domnívám se, že Tequila je spíše typ pro paletu přírodních odstínů - béžová, hnědá, písková, bronz, zlatá atd. Není to sice z fotky úpně poznat, ale vidím na pleti nějakou tu pihu, spíše hnědé obočí i vlasy.

lucyna
Parfémová maniačka 613 příspěvků 02.10.13 17:33

@TESSA2510 @Aoname @domenica Mým zeleným očím nejvíce sluší fialové/šeříko­vé/matové stíny a také stříbrně-šedé.

Na poličce 29 parfémů 1 miniatura 66 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arome Viv
Učednice 39 příspěvků 03.10.13 18:31

Miluju MAC, pro zelené oči nějakou deep purple : třeba supermatovou „baklažánku“ Fig. 1, anebo Nocturnelle, či Palace Pedigree - tmavá švestka… a k tomu třeba osvědčená Satin Taupe…

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 12 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 04.10.13 09:53

@Arome Viv to vypadá dobře, taky vyzkouším díky :-)

emily
Nevyléčitelná závislačka 1780 příspěvků 04.10.13 10:17

@Tequila pozri si aj odtien Patina a Shale ;)

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist