Jakou barvu očních stínů (zelené oči)?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 30.09.13 14:22
Jakou barvu očních stínů (zelené oči)?

Prosím o vaše názory, jaká barva očních stínů by mi slušela, mám doma dost barev, ale zatím jsem si u žádné neřekla, že je to přesně ono, vůbec si nejsem jistá… Pro představu přikládám fotku (pouze očí, nechce se mi sem dávat celý obličej, a hodně se na ní směju, proto ty vrásky pod očima a přivřené oči :D ), lepší bohužel asi nemám. Nevím přesně jaký jsem barevný typ, ale mám středně hnědé vlasy a hodně světlou pleť, skoro se neopálím, ale v létě mi vždycky kolem nosu a na tvářích vyskáčou nějaké pihy, které pak zase v zimě zmizí. Oči mám zelené, těsně kolem zorničky pak lehce do hnědo-zrzava(?) - prostě takový kafe braun do zelena :mrgreen: Děkuju za vaše tipy!

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů
Reakce:

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 30.09.13 15:30

Troufám si říct, že máme stejnou barvu očí (ty řasy ti upřímně závidím) a po vyzkoušení všech možných odstínů a značek jsem zakotvila u této :
http://www.parfemy-elnino.cz/…w-28389.html
odstín 04 (khaki/béžová)
Jsou super, neslzí mi po nich oči, nalíčení vydrží dlouho, je výrazné a přitom vypadá přirozeně, mají praktické balení, jsou levné .. hodnotím je :palec:

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25883 příspěvků 30.09.13 15:53

@Tequila
Krásné oči! Zeleným očím často sluší šedé, a šedohnědé kovové odstíny, od tmavé, kouřové, po světle šedou až stříbrnou. V létě bych experimentovala s hnědo-béžovou paletou.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 30.09.13 17:20

@domenica
…perfektně vystiženo.!, naprosto souhlasím.

…a krásný příklad :palec:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ala en
sv. Parfema z Kecálburgu 5692 příspěvků 30.09.13 17:26

@Tequila Mám oči stejné jak ty a používám světle fialové stíny, jen jako silnější linku a pak zlato hnědé. ;)

Na poličce 115 parfémů 162 miniatur 50 odstřiků 190 vzorků V tužebníku 63 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 30.09.13 17:54

a taktiez ruzova a tu je dobra pomocka for light green eyes

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 01.10.13 08:12

Díky moc za tipy, šedé, šedohnědé (taupe) a zlatohnědé stíny mám, ale nebyla jsem si úplně jistá, jestli je to ono… Ty stíny od dermacolu khaki/béžová vypadají dobře, někde je vyzkouším :-) a ještě blbý dotaz - můžu nosit khaki stíny (nebo do zelena), když jinak zelenou na oblečení nenosím…?

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 01.10.13 08:31

@Tequila
V odstínech hnědé a fialové vypadám jako ubrečená, šedá mi dělá smutný výraz, tak jsem začala používat stíny v barvě očí a je to přesně ono, občas kolem víčka udělám tm.zelenou linku, kterou aplikátorem a stínem rozmáznu do ztracena.
Také jsem řešila, sladit vše do jednoho tónu (líčení/oblečení), ale do práce k nám chodila vizážistka, .. těm mladým viz. je to asi fuk, ty poradí trendy a barvy, co jsou zrovna módní, i bez ohledu na to, zda to člověku sluší, či nikoli. Ale také na kurzy chodila paní, co dělávala maskérku hlasatelek v TV a ta nám říkala, vždy sladit s typem pleti, barvou vlasů a tvarem obličeje. Líčení pak podtrhne osobnost, vypadá přirozeně, a tak si klidně k tomuto líčení vezmu kostým v barvě bordó. Ovšem nejraději a převážně mám v šatníku hadříky v přírodních odstínech (od kávy, až po khaki), a pak černo-bílé kombinace, záleží pro jaký účel se zrovna strojím. Zelená v šatníku nutností není, každému totiž nesluší,

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Kjitka
sv. Parfema z Kecálburgu 9569 příspěvků 01.10.13 22:07

no …má se vycházet od barvy vršku…tedy blůzy, svetru…šály…buď ton v tonu, nebo kontrast…

Na poličce 91 parfémů 1716 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

TESSA2510
Učednice 68 příspěvků 02.10.13 10:35

Zelené oči krásně rosvítí fialový stín. Oči dostanou tu správnou jiskru.Volila bych matný stín.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 1 parfém

Aoname  02.10.13 14:39

@TESSA2510
Fialový rozsvítí zelené oči, taky používám, ale mám chladnou barvu. Domnívám se, že Tequila je spíše typ pro paletu přírodních odstínů - béžová, hnědá, písková, bronz, zlatá atd. Není to sice z fotky úpně poznat, ale vidím na pleti nějakou tu pihu, spíše hnědé obočí i vlasy.

lucyna
Parfémová maniačka 608 příspěvků 02.10.13 17:33

@TESSA2510 @Aoname @domenica Mým zeleným očím nejvíce sluší fialové/šeříko­vé/matové stíny a také stříbrně-šedé.

Na poličce 29 parfémů 1 miniatura 66 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Uživatel je onlineArome Viv
Učednice 39 příspěvků 03.10.13 18:31

Miluju MAC, pro zelené oči nějakou deep purple : třeba supermatovou „baklažánku“ Fig. 1, anebo Nocturnelle, či Palace Pedigree - tmavá švestka… a k tomu třeba osvědčená Satin Taupe…

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 12 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 04.10.13 09:53

@Arome Viv to vypadá dobře, taky vyzkouším díky :-)

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 04.10.13 10:17

@Tequila pozri si aj odtien Patina a Shale ;)

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist