Elegantní vůně pro podnikavou ženu

Lenka9174 29.01.15 14:24

Jakou byste navrhli vůni pro tento typ ženy

ahojky, prošla jsem to tu jestli tu něco takového není, ale nenašla :)

Milé znalkyně, jakou byste doporučili laikovi vůni pro ženu podnikavou, se silnou osobností. Oblíkajíc se elegantně ale sexy (né kostýmky)
dlouhé tmavé vlasy,pleť světlejší, zelené oči. Vysoká s ženskými plnými křivkami. Oblíbené barvy oblečení černá,červená,bílá

děkujiii

Reklama

marine11 30.01.15 12:08

Ja asi veľmi neporadím ale napadlo mi, že by si mohla doplniť aké vône máš rada, sviežejšie, sladšie, sýtejšie, lahšie, korenisté, klasické, modernejšie…o­blúbené zložky? prípadne mala by tá vôňa podtrhnúť či zvýrazniť alebo naopak kontrastovať s výzorom či črtou? Inak, myslím že v diskusiách a recenziách je tých tipov fakt veľa, netreba si všímať len názov(femme fatale, zimná, pre 30-tku, lahká citrusová)ak opis sedí tvojej predstave. Koniec prednášky, :oops: dávam slovo odborniciam a odborníkom :mavam:

still 30.01.15 17:50
@Lenka9174 píše:
ahojky, prošla jsem to tu jestli tu něco takového není, ale nenašla :)

Milé znalkyně, jakou byste doporučili laikovi vůni pro ženu podnikavou, se silnou osobností. Oblíkajíc se elegantně ale sexy (né kostýmky)
dlouhé tmavé vlasy,pleť světlejší, zelené oči. Vysoká s ženskými plnými křivkami. Oblíbené barvy oblečení černá,červená,bílá

děkujiii

nevím, ale pod tímto popisem se mi vybavuje Paloma Piccaso

Lenka9174 30.01.15 22:48

Still, tak to docela sedí :palec:

tony kořeněné,pepřo­vé,nasládlé

bab58 30.01.15 23:29

@Lenka9174

Zkus si ještě pročíst téma:
Ostatní parfémová témata » Doporučené vůně podle stylu - fotky

Nathan 31.01.15 09:36
:)
 Váš příspěvek