Jakou kabelku k bílému koženému saku ?!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 03.01.09 12:39
Jakou kabelku k bílému koženému saku ?!

Kočky, vytvořila jsem si problém - včera ve slevách jsem neodolala a koupila si na jaro bílé kožené sáčko - krásná jemná kůže, kvalitní zpracování, fakt super - i manžel ho schválil… Hned doma jsem vyzkoušela různé varianty kombinací - a celkem se mi hodí ke spoustě věcí akorát mne zarazila jedna věc - nějak nemůžu dobrat kabelku :cry: Jaké kabelky se nosí ke koženým sakům a bundám ? Taky kožené ? Stejná barva ? Nebo jiná ? Můj univerzální vak LV tentokrát moc neboduje :cry: Poraďte…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 03.01.09 12:44

Kerze, osobně volila bych barvu kabelky spíš v souladu s botami :)

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 03.01.09 12:45

Gratuluji! :) Ale bohužel moc neporadím, řekla bych, že ke kůži taky kůži a k bílé kůži taky bílou kůži, ale fakt nevím, chtělo by to vyzkoušet v obchodě s tím sáčkem. Jinak já si taky teď pořídila krásný klasický černý kožený kabát. Mám z něj hroznou radost :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 03.01.09 12:46
Oleka píše:
Kerze, osobně volila bych barvu kabelky spíš v souladu s botami :)

Taky pravda :wink:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 03.01.09 12:49

Mám ráda když se bíla kombinuje s červenou, pro tebe bych také volila k bílemu koženému saku a k barvě tvých vlasů barvu kabelky a bot oranžovou, terrakotovou, prostě klidně bych experimentovala i s víc výraznějšími barvami :).

P.S. zapoměla jsem na modrou námořnickou barvu - s bílou se dobře kombinuje :wink:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 03.01.09 12:53

Kočky, boty jsou od toho saka hodně daleko, speciálně v mém případě 8) , a mám několik možností - výborně vypadajjí bílo-černé lodičky ( ty jsou k tomu fakt super ), ale jsou i černé kotníčkové, dokonce tmavě hnědé se dají, když mám i hnědé kalhoty, ale mít bílé sako, bílé boty i kabelku ? To vypadá divně, ne ?! Navíc - vlastním bílou koženou kabelku i vak, ale obojí má jinou bílou barvu než to sako…To je na houby - já ho snad půjdu vrátit… :cry:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 03.01.09 12:57
Oleka píše:
Mám ráda když se bíla kombinuje s červenou, pro tebe bych také volila k bílemu koženému saku a k barvě tvých vlasů barvu kabelky a bot oranžovou, terrakotovou, prostě klidně bych experimentovala i s víc výraznějšími barvami :).P.S. zapoměla jsem na modrou námořnickou barvu - s bílou se dobře kombinuje :wink:
Červená mne taky napadla, ale tu v šatníku vůbec nemám - jsem nápadná i bez nápadných barev… Ani modré moc neholduju. Potřebuju to doladit do barev, co už mám doma - všechny odstíny hnědé a béžové, zelená, + pár kousků černých, pár smetanových, oranžového by se taky něco našlo, ale rozhodně ne boty nebo kabelka…

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 03.01.09 13:10
Kerze píše:Potřebuju to doladit do barev, co už mám doma - všechny odstíny hnědé a béžové, zelená, + pár kousků černých, pár smetanových, oranžového by se taky něco našlo, ale rozhodně ne boty nebo kabelka…

Kerze, tak to bych tedy zkusila souladit barvu kabelky s kalhotami nebo sukni, které budeš s tím sakem nosit , protože vidím to ladění jako : boty - sako , kalhoty (sukně) - kabelka. To by se mohlo zkombinovat.
Vytáhni prostě celou garderobu a zkus si obléknout celá i s těm sakem a ruznými botami - pak bys na tu barvu kabelky mohla přjít :)

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 03.01.09 13:10

Já bych to taky brala podle bot (nevím, jak vypadají tvoje černobílé lodičky, ale teta měla v 60. letech úžasný a k tomu černobílou kabelku), S šedou (takovou tou holubičí si to taky umím představit. Anebo přírodní hnědou kůži? V létě jsem volila boty podle halenky a kabelku podle sukně. A dočkala jsem se pochvaly. Sice se říká, že by kabelka měla mít barvu jako boty, ale proč se nechat svazovat. (Že jo, boty jsou daleko, obzvláště ve tvém případě :lol: )

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 03.01.09 13:13
klubko píše:
Jinak já si taky teď pořídila krásný klasický černý kožený kabát. Mám z něj hroznou radost :wink:

Není moc těžký?

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5273 příspěvků 03.01.09 13:14

jak se takové bílé kožené sako vůbec čistí?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 03.01.09 13:39
PaK píše:
klubko píše:
Jinak já si taky teď pořídila krásný klasický černý kožený kabát. Mám z něj hroznou radost :wink:
Není moc těžký?

Kdepak, je bezva :) Není moc dlouhý, je ke kolenům. Ty úplně dlouhé se mi nelíbí, jsou takové „gestapácké“ :lol:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 03.01.09 13:47

Záleží na tom, jak je ta kůže upravená (jestli je lesklá nebo matná) a jak těžce celý kousek působí. Zvolila bych buď měkší kontrast, tedy z barev třeba čokoládovou nebo koňakovou a z materiálů něco do opozice (k lesku mat a naopak) - zbytek přikloněný k jedné nebo druhé barvě. Nebo ladění tón v tónu (je-li sáčko bílé do šeda, pak šedou, je-li bílé do krémova, pak béžovou) - a zbytek zase tón v tónu. Ale jestli to vyžaduje takové dlouhosáhlé úvahy, případně další investice, radši si ho snad vyměň za něco univerzálnějšího.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 03.01.09 14:33
chavah píše:
jak se takové bílé kožené sako vůbec čistí?

Jsou na to speciální čistící pěny ve sprayi. Taky mám červeno bílou bundu, takový ten motorkářský tip :). Ty spraye prodávají v obuvi i v obchodech s koženým zbožím. Celkem to funguje, ale je potřeba se starat o to průběžně :roll:

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 03.01.09 15:57

Mně se moc líbí kabelky od firmy S. FIORENTINO - velmi kvalitně zpracované,
barevné super(moje barvy) nejen k bílému saku!..,
zasílají z internetového obchodu..
Koukni na ně.. :wink: :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist