Jakou vůni vybrat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Talisa
Nováček 1 příspěvek 22.10.13 19:46
Jakou vůni vybrat

Dobrý den, potřebovala bych poradit.
Zatím jsem vybírala vůně jen v drogerii, tam to už mám poměrně načuchané. Teď bych si chtěla koupit nějakou vůni z parfumerie, něco lepšího :) jestli mi rozumíte, ale vůbec nevím, kde začít. Takže prosím máte nějaký návrh, co bych mohla vyzkoušet. Zatím mi v drogerii voněl Bruno Banani Magic Woman, ale teď jsem propadla Beyonce Heat Rusch.
Děkuji všem

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Uživatel je onlineFrantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 22802 příspěvků 22.10.13 20:09

@Talisa

Vítám Vás na fóru.
xxxxxxxxxxxxx­xxxxxxxxxxxx
Seznamte se nejdříve ze všeho s pravidly a doporučeními při zakládání témat.

Před založením tématu

ujistěte se, zda diskusi zakládáte ve správné kategorii (fóru)
pro nově založené téma zvolte odpovídající název, naprosto nevyhovující jsou názvy témat jako: „Pomoc“, „Potřebuji poradit“, „Kdo mi pomůže“ apod.
použijte vyhledávání a zjistěte, zda již někdo podobný dotaz nevložil
pokud již podobné téma existuje, vložte dotaz do tohoto tématu
nezakládejte totožná témata v různých kategoriích (fórech)
neptejte se na dva naprosto odlišné dotazy najednou - pro každý dotaz vytvořte nové téma a zařaďte jej do odpovídající kategorie

Pokračujete se svým dotazem prosím v některém z již založených themat a požádejte administrátorku o smazání tohoto dalšího zbytečného vlákna.

http://www.arome.cz/…use/hledani/?…

Na poličce 636 parfémů 131 miniatur 666 odstřiků 1013 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist