Jakou vůni vybrat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Talisa
Nováček 1 příspěvek 22.10.13 19:46
Jakou vůni vybrat

Dobrý den, potřebovala bych poradit.
Zatím jsem vybírala vůně jen v drogerii, tam to už mám poměrně načuchané. Teď bych si chtěla koupit nějakou vůni z parfumerie, něco lepšího :) jestli mi rozumíte, ale vůbec nevím, kde začít. Takže prosím máte nějaký návrh, co bych mohla vyzkoušet. Zatím mi v drogerii voněl Bruno Banani Magic Woman, ale teď jsem propadla Beyonce Heat Rusch.
Děkuji všem

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21248 příspěvků 22.10.13 20:09

@Talisa

Vítám Vás na fóru.
xxxxxxxxxxxxx­xxxxxxxxxxxx
Seznamte se nejdříve ze všeho s pravidly a doporučeními při zakládání témat.

Před založením tématu

ujistěte se, zda diskusi zakládáte ve správné kategorii (fóru)
pro nově založené téma zvolte odpovídající název, naprosto nevyhovující jsou názvy témat jako: „Pomoc“, „Potřebuji poradit“, „Kdo mi pomůže“ apod.
použijte vyhledávání a zjistěte, zda již někdo podobný dotaz nevložil
pokud již podobné téma existuje, vložte dotaz do tohoto tématu
nezakládejte totožná témata v různých kategoriích (fórech)
neptejte se na dva naprosto odlišné dotazy najednou - pro každý dotaz vytvořte nové téma a zařaďte jej do odpovídající kategorie

Pokračujete se svým dotazem prosím v některém z již založených themat a požádejte administrátorku o smazání tohoto dalšího zbytečného vlákna.

http://www.arome.cz/…use/hledani/?…

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist