Jaký byl pro nás rok 2012?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alena_In
sv. Parfema z Kecálburgu 3242 příspěvků 02.01.13 14:09
Jaký byl pro nás rok 2012?

Bilancujete?
A jaké byly Vaše důležité životní okamžiky v roce 2012?

Pro mě to byl vcelku dobrý rok:

• Poznala jsem svět AROME.
  • Překročila jsem čtyřicítku, ale cítím se výborně (a pořád ještě dostávám komplimenty od mužů).
  • Cysta, kterou mi na jaře vyoperovali, nebyla zhoubná.
  • Loni jsme byli na třech báječných dovolených a několika výletech.
  • V práci se mi dařilo, byla jsem sama se sebou spokojená.
  • I když táta na tom není zdravotně dobře, při jeho pobytech v nemocnici každý den za ním někdo z rodiny byl (a dobrovolně).
  • Mám skvělé kamarády a spokojené manželství.
  • Má 81-letá sousedka mě velebí, že jsem jí zachránila život.
  • Koupili jsme si nové auto.
  • Přece jen mám pevnou vůli, koupila jsem si jen dvoje boty a jednu kabelku (na vůně se moje předsevzetí nevztahuje).

Ano, rok 2012 byl pro mě dobrý, už se těším na ten letošní. :)

Na poličce 16 parfémů 5 miniatur 18 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 02.01.13 16:05

Tak pár zajímavých bodů by se našlo - ale jsou příliš osobní a nechci je sem vypisovat. Kromě jednoho - ten máme shodný - koupila jsem si nové auto :-)

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 02.01.13 17:00

Po rodinné stránce naprosté fiasko (i když jak se to vezme, paradoxně asi obrat k lepšímu), školní, pracovní a osobní život naopak velmi dobré (musím zaklepat). Do roku 2013 bych si moc přála, aby se to po rodinné stránce zlepšilo. Snažím se nějak nebilancovat, dělala jsem to skoro každý rok a výsledkem byly akorát „novoroční deprese“. Vím, co bylo zlé a naopak na co můžu být pyšná, tím bych to pro sebe uzavřela. No a v docela magické datum 20. 2. 2012 jsem sebrala odvahu se zaregistrovat na Arome a chvíle zde jsou pro mě jedněmi z nejpříjemnějších momentů uplynulého roku. Děkuji všem. :kytka:

Na poličce 26 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 94 vzorků V tužebníku 16 parfémů

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 02.01.13 17:10

@Alena_In Gratulujem a ďakujem zároveň! Vďaka Tvojim slovám sa totiž pozerám na rok 2012 konečne pozitívne. :andel: Som rada, že som našla Arome.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

elisa
Parfémová maniačka 584 příspěvků 02.01.13 17:43

U mě přelomný ve všech směrech: skončila mi mateřská a hledám si práci, neskutečně se na návrat do světa těším. Přiznala jsem si fiasko v osobním životě a učím se s tím žít. Našla jsem spoustu skvělých přátel a zvedlo se mi seběvědomí. Dospěla jsem do další arome fáze: rozprodání poličky a ponechání si pár nejmilejších kousků. Všechno pozitivní. Na 2013 se těším! Bude ještě lepší!

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 02.01.13 20:05

.

Příspěvek upraven 06.01.13 v 09:04

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 05.01.13 22:27

když bude letošní rok stejně dobrý jako ten loňský, budu spokojená ;)
nic zvláštního se sice neudálo, přesto - máme práci, zdraví i spokojenost v rodině, rodiče jsou na tom se zdravím též dobře - sečteno, podtrženo - nemám si na co stěžovat, jen tak dál :mrgreen:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Netyn
Parfémová maniačka 610 příspěvků 05.01.13 22:37

Rok 2012 nebyl ani dobrý, nebyl ani špatný. Ale byl těžký v mnoha ohledech (bydlení, zdraví, práce adtd.), krásný v jiných momentech (partnerství, dovolená, pár projektů). Ale důležité je, že na jeho konci jsme se všichni sešli v relativním zdraví, i když o rok starší. V lepší rok si netroufám doufat a tak bych si přála, aby tento byl aspoň takový, jako ten minulý a v jeho závěru jsme se sešli všichni tak jako loni.

Na poličce 72 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů

Sissinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2035 příspěvků 05.01.13 23:23

Tak já si taky přidám svoji trošku do mlýna - loňský rok pro mě byl zlomový tím, že se mi narodila úžasná dcera Sofie, moje první dítě. Právě jí bylo půl roku a celej muj život se točí kolem ní. Dále jsem vděčná za svoje úžasné rodiče, přeji jim zdraví, hlavně tatínkovi :hug: Doufám, že letošní rok prožijeme všichni v pohodě a zdraví, je to sakramentský klišé, ale je ho potřeba :)

Na poličce 55 parfémů 1 miniatura 27 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 2 parfémy

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 06.01.13 11:29

Pro mně byl minulý rok, hlavně od května do prosince, jeden velký průser :oops:
Takže jsem ráda, že skončil a pevně doufám, že letos bude lépe.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

VeniH
Nevyléčitelná závislačka 1250 příspěvků 14.01.13 15:13

..

Příspěvek upraven 06.03.14 v 16:16

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

emickan
Parfémová maniačka 950 příspěvků 14.01.13 16:12

Po předchozích 3 letech, kdy nám z rodiny vždy někdo navždy odešel (bohužel i loni), bych si letos přála hlavně to zdraví. A protože je nás v rodině už opravdu málo, kéž bychom se na konci roku sešli ve stejném počtu :srdce: . Musím zaťukat, že máme s manželem to štěstí, že máme každé ráno důvod vstávat = máme práci (i když občas „nadáváme“), dceři se ve škole bez problémů daří a pokud zůstaneme zdraví, tak 31.12.2013 se s úsměvem můžeme ohlédnout a říct, že to byl fajn rok :dance: . Kéž by to tak bylo…

Na poličce 9 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 12 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 16.01.13 18:20

Já pevně doufám, že nový rok 2013 bude pro mě i mé blízké šťastný a klidný!
Rok 2012 byl pro mě velmi hektický, často psychicky dost náročný, nicméně i v mnohém pozitivní.
:P
Příliš konkrétní nebudu, jsou to věci osobní, ale mimo jiné pro mě z nejvýznamnějších událostí loňska bylo ukončení dlouhého pětiletého studia na jedné škole a počátek studia jiných dvou oborů, které jsem si vysnila.

Jsem ráda, že jsem rok 2012 přežila a jsem ráda, že už jsem nyní trochu někde jinde, než jsem byla loni touto dobou.
Tak ať je nový rok šťastný a klidný pro všechny! :kytka:

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

supanda
Učednice 104 příspěvků 29.01.13 14:26

Rok 2012 znamená objevení AROME a s tím spojené finanční ztráty a parfémové zisky - ach jo.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist