Jaký dárek (vůně) vám udělal radost a naopak?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 11.05.07 12:53

Dostáváte dárkem parfémy a trefili se Vaši blízcí?Mně největší radost udělal manžel vůní Noa a totálně šlápnul vedle se Sun od Jil Sunder(má ji ale na mě tak rád,že se občas kousnu a navoním se:))Mamka mě chtěla překvapit s Light Blue,ale ikdyž to není vůbec špatná vůně,tak pro svou oblíbenost si mě vůbec nezískala.Jak to máte Vy?Trefila se mamča/ségra/teta do Vašeho vkusu nebo se s nimi voníte jen když je čekáte na návštěvu??

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 11.05.07 13:08

Nedostávám, spíš dávám já… akorát kdysi jsem dostala od kamarádky toaletku Chanson d'Eau a ta mi radost udělala, používala jsem deodorant a z „parfému“ jsem byla nadšená :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome Klára
Učednice 202 příspěvků 11.05.07 13:41

Voňavé dárky občas dostávám..Největší přehmat byl asi ,když jsem toužila po O oui a táta místo ní dovezl Tresor.Lancome jako Lancome.To bylo velké zklamání. Od té doby mam vypracovaný seznam, ze kterého se nesmí uhnout:)

Na poličce 133 parfémů 19 miniatur 31 odstřiků 150 vzorků V tužebníku 60 parfémů

Elle14
Nováček 23 příspěvků 11.05.07 14:17

Mě před čtrnácti dny udělala ohromnou radost švagrová, která žije v Belgii. Dostala jsem od ní Coco Mad.od Chanel. Nádherná vůnička. Nedostávám bohužel parfémy dárkem, jen od manžela a to mu musím dát tip.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

18.10.08 15:23

Tak já jsem mé blízké poprosila, aby mně žádné vůně raději nedávali, jen s mou konzultací. Nemuseli by se trefit,mrzelo by mě , kdybych vůni nepoužívala. určitě by to byly vyhozené peníze.

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 18.10.08 19:27

Za největší trefu považuju loňský dárek od manžela,tenkrát novinkovou Black XS od Rabanneho,to byl zásah do černéhoa letos se mu podobná věc povedla s Kenzo 7:15 am in Bali.Nejhorší renonc byla P.PresleyIndian Summer,ale unosila jsem ji.Od tchyně jsem kdysi dostala polskou imitačku první Sabatinky,myslela jsem,že omdlím,v očekávání puchu,ale ouha,ona ta imitace nebyla vůbec špatná a výborně držela,takže to dopadlo dobře,jen flakonek nebyl povedený,vypadal tak kolotočově,takže jsem ho nikde nevytahovala,ale opravdu,tahle jediná napodobenina ze všech,co jsem kdy zkoušela,byla do­brá.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 18.10.08 19:30

Voňavé dárky dávám, nedostávám… kolem mě široko daleko jsem jediná já takhle praštěná :? .

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 18.10.08 19:37

Já taky nedostávám a potrefená jsem čím dál víc :oops: a ani si nemyslím, že by se mi třeba manžel trefil do vkusu tak si vše pořizuju sama :wink:

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 18.10.08 20:44

Tak ja som už dostala od priateľa vôničku, ale teda nevybral ju sám, to by dopadlo :lol: Viem, že to potom nie je prekvapenie v tom pravom zmysle slova, ale ja sa aj tak vždy strááášne poteším :wink:

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 26.10.08 18:16

Já jsem dostala vůni jako dárek od mamky (několikrát), jednou od manžela a jednou od dcery.
Dcera vsadila na jistotu a před pár lety mi přivezla z letiště malinký Zelený čaj Elizabeth Arden. Byla to moje oblíbená vůně, takže se opravdu trefila.
Ten samý Zelený čaj jsem pár let před tím dostala od mamky a po pár navoněních jsem si ho rozbila. Poučena od kamarádky, které se stalo totéž a pak si nadávala pokaždé, když sáhla na hadr na podlahu, jsem si do té kaluže nedala hadr, ale naházela jsem na tu decku parfému svá trička. Vůně se z nich linula i po několika vypráních :-)

Jinak od mamky jsem dostala ještě Acqua di Gio (úžasná trefa!), O Oui (taky dobrá volba) a naposledy Pure Poison - to bylo poprvé, kdy se jí volba nepovedla, takže jsem jí ho s omluvou věnovala po pár pokusech a ona se vůbec nezlobila :wink:

Od manžela jsem dostala před 4-5 lety k Vánocům taky Zelený čaj (intense) a protože jsem pak poznala tolik dalších vůní, vydržel mi doteď (myslím ten parfém, ale manžel vlastně taky).
Osobně dávám vůně všem - sestře jen na jistotu, u mamky taky nezkouším štěstí, ale jdu najisto, u dcery a manžela si dovolím i zariskovat novinkou, ale dobře vím, co mají rádi, takže se nespletu.
Tak mě napadá, že jediný, kdo ode mě ještě nedostal parfém, je syn, to musím letos napravit, jsou mu už 4, je nejvyšší čas :D aby mi nezačal chodit na moje :lol: :lol:

Na poličce 0 parfémů 2337 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 26.10.08 18:26
Mitzi píše:Tak mě napadá, že jediný, kdo ode mě ještě nedostal parfém, je syn, to musím letos napravit, jsou mu už 4, je nejvyšší čas :D aby mi nezačal chodit na moje :lol: :lol:

Mitzi, určitě to udělěj, dětí když mají v rodině takový vzor od malička, tak z nich pak stávají moc inteligentní a vědomostní v tomhle směru lidé, a to je velmi hezké :).

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 26.10.08 18:31

Já jsem jednou dostala parfém od taty (byla to nějaká ruská drogerovka, pamatuji si jen že ten flakonek byl jako z hnědé hadí kůži :)), od taty to bylo velmi příjemné, protože on se v parfémech nikdy nevyznával.
parkrát jsem dostavala parfémy od různých přítelů, a vždycky jsem se radovala, protože od mužů je to vždy hezký dárek, většinou se vždycky trefily :wink: , pamatuji si že jedenkrát to byl Zen od Shiseido , ještě v tom kremově-bilém flakonku, moc se mi líbil, jednou to byl L'Instant Guerlain, hned jak vyšel na trh, také jsem ho vypotřebovala celý za krátkou dobu.
Jinak ted' bohužel od nikoho nedostávám :(, kupuji si to sama.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

mimosa
Znalkyně 313 příspěvků 26.10.08 18:34

Parfémy dostávám od bráchy a hlavně od manžela. Ten se vždy perfektně strefí, rozhodně lépe než já :D Nedávno mi přivezl z Paříže Insolenci EDP, když u nás ještě ani nebyla. Rád chodí do YR - dala jsem mu moji kartičku - a občas taky nějakou tu vůni přinese.
Vůně dávám všem, celkem to i ocení. Však už mám taky díky Fragrancex vánoční dárky pro všechny :D

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 26.10.08 18:39

Dostala jsem od přítele Chanel Chance a dvakrát Angela,takže s těmi parfémy se trefil stoprocentně. :wink:

Jinak parfémy spíš dávám já,taky už vím co se komu přibližně líbí.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 26.10.08 18:40

Parfémy od nikoho nedostávám :( , dokud jsem byla vdaná, manžel se občas trefil. Teď si dopřávám činit potěšení s vůněmi svým blízkým na všech frontách :D :D

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist