Jaký je Incanto Charms?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janiik
Učednice 54 příspěvků 04.04.08 01:02

Ahoj holky, vybírám vůni na léto a už jsem toho hodně očichala, ale pořád si nemůžu vybrat. Letničky totiž moc nemusím, ale taky nechci zvedat lidem v okolí žaludek :). Do užšího výběru postoupil Salvador Dali - Sea and Sun…a chtěla bych očuchat taky Incanto Charms, někde jsem na něj četla hodně kladných ohlasů. Bohužel ji nikde nemůžu objevit, poradíte mi, kde v Praze se dá očichat? Nebo jak voní vám, co jste ji vyzkoušely nebo ji vlastníte? Děkuji za ohlasy..

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 7 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

bounty
Učednice 77 příspěvků 04.04.08 09:56

ahoj Janiik, Incanto Charms je velmi pekna vona, svieza, trosku sladka, avsak je tam jedna zlozka, ktora mne trosku vadi.. ale tiez ju ponechavam v uzsom vybere :-) urcite ju najdes v marionnaud, vo fann, v douglas (neviem ako v prahe, ale v bratislave je vsade :-) )

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Tamca1
Nováček 5 příspěvků 04.04.08 18:12

Ahoj Janiik, podle recenzí, které jsem četla nejlépe dopadlo Incanto shine, i co se do výdrže týče, tak jsem ho hnedka šla zkusit, ale na papírku se rozvonělo do laciné kolínské a to jsem byla ve dvou různých parfumériích a teď ho mám i ve vzorku doma. Ze začátku voní hezky, ale pak se z něj stane vyloženě pánská vůně a potvrdily mi to i kamarádky. Vyzkoušeno jak na kůži tak na papírku. Tak jsem šla zkusit Incanto Charms a musím říct, že mi voní mnohem více i po nějaké době, jen se bojím jestli nebude mít slabou výdrž. Možná by stálo za zkoušku i Incanto Dream, ale to bohužel nikde neměli.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Janiik
Učednice 54 příspěvků 04.04.08 20:03

Incanto Dream mají v Douglasu na Chodově, vím, že jsem ho zkoušela, bohužel si vůbec nepamatuju, jak vonělo…teď je navíc ještě nové Incanto Heaven :)…můžeš mi říct, kde jsi ho zkoušela? Hned bych tam běžela :)…jinak, Shine mi taky moc nevoněl, cítila jsem dřevité tóny a ty já ve vůních moc nemusím..

Tamca1
Nováček 5 příspěvků 05.04.08 14:43

Ahoj Janiik, tak já jsem Incanto Charms zkoušela v Olomouci v centru ve Fannu a pak ještě v Olympii-taky v Olomouci a tam ho měli jak ve Fannu, tak v Douglasu, ale bohužel už tam nebylo Incanto dream, které jsem chtěla vyzkoušet a dokonce mi prodavačka řekla, že už se ani nemá vyrábět. Tak dobře pořiď a dej pak vědět.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Janiik
Učednice 54 příspěvků 05.04.08 15:25

Ahoj Tamco, určitě dám vědět, v týdnu budu v Praze, tak oběhám všechny nákupní centra, to by bylo, aby ho někde neměli :). Láká mě čím dál víc..k tomu chci vyzkoušet ještě Addict 2 a Bright Crystal…vybírám na léto a asi nezůstanu u jedné :). Ale nejvíc se stejně těším na Incanto Charms…očichám ještě znovu In. Dream a napíšu Ti sem podrobně dojmy…

bounty
Učednice 77 příspěvků 05.04.08 18:39

No, pred chvilockou som bola v Douglase ovonat Charms, no, nie je zle, sladucke ako lizatko, taka vesela vona, na leto moze byt, ale viac ako 30 ml balenie by som nekupovala ;-)

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist