Jaký je váš nejhorší životní zážitek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 10.06.09 22:50
Jaký je váš nejhorší životní zážitek?

…samozřejmě jsou takové, které jsou nezveřejnitelné, s tím se počítá…

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 10.06.09 22:54

přemýšlím, přemýšlím a nic mě nenapadá :cry: a vlastně jo - když mě napadl vlčák, to jsem myslela, že je moje poslední minuta!! od té doby se bojím všeho na 4 nohách vyšší jak 30 cm :D

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 10.06.09 22:54

Jako první mne napadla autonehoda. Jela jsem sama v autě, vylítla jsem ze zatáčky a auto se několikrát otočilo a napálilo do příkopu. Ty sekundy kdy se jen míhalo světlo tma a nevěděla jsem jestli umřu nebo ne byly dost hrozné, teď když na to myslím se mi zase svírá hrudník.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 10.06.09 23:14

Když jsem viděla tatínka spadnout ze žebříku těsně vedle betonového obrubníku, museli v tu chvíli u něho stát všichni andělé strážní, protože měl jen tržnou ránu na čele, kterou spravilo pár stehů, ale pohled to byl strašný…

Na svoji autonehodu si naštěstí nepamatuji. Otřes mozku ji milosrdně vygumoval.

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 10.06.09 23:22

Věrko… :cry:

Nejhorší zážitek byl paradoxně narození dcery.
Narodila se s bránični kýlou. Viděla jsem ji až třetí den na ARU. I ty následující dny si pamatuji jakoby zamlženě.
Holka je zdravá, jen s ošklivou jizvou, kterou si ve svém věku začíná uvědomovat (jizva se jí po operaci propadala a denně ji škrábali).
Na plastiku bohužel může jít až v dospělosti.

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 10.06.09 23:26

Lyo, na světě se dějí horší věci a nedá se proti nim nic dělat, to je potom hodně :cry:

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 10.06.09 23:53
Alena píše:
přemýšlím, přemýšlím a nic mě nenapadá :cry: a vlastně jo - když mě napadl vlčák, to jsem myslela, že je moje poslední minuta!! od té doby se bojím všeho na 4 nohách vyšší jak 30 cm :D

Ali, já takový zážitek nemám, ale velkých psů se bojím stejně. Kromě asi retrievera a labradora.

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 11.06.09 00:53

Lyo, tohle je opravdu strašlivě smutné, dívat se na nemocné dítě a nemoct nic dělat jen čekat a doufat. Hlavně, že to dobře dopadlo, důležité je, aby přijala svoje tělo takové jaké je, zjizvená duše je horší, i když v době dospívání je to hodně těžké mít své tělo ráda…Dobře, že tu je možnost jizvu opravit. Držím palce, aby už bylo jen dobře :!:

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 11.06.09 00:56

Děkuju, Věruško za krásná slova. :heart:

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 11.06.09 07:03

Lyonello, Ty máš tak krásnou holku a že to snad můžu říci, když jsem ji viděla, že je radost se na ní dívat. Jizva půjde snad jednou pryč, ta co máš po tom zážitku je asi bolavější, ale je to fuč a už bude snad dobře!

A koukám že se chystáš k soudu, tak držím palce!!!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 11.06.09 14:30

Kdyz mi jeste nebyl ani jeden rok, polila jsem se horkym cajem. Na svy prvni narozeniny jsem pry byla v nemocnici, a mam dodnes jizvu pres celou levou ruku (podle toho jsem se jako mala ucila kde je prava a kde leva strana :D), pak mam jizvu na brise a pres levy prso. Ve vlasech mam malinkou tecku kde mi vlasy nerostou, to je asi taky z toho.
Me se ty jizvy ale kupodivu libej :) a i sestra rikala, ze to vypada jako tetovani, ze by to chtela taky. Vzdycky se da z jizvy udelat neco hezkyho, zalezi hlavne na tom, jak se na to clovek diva. Jizvu nema kazdy, tak to muze byt i zavidena zvlastnost :)

Jinak, ja si asi na nejhorsi zazitek zatim nevzpomenu, asi jsem jeste nic tak hroznyho nezazila.
I kdyz.. kdyz nam umrel pes (byl babiccin, ale ja tam byla docela casto, vyrustala jsem s nim) , tak jsem tri dny brecela v rohu detskyho pokojicku. Tam ale melo vliv i to, ze kdyz nam to deda prijel rict, ze umrel, tak jsem to neslysela a rikala mu nejaky vtipy, kdyz jsme pak meli jet k babicce, a ja zacala skakat radost ze se tesim na Mikina, tak se na me mama divne podivala a pripomnela mi, ze kdyz nam deda rikal ze umrel, tak jsem mu vypravela vtip o susenkach (ten ted nenavidim). To me dostalo asi nejvic..

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 11.06.09 21:16

Jeden za najhorsich zazitkov bola pre mna smrt mojej matky, ked som mala 21 rokov, na vysokej v skuskovom obdobi, bez penazi, otec na dochodku…

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 12.06.09 08:40
Alena píše:
Já zase nemám ráda ty malé zákeřné potvory. Jednou mi jezevčík rozhryznul lýtko :? .. Ale největší překvapení byl dalmatin.. Myslela jsem, že jsou to přátelští psi, ale jednou na mě zaútočil a měla jsem od něj na stehně modřinu jako kráva ve tvaru čelisti :lol: .
Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 12.06.09 11:30

Mě jezevčík málem urafl dva prsty, když jsem byla malá, asi neměl rád děti, a jednou mě pokousal knírač, když jsem jela po ulici na kole, normálně za mnou vystartoval a zakousl se do lýtka. Přežila jsem :D

Jinak se psy vycházím dobře, jezdím venčit do útulku a všechno v pořádku, takže ti dva jsou spíše vyjímka. Samozřejmě to nebyl ten nejhorší zážitek, ten bych nikde nepsala, ale to co napsala Kriss, zní dost hrůzně. Klobouk dolů žes to zvládla. :)

p.s - neuvěřitelně mě vytáčí majitelé pitbulů, rotvajlerů a podobných plemen, kteří je nechají pobíhat volně po ulici nebo v parku bez náhubku a vidím, jak ten pes skáče po lidech, štěká, obtěžuje, hnala bych je, ty majitele. Co je mi po tom že „on je hodný, nikomu by nic neudělal“ - no to určitě. Když si pobíhá pudl nebo jezevčík, tak mi to bude jedno, v momentě kdy vidím dogu nebo rotvajlera bez náhubku běžícího proti mě, tak bych majitele s chutí svrhla někam do propasti.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 12.06.09 12:15

Ještě pár pro mě hororových zážitků:

• když mi bylo asi 13, honil mě a kamarádku chlápek s nožem. Nic se nám naštěstí nestalo - byly jsme rychlejší, díky tréninkům v atletice! :wink:
  • asi před dvěmi lety jsem byla u přepadení v bance (jak už jsem někde psala), tak to byla velmi horká chvilka…
  • a když byl syn mrňavej (asi rok a půl), utekl mi v Brně na nádraží. Z místnosti pro přihlašování zavazadel, když jsem byla zrovna u okýnka a já odevzdávala kočárek… Dveře byly po celou dobu zavřené, až do příchodu manželů s miminkem v kočárku, kteří nechali dveře dokořán a moje dítě nechali s klidem odejít. Chápete to?? :twisted:

Tenkrát jsem hysterická běhala po nádraží a kluka hledala. Vyběhl před nádraží, kde ho naštěstí odchytla policie.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist