Jaký je váš nejlepší životní zážitek? :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 09.07.09 15:09
Jaky je vas nejlepsi zivotni zazitek? :)

at tu josu obe strany extremu ;) a pozitivnich veci neni nikdy dost.

Rekla bych, ze to muzeme pojmout i jako obrovske pocity stesti, a popsat ty chvile, ktere ho ve vas vzbudily :)

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 09.07.09 15:23

Popřemýšlím… :wink:

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Zavan smradu
Znalkyně 263 příspěvků 09.07.09 15:29
[quote:100iqx58]Re­kla bych, ze to muzeme pojmout i jako obrovske pocity stesti, a popsat ty chvile, ktere ho ve vas vzbudily

Ked sa mi podarilo dobehnut na zachod :twisted: bolo to o chlp

Mozno to nebol najlepsi zazitok, ale pocit stastia bol nekonecny.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 09.07.09 15:36

Ať přemýšlím, jak přemýšlím - pro mě asi obě těhotenství. :D Krom počáteční únavy žádné problémy nebyly a ten pocit, že mám v sobě svoje miminko mě naplňoval skoro euforií. Klidně bych si ti zopákla. :oops:

A narození dětí - to je samozřejmě taky úžasný zážitek, držet to bezbranné mimčo, konečně ho vidět jinak než na ultrazvuku… Nádhera. :heart:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 09.07.09 15:48
Zavan smradu píše: [quote:1lqozhwf]Re­kla bych, ze to muzeme pojmout i jako obrovske pocity stesti, a popsat ty chvile, ktere ho ve vas vzbudily

To verím. :D Zas na druhej strane, keby si to nestihol, tiež by to nebolo pre teba zlé, vieš si predstaviť ten závan smradu, aký by si šíril. :lol: :wink:

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 09.07.09 15:56

… a byl by příspěvek do rubriky " nejhorší životní…" vlastně bylo by tam možná hooodně nových příspěvků, včetně " jak voní lidé na ulici" :mrgreen:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 09.07.09 16:26
Zavan smradu píše: [quote:jui06u0d]Re­kla bych, ze to muzeme pojmout i jako obrovske pocity stesti, a popsat ty chvile, ktere ho ve vas vzbudily

To znám, to je pak výborný pocit :lol:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 09.07.09 17:01

Jasně, štěstí může mít různé formy…

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 09.07.09 23:40

Nepáčilo sa mi ani jedno z mojich dvoch tehotenstiev, mala som kopec komplikácií a cítila som sa ako najväčšia veľryba na svete. ALE - ten pocit, keď mi po pôrode položili do náručia moje princezné, najskôr jednu a o tri roky druhú - bol neopísateľne nádherný. Najmä môj druhý pôrod bol krásny - veľmi rýchly a prirodzený, manžel ma držal za ruku a potom prestrihol pupočnú šnúru - niečo úúúúžasnéééé.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Zavan smradu
Znalkyně 263 příspěvků 10.07.09 09:50

tipujem, ze tuto temu s prehladom zaplavia prispevky typu najkrajsie je drzat v naruci prave narodene dite :twisted:

no, snad budete k sebe uprimne a druhe miesto mozno obsadi pocit stastia, ked si vyzujete tlaciace lodicky :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 10.07.09 11:17
Zavan smradu píše:
tipujem, ze tuto temu s prehladom zaplavia prispevky typu najkrajsie je drzat v naruci prave narodene dite :twisted:no, snad budete k sebe uprimne a druhe miesto mozno obsadi pocit stastia, ked si vyzujete tlaciace lodicky :lol:

vyzout lodičky to není pocit štěstí, ale úleva :wink:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 10.07.09 13:29

Říká se, že ty nejhezčí okamžiky v životě ani nepostřehneme. Pokud člověk bude celý život na něco čekat, resp. na ten nej nej zážitek, pak mu pěkně proteče pod rukama :wink: .

Zavan, držet dítě poprvé v náručí, tak to je fakt něco. Mateřství je úplně jiná dimenze :) .

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 10.07.09 13:49

tak ja zatim dite nemam, a prvni co se mi vybavi, kdyz premyslim nad nejvetsim stestim bylo, kdyz jsem zjistila, ze jsem prijata na 3.lfuk - to bylo pred sesti lety, bohuzel jsem ji nejak nedostudovala :)

Trosku mensi, ale porad hodne velekj pocit stesti jsem zazila, kdyz jsem se dva roky na to dostala po prijimackach na MFFUK :lol:

V posledni dobe jsem v sobe pocit stesti nasla ve chvili, kdy pritel trhnul o 10kg vic nez bezne, protoze jsme se na to oba pripravovali, oba verili a doufali.. a ono to vyslo :) byl to moc hezkej okamzik.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 10.07.09 13:56

Manžel měl nějaké zdravotní problémy a byl na CT kvůli podezření na nádor na mozku. Ty tři dny při čekání na výsledek byly jedny z nejhorších v mém životě, naopak po sdělení verdiktu - negativní, nic tam není, se mně tak příšerně ulevilo, že to mohu fakt pokládat za jeden z nejhezčích zážitků v životě :?

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 10.07.09 14:06

edinko,to věřím,můj brácha to měl taky,s tím rozdílem,že nádor tam byl,ale operace se zdařila :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist