Jaký máte mobil?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 25.04.09 20:39

Dnes mi přítel z větší části koupil zpětně k narozeninám nový mobil a jsem úplně nadšená! Mám Samsung U600, parádní to věc. Designově krásný, dělá skvělé fotky, krásně vyřešené ovládání a schéma, pokud uvažujete o novém mobíku, můžu jen doporučit, za 3600 je to hooodně muziky!!!!

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »
Reakce:

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 26.04.09 15:49
chaantal píše:
Dnes mi přítel z větší části koupil zpětně k narozeninám nový mobil a jsem úplně nadšená! Mám Samsung U600, parádní to věc. Designově krásný, dělá skvělé fotky, krásně vyřešené ovládání a schéma, pokud uvažujete o novém mobíku, můžu jen doporučit, za 3600 je to hooodně muziky!!!!

Já novej telefon potřebuju, ale bohužel na telefonování, takže mi je skvělý foťák tak trochu na nic. Vydrží to, když se s ním třískne o zem, aspoň?

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 26.04.09 17:54
gentiana píše:
chaantal píše:
Já novej telefon potřebuju, ale bohužel na telefonování, takže mi je skvělý foťák tak trochu na nic. Vydrží to, když se s ním třískne o zem, aspoň?

si kup obyčejný foťák se skvělým telefonem, no… :lol:

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 26.04.09 18:08
gentiana píše:
chaantal píše:

No, mě moc odolný nepřijde, tedy. Má ho známá, sice s ním zrovna o zem netříská, ale do ruky mi přijde docela křehký… ale nevím… :conf:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 26.04.09 19:05

Já bych s ním o zem taky radši netřískala :D Zkus raději nějaký takový ten co ho rovnou proklamují jako odolný proti vodě/nárazu/prachu apod. :wink: :lol:

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 26.04.09 19:25
Catananche píše:si kup obyčejný foťák se skvělým telefonem, no… :lol:

Já mám skvělý foťák. Skvěle fotí. pravda, nedají se s ním kulmovat vlasy nebo rozmrazovat zelenina, ale chtěla jsem foťák, že.

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 26.04.09 19:28
pichjit píše:
Tak dneska jsem „odklikala“ Echo Woman Davidoff, na léto, mému muži totiž nevadí, je to lehká letní nenáročná kategorie....­.Mimochodem mobil jedině pancéřovaný v dobrém pouzdře, pokud děti vidí, že vidíte, že si s ním hrají, zahodí ho co nejdále :twisted: Alespoň tak jeden činí / druhý činil ve věku batolecím :roll:

Takový mám, ale už moc rychle vyžírá baterku, takže sice ještě nedosáhl v přenosnosti kvalit pevné, ale je nedaleko. Jenomže, v poslední době se vyrábějí mobily, jejichž hlavní vlastnosti jsou, že jsou lesklé, pastelově barevné, dají se na ně věsit třpytivé pičičánky, mají foťák, displej z obou stran a údajně se s nima dá i telefonovat, ale když upadnou, tak vydají zvuk rozšlápnutého hlemýždě a nevydrží ani mokro. Na co to je?

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 26.04.09 19:30

Na parádu!!! :D

Taky řekla bych pro tebe platí zásada - čím levnější a obyčejnější - tím lepší :wink:

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 26.04.09 19:42

Pro mě na nic Gentiano, ale mám Ericsson, pět let a dobrý :lol: Zahozen nespočetněkrát oběma kluky :!:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 26.04.09 21:18
chaantal píše:
Na parádu!!! :DTaky řekla bych pro tebe platí zásada - čím levnější a obyčejnější - tím lepší :wink:

Upřímně, mám krásný mobil! Je mi lhostejné jak fotí, jestli posílá mms, připojuje se k internetu nebo má gps, hlavně, že je nádherný :lol: Fakt je! A telefonuje obstojně ;-)

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 26.04.09 21:21
Catananche píše:
chaantal píše:
Na parádu!!! :DTaky řekla bych pro tebe platí zásada - čím levnější a obyčejnější - tím lepší :wink:
Upřímně, mám krásný mobil! Je mi lhostejné jak fotí, jestli posílá mms, připojuje se k internetu nebo má gps, hlavně, že je nádherný :lol: Fakt je! A telefonuje obstojně ;-)

Vítej v klubu :wink: Já chci taky aby byl fešácký, měl dobrý foťák, nějaký ten mp3 přehrávač a víc toho taky nepotřebuju :)

Jaký máš? :wink:

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 26.04.09 21:25

Rodina se mi proto vysmívá, ale mě každý pohled na něj těší už rok… Mám Nokii 6500 Classic :heart: Každý máme svou libůstku, že ano… :wink:

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 26.04.09 21:27

To víš že jo :) Tuto Nokii má i moje mama, taky je spokojená :wink:

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 26.04.09 21:38

No holky taky jsem ujetá na mobily, teď už ne tolik jako dřív, ale pořád mě lákají.Mám ráda takové ty hodně technoidní co mají systém a lze je používat jako malé pc.Musela jsem mít každy rok nový, jenže zase ty parfémy… tak jsem slevila z mobilů :P

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 26.04.09 22:54

Jj, já taky, ale bohužel se to omezuje na jen na nový mobil jednou za 2-3 roky ze střední kategorie, ale i tak spokojenost.
Ty dnešní novinky s wifi, operačními systémy a pohodlným internetem by mě ale taky braly :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist