Jaký parfém dostanete po stromeček?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 16.12.09 12:32
Jaký parfém dostanete po stromeček?

Jaký parfém dostanete pod stromeček, po 24. 12. téma změníme na - jaký parfém jste dostali, víte, o tom, že dostanete nějaký parfém vybrali jste si samy nebo to bude překvapení jak vám bude vonět něco co neznáte?

Já jsem si řekla o Silver Rain Life Threads Gold (vím, že už ho manžel má zabalený) a vůbec nevím jak voní a asi ho ani nikde už nestihnu očichat a vlastně ani nechci, nechám si to aspoň jako překvapení.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 16.12.09 12:35

Tak já si vybrala Hypnose senses :D a jelikož jsme to s přítelem nevydrželi :oops: tak jsme si dárečky už dali :lol:

A pak jsem pořád před mamčou básnila o Ange ou démon Le secret :roll: mám takové tušení, protože se pár krát přeřekla, ale ne přímo řekla, že jej možná dostanu :wink: Nemůžu se dočkat! :D

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23743 příspěvků 16.12.09 12:37

Dostanu Ange ou Démon v sadě. Vůni znám a sama jsem si ji vybrala. Měla jsem to štěstí, že voní i ježíškovi , jinak bych si jej holt musela nadělit sama. :twisted:

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 16.12.09 12:39

Minulý rok jsem dostala od maminky Shalimar, letos to bude Code EdP. Je to stylem „tady máš peníze a něco si kup“. Takže jsem splnila příkaz k oboustranné spokojenosti. :D

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 16.12.09 12:41

Dali, taky to tak vidím :lol: pokud jej nedostanu od jejížka, tak si jej naježím sama :P

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23743 příspěvků 16.12.09 12:44

Vždyť mi si vlastně ježíme celý rok … :whistle: … ale Ange ou Démon má prostě tu „nálepku“ dárek. :D

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 16.12.09 12:46

:lol: tak tak :lol:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 16.12.09 12:46

Právě od té doby asi před 5 lety co prodavačka vnutila manželovi poté co ji řekl, že mám ráda vůně jako Angel, Opium, jako dobrou alternativu Miracle od Lancóme - a on musel pod stromkem koukat na můj protáhly obličej (přitom by pár facek zasloužila prodavačka) tak si raději co se týče parfému vytipuji sama co se mi může líbit.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Klokan  16.12.09 12:46

Souhlasím. :lol: :lol:

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 16.12.09 12:54

To mi něco připomělo :roll: Nedávno jsme byli s přítelem v makru, chtěla jsem si tam vybrat parfém, … prodavačku jsem mile poprosila, že bych měla zájem o nějaký parfém, který by obsahoval složku med, protože ty mám nejraději :P A ta baba se na mě znechuceně podívala a odpověděla, že ať si jej namažu na ruku a nastříkám se čím koliv :shock: neměla jsem slov :shock: fakt kráva! :twisted: Tak jsem poděkovala a odešla… a pak mě štvalo, že jsem jí na to něco neřekla, že když tomu nerozumí, tak ať to nedělá… Baba jedna otrávila mi celý den :twisted: A to tam byly samé akční ceny :roll:

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23743 příspěvků 16.12.09 13:17

Evidentně ji prodej parfémů nebavil … to být tam já, to by byla jiná obsluha. Vybásnila bych Ti parfémky v těch nejlepších barvách. :D

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 16.12.09 13:21

Dali, to věřím! :wink:

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5088 příspěvků 16.12.09 13:30
kosmetika0 píše:
To mi něco připomělo :roll: Nedávno jsme byli s přítelem v makru, chtěla jsem si tam vybrat parfém, … prodavačku jsem mile poprosila, že bych měla zájem o nějaký parfém, který by obsahoval složku med, protože ty mám nejraději :P A ta baba se na mě znechuceně podívala a odpověděla, že ať si jej namažu na ruku a nastříkám se čím koliv :shock: neměla jsem slov :shock: fakt kráva! :twisted: Tak jsem poděkovala a odešla… a pak mě štvalo, že jsem jí na to něco neřekla, že když tomu nerozumí, tak ať to nedělá… Baba jedna otrávila mi celý den :twisted: A to tam byly samé akční ceny :roll:

od prodavačky v MAKRU bych ani žádné znalosti ani nečekala…

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 16.12.09 13:40

K svátku dostanu Brit Red (ten jsem si sama objednávala) a pak se ještě chystá nějaká tajná akce, což jsem pochopila, když mě manžel vyhnal na půl hodiny do ložnice a přes Skype něco domlouval s kamarádem v UK (a protože mám ráda překvapení, tak jsem ani nezkoušela poslouchat za dveřma)…a na to jsem teda hooodně zvědavá, protože to bude asi nějaká specialita…jen doufám, že parfémová… 8)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 16.12.09 14:38

Myslím že dostanu D&G LaLune. Manžel nový Fahrenheit Absolute.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist