Jaký parfém jste měly u večeře a jaký pod stromečkem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.12.07 10:13

Včera, když jsem vybírala perfém k slavnostní večeři, jsem si uvědomila, že ten, který si pro tuto příležitost každá z nás vezme, má pro nositelku asi zvláštní význam - punc výjimečnosti, slavnostní nálady.

U večeře jsem měla : Sacré - podvědomě jsem k němu směřovala zcela automaticky. Krásně se hodí k atmosféře přítmí při svíčkách a kadidlo a myrha, které obsahuje jsou typické vánoční ingredience…

Pod stromečkem jsem měla: Addict - bohužel dvojku. Je to zajímavý úkaz. Celá léta používám klasický Addict a mému muži velice voní. Každý rok mi ho kupuje k Vánocům - už tak čtvrtý-pátý rok. Flakón mívám vystavený v koupelně nad umyvadlem, ale nic z toho nezabránilo mému muži koupit, pro mne zcela nenositelnou dvojku - ta vůně prý mu připadala nějaká divná, když mu ji prodavačka ukázala, ale kdo prý si má pamatovat, jak to voní a vypadá…No, snad to půjde vyměnit…zas mi udělal radost navigací do auta a pekárnou na chleba. A jak jsem si to chtěla vynahradit, tak jsem ještě v noci udělala objednávku vzorků na Aus liebe…

Tak napište, jak to bylo u Vás - jsem moc zvědavá, které parfémy jsou pro vás slavnostní…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 25.12.07 10:57

Z toho mála co mám, a troufám si říct z kvalitního mála :) mi k večeři přišel nejslavnostnější Silver Rain, kdybych měla nějaký „lehký orient“, sáhnu jistě po něm. Pod stromečkem jsem sice parfém nenašla, zato ujištění, že si v Praze mohu nějaký vybrat, tak se moc těším na čichanou, a to co nejdříve. Potom se navoním nad zbrusu novou sadou galeríí světa a budu rozjímat, co bych ráda viděla na vlastní oči.
P.S.: Být Hella studentkou, jistě jí nebylo řečeno „ty, ty jsi ta špatná“, spíš by byla kolektivem nekompromisně dotlačena k toleranci širšího spektra názorů :)

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 25.12.07 11:04

Já jsem pod stromečkem měla - Kerze, to ti udělá radost :) - Fleur Oriental, nějak se mi zachtělo odpoledne dodělat recenzi, tak jsem navoněla ručku a tak pěkně to kolem mě vanulo. Pod stromečkem ji ovšem nekompromisně přebily maminčiny dárky, zlila se tím vším najednou - 24 Faubourg, Rochas Femme a Rumba, naštěstí je rozbalovala až jako poslední :D

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.12.07 11:11
Ada píše:
Já jsem pod stromečkem měla - Kerze, to ti udělá radost :) - Fleur Oriental, nějak se mi zachtělo odpoledne dodělat recenzi, tak jsem navoněla ručku a tak pěkně to kolem mě vanulo. Pod stromečkem ji ovšem nekompromisně přebily maminčiny dárky, zlila se tím vším najednou - 24 Faubourg, Rochas Femme a Rumba, naštěstí je rozbalovala až jako poslední :D

Jojo, Fleur mne samozřejmě napadla taky, ale nakonec zvítězil Sacré…Ty jo, to musel být fakt mazec 24 + Femme + Rumba najednou…doufám, žes pálila to kadidlo…

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 25.12.07 11:15

Kadilo následovalo v zápětí. Položila jsem na uhlík čtyři zrníčka a maminka na to: „netroškař, prosím tě“ a pěkně přisypala, za chvíli se vyvalila kouřová clona :D Měli jsme voňavé vánoce…

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.12.07 13:19
Ada píše:
Kadilo následovalo v zápětí. Položila jsem na uhlík čtyři zrníčka a maminka na to: „netroškař, prosím tě“ a pěkně přisypala, za chvíli se vyvalila kouřová clona :D Měli jsme voňavé vánoce…
…doufám, že bydlíte v činžáku… :P Jsem doma dala do aroma lampy pouze olejíček s minimem kadidla a manžel začal okamžitě větrat, že se „něco pálí“…

janas  25.12.07 14:05

U večeře jsem použila Romu od LB, nic lepšího jsem neměla po ruce. Čekám každým dnem na Magie Noir.
Pod stromečkem jsem měla něco strašného (od tchýně mého syna), nikdo kdo mě zná by mi to nedal.
Je to patrně z obchoďáku, s nápisem Ulric de Varens, Paris, v růžové kazetce a přičichnutí splnilo mé očekávání - příšerné. Asi to věnuji puberťačkám v rodině.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 25.12.07 14:39

A tohle jsem měla pod stromečkem:

janas  25.12.07 14:45

No Ado, když to vidím, jsem frustrovaná!!! (sem patří smajlík, ale nevím, kde ho hledat).
Ve čtvtek jdu nakupovat!!

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.12.07 14:52

Ty jo, kdo Ti to dal? A co to tam všechno máš?

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 25.12.07 15:00

Slavnostní dojem u mě vyvolávají moje nové vůně a protože tou poslední je Angel Innocent, tak jsem ho pužila i ke štědrovečerní večeři - myslím ale, že bude vhodnější na léto.
Pod stromečkem nic voňavého, ale výlet do Prahy do Černé růže je už slíben. Očuchám L 'Artisany (zatím jen vím, že takové vůně existují) a když se mi nějaký zalíbí tak budou vánoce později.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Silis
Učednice 200 příspěvků 25.12.07 15:05

Ado, to tam máš pánský Casran, ne? Má krásný flakon, akorát ještě nevím, jak voní…

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 25.12.07 15:13

Miniaturky jsem si musela objednat sama… jen jsem je nechala poslat rovnou mámě, takže jsem je „naživo“ viděla až pod stromečkem, takové polopřekvapení :) Je tam Les Belles - Belle de Minuit (ta už tuším není k sehnání - jsem na ni hodně zvědavá a budu mít Belles komplet), Gres Cabochard, Jean Patou Sublime, Chopard Cašran, Versace Blonde a Estée Lauder Private Collection.

Jana
Učednice 141 příspěvků 25.12.07 18:24

Já jsem na Stědrý den rozbila výměnou láhvičku se SILVER RAIN, značná část vůně mi zůstala na sukni, tak výběr parfému byl jasný. Silver rain cítím ještě dnes a určitě jej budu chtít zase znova.
Jinak mi Ježíšek nadělil penízky na nový parfém, tak jsem spokojená a už brouzdám po netu.
Jen mne mrzí, že jsem si před vánocema nekoupila na letišti v Římě L'Heure Bleue. Váhala jsem mezi ní a Shalimarem a nakonec jsem hloupě usoudila, že mám plnou skříň zásob.
Tak ať nám ten příští rok pěkně voní.

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 17 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 14 parfémů

Anna  25.12.07 21:56

Ado, prosím tě, kde objednáváš miniaturky?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist