Jaký parfém na Vysočinu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1067 příspěvků 04.07.13 11:08
Jaký parfém na Vysočinu?

Přemýšlím už minimálně týden, co si mám vzít sebou na dovolenou na Vysočinu a vím, že tohle bude při balení moje největší dilema. Budeme ubytovaný na chatě na samotě u lesa, večer budeme dělat táboráky, přes den podnikat výlety po okolí, památkách, zajímavých místech a městech. Co si z mé poličky mám sebou zabalit?

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Nahéma
Parfémová maniačka 872 příspěvků 04.07.13 11:13

Hlavně něco proti klíšťatům :mrgreen:

Na poličce 38 parfémů 0 miniatur 16 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 9 parfémů

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1067 příspěvků 04.07.13 11:28

Dík, už jsem si hned při dobré paměti přidala repelent na hromádku. :D

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 04.07.13 12:11

Repelent je nejdůležitější :mrgreen:
Ale jinak tam toho máš hodně, záleží i na počasí a jak moc budeš chodit mezi lidi. Tak třeba abecedně: Amour, Kenzo, LL Forrbiden Flower, Truth…
Já sebou vozívám takové ty dárečkové vzorky, používám je na výlety a nákupy a teď jsem sebou měla Escadu, loni se mi moc nezdála, ale letos do horka byla fajn. Myslím, že je to spíš o tvém pocitu než přímo o místě kam jedeš.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 04.07.13 12:45

@aprazanda
Já bych na takovou dovolenou vzala Nil, ať se taky podívá do jinýho světa, ne?

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

coconut
Nevyléčitelná závislačka 1078 příspěvků 04.07.13 16:14

@aprazanda Já bych vzala asi Flower.

Na poličce 105 parfémů 5 miniatur 10 odstřiků 69 vzorků V tužebníku 2 parfémy

xkacx
Nováček 3 příspěvky 04.07.13 17:12

Na vysocine se voni jinak nez ve zbytku republiky?!?

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1067 příspěvků 04.07.13 18:03
@xkacx píše:
:D Nee, ale musím se rozhodnout pro pár kousků, nemůžu tahat sebou všechno. Určitě vezmu Nil a Truth, chci tak 5 vůní, mám většinou 30 ml flakonky, tak to tolik místa nezabere.

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6186 příspěvků 04.07.13 18:34

ja som momentalne uz par dni v Tatrach a napriek zasobam sa fakt denne voniam Golden saharou od nematu. Takze za mna odporucam nejake chypre

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fleur  04.07.13 20:27

@aprazanda , rozhodně Truth, Nil, potom bych přihodila L´Eau par Kenzo nebo O Oui.

Fleur  04.07.13 20:31
@xkacx píše:

Ano! Kupříkladu výše doporučovaný Nil bych si nikdy nevzala na Třeboňsko, protože vůně rybníků by mohla nebezpečně umocnit puškvorcové složky Nilu. Sama při výletech na Vysočinu automaticky sahám po parfémech, které nějakým způsobem souznějí s vůní lesam trávy; mně se nejvíce osvědčila Eau des Merveilles, Truth, Au Thé vert, ba dokonce i Ninfeo Mio…

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1067 příspěvků 04.07.13 20:57
@Fleur píše:
Ano! Kupříkladu výše doporučovaný Nil bych si nikdy nevzala na Třeboňsko, protože vůně rybníků by mohla nebezpečně umocnit puškvorcové složky Nilu. Sama při výletech na Vysočinu automaticky sahám po parfémech, které nějakým způsobem souznějí s vůní lesam trávy; mně se nejvíce osvědčila Eau des Merveilles, Truth, Au Thé vert, ba dokonce i Ninfeo Mio…

Jednou jsem si vzala zjara na Šumavu citronovýho Aliena a taky se do lesa krásně hodil. Truth už tam se mnou taky byl… Ten Merveilles bych ráda očichala…

coconut
Nevyléčitelná závislačka 1078 příspěvků 04.07.13 21:45
@xkacx píše:

Než jsem otevřela téma, tak mě taky název pobavil (vůbec nic ve zlým :)) ale z prvního příspěvku už vidíš jak je to myšleno - prostě do přírody a na výlety a je jedno jestli na Vysočinu nebo třeba do Krkonoš. Tak možná by pak stálo za to dát obecnější název.

Fleur  04.07.13 22:18

@coconut , já jsem si zase říkala, že by stálo za to založit více parfémově místopisných vláken! :D

coconut
Nevyléčitelná závislačka 1078 příspěvků 05.07.13 11:47

@Fleur Taky možnost :D Mohlo by to být zajímavý, třeba jak jsi psala s těma rybníkama.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist