Jaký vysavač??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andorra
Parfémová maniačka 781 příspěvků 08.01.11 16:56
Jaký vysavač??

Ahoj, holky! Chci koupit nový vysavač a nevím, jaký se teď nejvíc vyplatí - doteď jsme měli vždycky klasiku - „sáčkový“.. pokukuji po vodním, máte s ním některá zkušenosti? „Nezanáší“ se moc? Ocením jakoukoliv informaci, děkuji moc!

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 6 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 08.01.11 17:11

Jedině ten, co vysává sám! :twisted:

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 08.01.11 17:18
Tigra píše:

Jojo, ten mám!
ALE má zásadní konstrukční NEDOSTATKY: mohl by ještě utírat prach, mejt wokna, vytírat…

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 08.01.11 17:30
RoSa píše:
Tigra píše:
Jojo, ten mám!
ALE má zásadní konstrukční NEDOSTATKY: mohl by ještě utírat prach, mejt wokna, vytírat…

Ten já mám taky. Brali jsme se před rokem a půl.

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 08.01.11 17:33
Tigra píše:
RoSa píše:
Tigra píše:
Jedině ten, co vysává sám! :twisted:
Jojo, ten mám!

… tak ten Tvůj model jsem vyloučila hned v prvopočátku - v návodu totiž psali, že se mu musí v noci vařit ňáká bramborová kaše, a to se mi teda zdá docela velká wobštrukce…

Andorra
Parfémová maniačka 781 příspěvků 08.01.11 17:34

:D díky za ty plodné tipy…

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 08.01.11 17:36
RoSa píše:
Tigra píše:
RoSa píše:Jojo, ten mám!
… tak ten Tvůj model jsem vyloučila hned v prvopočátku - v návodu totiž psali, že se mu musí v noci vařit ňáká bramborová kaše, a to se mi teda zdá docela velká wobštrukce…

Nojono, dost to žere… :conf:

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 08.01.11 17:42
Andorra píše: :D díky za ty plodné tipy…

Za málo, za málo… :D

Andorro, já nemám vysavač (to má manžel, nějaký vodní, prý je to lepší), my máme hrozně málo koberců, ale mám Scoobu, to je robot na mytí podlah (to samé, co Roomba na vysávání).
Přestože má nedostatky, já ho doporučuju, protože se prodává jen jediný model, takže nemá konkurenci a je nejlepší. Fakt to pomáhá, sice nevleze do rohů (Roomba jo, ta má kartáček na prošťourávání u zdí), ale to už je maličkost to pak vzít mopem.
Nejvíc se mi líbí, že čistí čistou vodou nebo vodou s octem (nebo je možno si koupit jejih speciální saponát, ale to my neděláme) - máme zvěř a dítě, takže žádná chemie (teda já tam přidávám zbytky odstřiků…).
Má to 4 fáze - vysává, namáčí, sbírá vodu, suší, podlaha po tom zůstává vlhká, ale na plovoučce to nezanechává žádné poškození (máme ho už dýl). Provoz je hodně hlučný, ale já to pouštím, když jdu z domu, takže se vracím a je vytřeno a podlaha už i suchá.

Takže tolik ode mne k vysavači, který vlastně opět není vysavač. :D

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 08.01.11 18:07

Před mnoha lety jsme měli v celém bytě koberce a koupili jsme vysavač „vodníka“. Těžký jak prase, když jsem chtěla vysát musela jsem napustit vodu, dát filtry a vysávat. Po vysávání vylít vodu, vymýt nádrž, vyprat filtry…a tak pořád dokola. Občas se stane, že člověk něco rozsype a podobně. Pak je nutné rychle vysát. Procedura s vysavačem mě fakt nebavila. Koupila jsem si k tomu tedy jen malý vysavač pro takové to „rychlé“ vysávání. Vodní se mi osvědčil, když se mi podařilo vytopit koupelnu. Prostě jsem tu vodu meteleskum bleskum vysála.
Teď mám plovoucí podlahy a dva malé kusové koberce. Používám vysavač českého výrobce http://www.my-concept.cz/produkty/vp-91 … -1035.html a jsem spokojená. Na vytírání mám parní mop a trojkombinaci kýbl-smeták-hadr.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Andorra
Parfémová maniačka 781 příspěvků 08.01.11 19:09

Já právě nechci sáčkový, někdy ty sáčky k danému typu přestanou vyrábět a já zastřihuji neoriginální… :roll: a Tigro, ta Scooba je za kolik?

Andorra
Parfémová maniačka 781 příspěvků 08.01.11 19:11

jo, já už to vidím, tak devět a půl…
no, zauvažuji, díky za tip!!

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 08.01.11 19:47

Mám tenhle: http://www.cleanmate.cz/…te-qq-2.html

Je jen na suché vysávání.
Všude mám plovoucí dřevěnou podlahu; peršana to nevyluxuje (resp. to žere třásně :smack: )

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 08.01.11 20:13
Tigra píše:
Andorra píše: :D díky za ty plodné tipy…

Za málo, za málo… :D

Andorro, já nemám vysavač (to má manžel, nějaký vodní, prý je to lepší), my máme hrozně málo koberců, ale mám Scoobu, to je robot na mytí podlah (to samé, co Roomba na vysávání).
Přestože má nedostatky, já ho doporučuju, protože se prodává jen jediný model, takže nemá konkurenci a je nejlepší. Fakt to pomáhá, sice nevleze do rohů (Roomba jo, ta má kartáček na prošťourávání u zdí), ale to už je maličkost to pak vzít mopem.
Nejvíc se mi líbí, že čistí čistou vodou nebo vodou s octem (nebo je možno si koupit jejih speciální saponát, ale to my neděláme) - máme zvěř a dítě, takže žádná chemie (teda já tam přidávám zbytky odstřiků…).
Má to 4 fáze - vysává, namáčí, sbírá vodu, suší, podlaha po tom zůstává vlhká, ale na plovoučce to nezanechává žádné poškození (máme ho už dýl). Provoz je hodně hlučný, ale já to pouštím, když jdu z domu, takže se vracím a je vytřeno a podlaha už i suchá.

jak si to poradí s dlouhými vlasy?Mám strach, že se to tam namotá na kartáčky jedna dva.Doma jsme dvě vlasatice a vlasů na zemi je tedy dost.

Takže tolik ode mne k vysavači, který vlastně opět není vysavač. :D
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

barbucha  08.01.11 20:18

Ty chytrý „samostatný“ bych stejně nemohla zapínat přes den, kdy nejsme doma - želva s čoklem by se patrně pomátli…
A koberce mám naopak všude, i v předsíni…za­trhli mi všechno ostatní, páč přece doma chceme chodit bosi…takže mám tuhle Miele http://www.elektrovlasek.cz/volne-stoji … -4212.html

a saje jak ďas…

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 08.01.11 20:32

Ale, co ty vlasy ???Motá se to?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist