Jakým způsobem nakupujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

drobececek  15.02.11 20:32
Jakým způsobem nakupujete?

Patříte k impulzivním (až slepákovým) typům, nebo každou vůni pečlivě zkoušíte a plánujete konkrétní způsoby jejího využití?

Ptám se, protože se ve mně tyto dvě tendence nejspíš střídají.Teď jsem - po snad na nějakou dobu poslední objednávce - v jakémsi klidném, vychutnávacím stadiu a nejraději bych byla, kdyby to tak zůstalo.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

alča68
Nevyléčitelná závislačka 1228 příspěvků 15.02.11 20:54

já jsem tak 65% slepák. Teď jak se mi kupí vzorečky,tak to procento klesá, ale na začátku :conf: …

Na poličce 97 parfémů 0 miniatur 40 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

caciare
Nevyléčitelná závislačka 1799 příspěvků 15.02.11 21:03

Já mám po počáteční euforii teď docela klidové období. Taky nemůžu moc utrácet, kdybych mohla, tak by to možná vypadalo jinak :whistle:

Většinu vůní co jsem si pořídila, tak jsem koupila naslepo. A docela se trefuji. Když náhodou ne, tak jde vůně dál. Nejdříve pečlivě pročítám hodnocení a recenze vůní a pak do ní prostě jdu :)

Taky už mám spoustu vzorků z mých nákupů tady, takže vybírám i podle nich. Když mě zaujme, koupím aspoň odstřik.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 44 vzorků V tužebníku 0 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 15.02.11 21:06

Poslední dobou nakupuju zásadně impulzivně, samé výhodné nabídky :-) Ale málokdy koupím naslepo, většinou mám vůni vyzkoušenou ze vzorku…

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Gileis
Nevyléčitelná závislačka 1111 příspěvků 15.02.11 21:06

Mě drží na uzdě jen peníze :mrgreen:

I když je fakt, že už jsem se naučila nekupovat naslepo, jelikož to párkrát nevyšlo.. :D

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 2 parfémy

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5743 příspěvků 15.02.11 23:07

Poslední dobou nakupuji hlavně vůně, které jsem vyzkoušela a které mě něčím zaujaly..
To, že se mi některé v brzké době zprotiví (omrzí) je už věc druhá :mrgreen: .

Za slepáky většinou nedám víc než 500,–, aby mě moc nemrzelo, kdyby to náhodou nevyšlo.

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 16.02.11 00:44

Nesnáším hromadění, nepotřebné a nepoužívané věci. Takže nakupuju promyšleně a zřejmě se mi nikdy nestane, abych měla na polici padesát parfémů. Ztrácela bych v nich přehled, já jsem prostě na ty komínky a zarovnaný řady. :mrgreen: Hromadění mi není proti mysli jen u těch parfémů, které mám ověřené a s velkou pravděpodobností se mi nikdy líbit nepřestanou. Takže mít doma padesát Shlalimarů nebo L´Instant Magiců by mi vůbec nevadilo - v případě nějaké výhodné koupě, slevy atd.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Renama
sv. Parfema z Kecálburgu 2318 příspěvků 16.02.11 01:24

Na slepáka jsem si před lety koupila Addict, Hypnotic, Coco Mademoiselle, Jil Sander No. 4 a byla to trefa :heart: Za ty roky jsem měla od každé už několik balení. Mezi slepáky za poslední rok to byl Van Cleef, Terracota, Lalique Le Parfum a opět jsem velmi spokojená. Vůně kde se netrefím se mi podaří většinou hned prodat, někdy pošlu dál i vůni která není špatná, ale nemusím ji mít.

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 16 vzorků V tužebníku 16 parfémů

mirka81
Nevyléčitelná závislačka 1614 příspěvků 16.02.11 08:26

Nejdřív prostuduju složení a recenze a koupím. Hlavně když je to super výhodné tak neodolám :D

Pokud se netrefím tak prodám dál.
Moc očuchávat nechodím - protože se dvěma dětma v parfumérii bych se bála :speechless:

Na poličce 29 parfémů 7 miniatur 16 odstřiků 100 vzorků V tužebníku 48 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 16.02.11 08:54

Já z velké části nakupuju naslepo, Akorát se už v poslední době brzdím, protože koupě a následný prodej jde docela do peněz :D

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 16.02.11 09:05

Dřív jsem často kupovala naslepo, teď se tomu snažím vyhnout, stejně jako impulzivním koupím, snažím se plánovat.

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 16.02.11 09:29

Polovicu policky mam kupenu naslepo, zatial som posunula dalej z nalsepo kupenych len Liberte.
V klasickej parfumerii vela neskusam, mam zlu skusenost s pokazenymi testermi, hlavne u Chanelov. Naposledy som vsak bola v takej euforii v parfumerii Le Parfum & Le Chic ze som naraz testovala 6 voni, navyse na papieriku mala som z toho pekny bordel :conf: Zvycajne si davam len dve na zapestia pred kinom a pocas filmu testujem.
Za posledne mesiace som mala nakupny osial, momentalne mam kludne obdobie ale nevylucujem doplnenie policky, pokial sa mi naskytne vyhodna kupa :lol:

Ale rozhodla som sa setrit na nove auto :conf:

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 16.02.11 11:57

Naslepo nenakupuji, láká mě to, ale vydržím a když o tom tak přemýšlím zpětně, úspěšnost by byla kolem 40 %. Takže pořizuji vzorek, pak nejlépe odstřik a pak flakon. Podle vzorku nepoznám, zda mi vůně sedne, jen zda se mi líbí - a to nestačí :( Nákupy promýšlím, plánuji, ale často to dopadne úplně jinak. Výhodným nabídkám úspěšně odolávám. A taky nejsem shromažďovací typ - kolem deseti vůní mě plně uspokojuje - zatím :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 16.02.11 14:58

:conf: poslední dobou nemohu jinak, než označit nákupy jako střídmé :|

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

eleonen
Parfémová maniačka 835 příspěvků 16.02.11 15:47

Já si nejprve posháním vzorečky toho co by mě zajímalo a až poté se rozhodnu ( i když ne vždy mám očicháno důkladně :) )

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 12 odstřiků 147 vzorků V tužebníku 16 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist