Janine D

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Diana
Nováček 6 příspěvků 27.06.10 14:08
Janine D

Dobrý den, jsem tu nová…parfémů jsem vyzkoušela pár druhů a značek, vyhovuje mi Burberry, téměř všechny, ale mám prosbu…dárek pro maminku, mělo by to vonět jako Janine D a nemohu nic podobného najít, tak jestli by jste mi poradili, bude mít 60 a to by byl bezva dárek :D Děkuji

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

delfin32
Parfémová maniačka 748 příspěvků 27.06.10 20:51

Řešila jsem stejný problém, nechávala zdejší super-nos gentianu/kultakutri testovat čemu že by to mohlo být podobné a nakonec jsem zakoupila Janine D :D

Obávám se, že nic hodně podobného není :|

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 19 odstřiků 147 vzorků V tužebníku 75 parfémů

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 28.06.10 06:38

Nemůžu si už přesně vybavit, jak Janine D voněla, ale je to, tuším, chypré vůně a květinky…? Zkoušela jsi třeba otestovat Farouche (Nina Ricci), Diorella (Dior), Ó de Lancóme (Lancóme) nebo Jardins de Bagatelle (Guerlain)… :wink: …?!

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Arome Diana
Nováček 6 příspěvků 28.06.10 07:57
ajinka píše:
Nemůžu si už přesně vybavit, jak Janine D voněla, ale je to, tuším, chypré vůně a květinky…? Zkoušela jsi třeba otestovat Farouche (Nina Ricci), Diorella (Dior), Ó de Lancóme (Lancóme) nebo Jardins de Bagatelle (Guerlain)… :wink: …?!

Děkuju za příspěvek Ajinko, nevím co přesně jsou chypré vůně, byla to taková zvláštní, jemná, čistá pudrová vůně…jde o to, že si maminka zatím nevybrala vůni, která by jí „sedla“tak hledám něco obdobného, ale asi je to těžké.. :conf: Tyhle vůně jsem nezkoušela… :oops:

Arome Diana
Nováček 6 příspěvků 28.06.10 07:59
ajinka píše:

Ahoj a Janine D se dá ještě sehnat?????????­???????? :shock: :shock:

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 28.06.10 08:06
Diana píše:
ajinka píše:

:P

Třeba tady :wink: : http://beauty.shop.ebay.de/Parfum-/1215 … 86.c0.m282

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Arome Diana
Nováček 6 příspěvků 28.06.10 08:43
RoSa píše:
Diana píše:
ajinka píše:

:P

Třeba tady :wink: : http://beauty.shop.ebay.de/Parfum-/1215 … 86.c0.m282

Děkuji, to je nějaké německé aukro, to bude problém, neumím tak dobře německy :lol:

delfin32
Parfémová maniačka 748 příspěvků 28.06.10 08:50
Diana píše:
ajinka píše:
jde o to, že si maminka zatím nevybrala vůni, která by jí „sedla“tak hledám něco obdobného, ale asi je to těžké.. :conf:

No, obávám se, abys nedopadla jako já u své mamky  :D

Taky jsem 20 let slýchávala jak se Janine D nic nevyrovná a když ji dostala, tak to bylo jedno obrovské zklamání.
To jsou ty zmainstreamovatělé nosy :|

Janine se dá sehnat tady: www.my-parfum.de

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 19 odstřiků 147 vzorků V tužebníku 75 parfémů

Arome Diana
Nováček 6 příspěvků 29.06.10 18:58
delfin32 píše:
Diana píše:
ajinka píše:
jde o to, že si maminka zatím nevybrala vůni, která by jí „sedla“tak hledám něco obdobného, ale asi je to těžké.. :conf:

No, obávám se, abys nedopadla jako já u své mamky  :D

Taky jsem 20 let slýchávala jak se Janine D nic nevyrovná a když ji dostala, tak to bylo jedno obrovské zklamání.
To jsou ty zmainstreamovatělé nosy :|

Janine se dá sehnat tady: http://www.my-parfum.de

Milá Martinko, ještě jednou moc krásné poděkování Tobě, dneska dorazil vzoreček od Tebe, bojím se tu vzácnost sama otevřít a voníkovat, aby mi ta krása neutekla :D Počkám asi do narozenin, chci aby to bylo překvapení a kdyby se stále líbil, tak se ho pokusím sehnat:-))

ZPĚVAČKA
Znalkyně 264 příspěvků 30.12.15 22:59
Pro všechny

Tak, tak , to byly doby - Janine D mi sehnal můj muž v Tezexu cca před 22 lety, to už je pro mně nějaký ten pátek, tenkrát to pro mně byla naprostá bomba,…pak mi jedna aromačka poslala vzoreček a už to taková bomba nebyla,.....ale vzpomínka na ni je hezká,.....

Na poličce 33 parfémů 4 miniatury 7 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Eunika
sv. Parfema z Kecálburgu 5858 příspěvků 31.12.15 00:02

@ZPĚVAČKA
Krásná vůmě, ráda na ni vzpomínám. Měla jsem ji také cca před 22 lety, spolu se Sabatini.

Na poličce 166 parfémů 18 miniatur 127 odstřiků 565 vzorků V tužebníku 10 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist