Jarní očista

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 12.04.08 19:19

Tak co děvčata, plánujete něco? :D

Moje máti už asi 14 dní pije nějaký očistný čaj a asi působí. Sestra plánuje hydrocolonterapii a já jsem se zatím zmohla jen na to, že ráno piju Vincentku a večer si ji kapátkem kapu do nosu, abych pročistila dutiny.
Nějaké tipy?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Reakce:

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 12.04.08 20:46

Mám v lékárně objednaný výtažek z červené řepy- ta je nejlepší na pročištění krve (doporučeno kolegyní, která se roky věnuje bylinkám). Jsem zvědavá na tu chuť, protože červenou řepu nesnáším.
A protože mám nepříjemné příznaky kandidózy, čeká mě dieta bez cukrů a výrobků z bílé mouky. Ufff..

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

MoncaV
Učednice 97 příspěvků 12.04.08 20:53

Já užívám bylinné kapky z břízy a pýru plazivého.Prý je to kůra na pročištění celého organismu.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8041 příspěvků 12.04.08 21:40

Já každé ráno převaluju v ústech lžíci slunečnicového oleje, asi pět minut. Má to být jarní detoxikační kůra. Olej na sebe nabalí všechny neplechy. Déle jak týden to ale nevydržím:)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 12.04.08 21:51

Vyborna tema.....a mate aj niečo, čo sa moze bez problemov aplikovat počas dojčenia? Pripravky z lekarne su zakazane…

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 12.04.08 22:02

Následující není ani tak očistná kúra, ale spíš recept na věčné mládí :D

Nárazově tak pětkrát do roka po balení vitamínu E, kupuji si dvoustovku. V žádném případě to není návod, jen moje praktika :)

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 13.04.08 10:15

Teď akorát dokončuji 3týdenní kúru … ráno nalačno vypít šťávu z půlky citronu smíchanou se lžičkou extra panenského olivového oleje,chutná mi to víc, jak jablečný ocet s medem ve vodě. Jinak už čtvrtým rokem kupuju Lunární kalendář Krásné paní(od Ž. Kanyzové), ke každému dni je napsáno pár rad z tradiční čínské medicíny. A podle některých se řídím. Tak třeba k jarní očistě se mělo od 31.3. začít se 7denní kúrou z kopřiv(do novoluní).Sbírat lístečky mladých rostlin a spařit je vařicí vodou.

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 13.04.08 14:39

Byl mi doporučen čaj Tulsi Tea - organický bylinný čaj bez kofeinu. Má snižovat stres, zvyšovat životní sílu a obranyschopnost, zpomalovat stárnutí a další spoustu úžasných věcí. Není ale vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Většinou co je zdravé, není dobré, ale tady to neplatí. Čaj je chutově velmi dobrý. :-) Zatím ho piji chvíli, tak žádný výsledek říct nemůžu.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 14.04.08 11:29
estelle píše:
Vyborna tema.....a mate aj niečo, čo sa moze bez problemov aplikovat počas dojčenia? Pripravky z lekarne su zakazane…

Zkus si zajít do nějaké zdravé prodejny a zeptat se tam.
Citronem s vlažnou vodou ráno na lačno asi nic nepokazíš. Je to prostě přírodní vitamín C.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Akinanika
Nováček 4 příspěvky 17.04.15 18:46
ODJEDOVÁK - DOMÁCÍ ČISTÍCÍ ČAJ Z KOŘENÍ

Já si ted doma vyrábím čaj - ,,ODJEDOVÁK" viz popis ve fotce. Na to, že je to čistící, tak mě i chutná. Zatím ho beru 3 den, tak uvidím jak se po té kůře budu cítit.

Jinak jsem si dělávala kůru ještě 2 produkty ( k vůli reklamě nemohu zveřejnit ). To bylo taky moc fajn, úplně jsem na sobě cítila jak se pročistuji :-)

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3274 příspěvků 17.04.15 20:23

Ale rozhodně ti doporučuji dám tam fenykl a né fenikl, jinak to nebude mít dobrou chuť.

Na poličce 176 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist