Jarní očista

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 12.04.08 19:19

Tak co děvčata, plánujete něco? :D

Moje máti už asi 14 dní pije nějaký očistný čaj a asi působí. Sestra plánuje hydrocolonterapii a já jsem se zatím zmohla jen na to, že ráno piju Vincentku a večer si ji kapátkem kapu do nosu, abych pročistila dutiny.
Nějaké tipy?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 12.04.08 20:46

Mám v lékárně objednaný výtažek z červené řepy- ta je nejlepší na pročištění krve (doporučeno kolegyní, která se roky věnuje bylinkám). Jsem zvědavá na tu chuť, protože červenou řepu nesnáším.
A protože mám nepříjemné příznaky kandidózy, čeká mě dieta bez cukrů a výrobků z bílé mouky. Ufff..

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

MoncaV
Učednice 97 příspěvků 12.04.08 20:53

Já užívám bylinné kapky z břízy a pýru plazivého.Prý je to kůra na pročištění celého organismu.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8056 příspěvků 12.04.08 21:40

Já každé ráno převaluju v ústech lžíci slunečnicového oleje, asi pět minut. Má to být jarní detoxikační kůra. Olej na sebe nabalí všechny neplechy. Déle jak týden to ale nevydržím:)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 12.04.08 21:51

Vyborna tema.....a mate aj niečo, čo sa moze bez problemov aplikovat počas dojčenia? Pripravky z lekarne su zakazane…

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4760 příspěvků 12.04.08 22:02

Následující není ani tak očistná kúra, ale spíš recept na věčné mládí :D

Nárazově tak pětkrát do roka po balení vitamínu E, kupuji si dvoustovku. V žádném případě to není návod, jen moje praktika :)

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 13.04.08 10:15

Teď akorát dokončuji 3týdenní kúru … ráno nalačno vypít šťávu z půlky citronu smíchanou se lžičkou extra panenského olivového oleje,chutná mi to víc, jak jablečný ocet s medem ve vodě. Jinak už čtvrtým rokem kupuju Lunární kalendář Krásné paní(od Ž. Kanyzové), ke každému dni je napsáno pár rad z tradiční čínské medicíny. A podle některých se řídím. Tak třeba k jarní očistě se mělo od 31.3. začít se 7denní kúrou z kopřiv(do novoluní).Sbírat lístečky mladých rostlin a spařit je vařicí vodou.

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 13.04.08 14:39

Byl mi doporučen čaj Tulsi Tea - organický bylinný čaj bez kofeinu. Má snižovat stres, zvyšovat životní sílu a obranyschopnost, zpomalovat stárnutí a další spoustu úžasných věcí. Není ale vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Většinou co je zdravé, není dobré, ale tady to neplatí. Čaj je chutově velmi dobrý. :-) Zatím ho piji chvíli, tak žádný výsledek říct nemůžu.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 14.04.08 11:29
estelle píše:
Vyborna tema.....a mate aj niečo, čo sa moze bez problemov aplikovat počas dojčenia? Pripravky z lekarne su zakazane…

Zkus si zajít do nějaké zdravé prodejny a zeptat se tam.
Citronem s vlažnou vodou ráno na lačno asi nic nepokazíš. Je to prostě přírodní vitamín C.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Akinanika
Nováček 4 příspěvky 17.04.15 18:46
ODJEDOVÁK - DOMÁCÍ ČISTÍCÍ ČAJ Z KOŘENÍ

Já si ted doma vyrábím čaj - ,,ODJEDOVÁK" viz popis ve fotce. Na to, že je to čistící, tak mě i chutná. Zatím ho beru 3 den, tak uvidím jak se po té kůře budu cítit.

Jinak jsem si dělávala kůru ještě 2 produkty ( k vůli reklamě nemohu zveřejnit ). To bylo taky moc fajn, úplně jsem na sobě cítila jak se pročistuji :-)

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3274 příspěvků 17.04.15 20:23

Ale rozhodně ti doporučuji dám tam fenykl a né fenikl, jinak to nebude mít dobrou chuť.

Na poličce 175 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

Amalka256
Nováček 6 příspěvků 14.02.17 14:20

Neslyšely jste někdo o chlorella - nevím, jak se to skloňuje. Doporučuje mi to známá na očistu - nemáte někdo zkušenosti, přijde mi to hodně drahé na to, abych to jen tak zkusila:-(

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6476 příspěvků 09.03.17 00:07

Zkoušely jste někdo taky UGO očistu? Jdu do ní potřetí a nemůžu se dočkat.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Rosa N.
sv. Parfema z Kecálburgu 2072 příspěvků 09.03.17 08:24

@Elvira nebElvírka, a čo to je, ako sa to robí? A čím Ti to vyhovuje?
Velmi ráda bych s něčím dobrým (už na někom vyzkoušeným :D :mrgreen: :mavam: ) začala. Myslím, že právě nastává vhodná doba. ;)

Na poličce 101 parfémů 61 miniatur 307 odstřiků 32 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Rosa N.
sv. Parfema z Kecálburgu 2072 příspěvků 09.03.17 08:30

@Amalka256 chlorella a mladý ječmen.. slyšela jsem, že to lidi pijou, je to o boji zelené a vlastně nevím, jaký rozdíl je v jejich účincích.. a dá-li se nějak vydržet ta ne zrovna libá chuť.. @Frantatata, Františku? Nemáte prosím někdo zkusenost? :kytka:

Na poličce 101 parfémů 61 miniatur 307 odstřiků 32 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist