Jasmin noir - prosím o Váš názor

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alexxis
Nováček 1 příspěvek 26.01.14 21:56
jasmin noir - prosím o Váš názor

prosila by som Vás o pomoc, hlavne ak by boli také dobré dámy, ktoré majú daný parfém na poličke, pre objektívnosť nechcem zatiaľ uvádzať či bol kupovaný v kamennej predajni,eshope či aukcii aby to neovplyňovalo mienku…

jedna sa o parfém jasmin noir (bvlgari)- tester EDP
doteraz som sa nestretla s prípadom,aby som pochybovala o pravosti ale,
1. pred zakúpením parfému som čítala že sa jedná o vôňu so silnou výdržou, ktorá je výrazná a drží celý deň,no môj pokus nastriekania na zápästie dopadol, že po polhodine som už tamer nič necítila len jemný závan a po umytí dokonca nič,
tak som to vyskúšala opätovne, 5 strekov na oblečenie no skrátka opäť som nič necítila, žiadna hlava srdce, proste nič vôńa vyprchala, tak som skúsila poslednú možnosť starý vlnený sveter na ktorom vôńa prežije aj celú zimu v skrini ,nastriekala 5 strekov, zo začiatku cca 10 minút bola vôńa zreteľná, po polhodine slabla, po hodine som ju ledva cítila, tak aby nedošlo k tomu že nos si na vôňu zvykne vrátila som sa po piatich hodinách a vôňu som necítila, na druhý deň detto. čo asi pri koncentrácii EDP nebude normálne,alebo môj nos je divný :(

2. prvé čo ma napadlo že je bud neoriginál alebo po záruke , tak som šla hĺadať číslo, to bolo na spodnej krabici akoby vypečiatkované takým zvláštnym písmom, a následne hľadala číslo na spodnej strane flakóna na nálepke kde aj bolo vyrazené zlatým no nejaké číslice ako keby vyšúchané, tak som to aj ja pošúchala prstom a zlaté čísla úplne zmizli, ostala ich len odtisk na nálepke, čo ma prekvapilo , teda myslím že čísla z parfému by mali držať a nie hned sa vyšúchať

3.a posledné vec čo som si všimla bola nerovnosť na skle parfému neviem či to je bežné ale na spodku flakónu je taká malá ako keby chyba výroby prikladám foto pozrite si, a ešte vzduchová bublinka pod nálepkou

neviem teda čo si myslieť,skúste sa prosím vyjadriť či má nejaké tento parfém špecifiká alebo jednoducho na mojej pokožke nedrží , v krajnom prípade zaslala by som odstrek alebo už naozaj neviem čo si o tom myslieť,

Ďakujem

prikladám obrázky tam vidieť tú „chybičku“v skle , nálepka je z jednej strany odlepená to som odlepovala ja ked som pozerala prečotam je tá bublina vzduchová pod ňou, a taktiež aj vidieť tie odtisky, kódu ktoré zostali zo zlatého písma

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Zdenuše
Nováček 22 příspěvků 27.01.14 17:14

Ahoj,nevím kde jsi vůni zakoupila,ale já jsem jí měla a na výdrž si rozhodně nemůžu stěžovat,byla opravdu celý den a na oblečení i několik dní.Podle fotek není moc poznat jestli se jedná o originál.Myslím si,že bublina na dně nic neznamená,to se může stát i u originálu­.Parfém drží na každé kůži jinak,může se stát,že na tobě moc nedrží,ale že ho necítíš ani z oblečení,tak to už se mi moc nezdá :|

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist