Jazyková škola

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 19.02.11 10:52
Jazyková škola

Chcela by som si zopakovať a vylepšiť svoju francúzštinu, ale neviem si vybrať medzi ponukami jazykových škôl. Najlepšie sú osobné skúsenosti, preto by som rada vedela, ktoré jazykové školy sú podľa Vás kvalitné, aby to nebola strata peňazí a času. :) Viem, že je to hlavne o mojom prístupe, ale ja potrebujem, aby niekto na mňa dohliadal, aby som vedela, že sú v tom moje peniaze a nemohla som to preto šidiť. Samoštúdium by som nezvládla nie preto, že nemám základy, alebo literatúru, ovšem mi chýba disciplína. :oops: :D

Na poličce 29 parfémů 2 miniatury 23 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4062 příspěvků 19.02.11 18:25

Katlynko, doporučuji Francouzský institut, mají opravdu dobře oddělené jednotlivé úrovně a lektoři jsou špičkoví a navíc Tě dobře připraví na DELF.
Francouzštinu jsem doučovala individuálně různé úrovně a musím říct, že falešnému začátečníkovi nebo mírně pokročilému bych soukromé hodiny nedoporučovala, naopak středně a dál pokročilému bych zase nedoporučila jazykovku.

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 19.02.11 18:39

Moudjahidine ďakujem za odpoveď :) No ja som práve skôr mierne pokročilá. Premýšľala som nad súkromnými hodinami, ale neviem, či by mi to vyhovovalo. Popravde rozumiem vcelku dobre, problém je s komunikáciou. Nad Alliance som premýšľala na prvom mieste, som rada, že si mi môj dobrý dojem potvrdila. :)

Na poličce 29 parfémů 2 miniatury 23 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Fleur  19.02.11 21:29

V Brně má Alliance spoustu kurzů, určitě si vybereš!

lilium
Učednice 118 příspěvků 20.02.11 22:19

Taky doporučuju Alliance. Ono taky skoro nikde jinde nemáš tolik pokročilostí, pokud bys chtěla pokračovat. A jednu dobu byla vcelku dobrá i SJZ, ale pokud si dobře pamatuju, tam se vedl spíš dril - fajn, pokud by ses potřebovala doučit gramatiku ke státnicím, ale na takovou tu běžnou komunikaci nic moc.

Na poličce 8 parfémů 15 miniatur 6 odstřiků 123 vzorků V tužebníku 27 parfémů

Lencza15
Učednice 237 příspěvků 20.01.12 19:06

Nemáte náhodou někdo zkušenost s Nepustilovou jazykovou metodou? Budeme mít v rámci firmy nejspíš kurz vedený touto metodou, tak jsem hodně zvědavá, co mě čeká :)

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 4 odstřiky 68 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist