Je Cacharel Promesse podobná Lalique Amethyst?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mononoke
Nováček 8 příspěvků 30.12.11 00:34
Je Cacharel Promesse podobná Lalique Amethyst?

Ahoj, otázka je jasná z názvu :) Moc mi voní Promesse, je krásně sladká a ovocná a na mě skvěle drží… hledám nějakou podobnou vůni a podle složení jsem našla Amethyst, ale ještě jsem neměla možnost ji vyzkoušet, a tak se ptám vás zkušenějších, je podobná? Nebo byste poradily nějakou jinou vůni? Díky moc za příspěvky :kytka:

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 16 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 30.12.11 01:11

No, mne ani nepride…zato sa mi Amethyste paci podstatne viac…je viac smerom do lesneho ovocia

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 30.12.11 08:22

Taky bych řekla, že si nejsou moc podobné.. Promesse má sice krásný flakonek, ale obsah bych označila jako „fialkové bonbóny“ + gumoví medvídci. Amethyst voní po lesním ovoci a rozkládá se do velmi příjemného květinovo-pižmového závěru, který není tak sladký jako u Promesse.
Každopádně si myslím, že pokud máš ráda neobvyklé ovocenky a nehledáš pouze „přeslazený džus“, tak bys ani s Amethystem nemusela šlápnout vedle.
V opačném případě doporučuju prozkoumat ovocné Escady a vůně od Britney Spears. :)

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Kajla
sv. Parfema z Kecálburgu 5136 příspěvků 30.12.11 09:28

Zkus Parisienne , ta je hodně podobná, ale daleko propracovanější a pro mě bez těch lepivých tónů v Promesse

Na poličce 54 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Mononoke
Nováček 8 příspěvků 30.12.11 10:44
viky píše:
V opačném případě doporučuju prozkoumat ovocné Escady a vůně od Britney Spears. :)

Néé Escady prosím néé :lol: Chtěla bych spíš něco věrně ovocného a sladkého. Promesse je taková jednodušší, ale NĚCO mi v ní moc voní a to nejspíš ty ostružiny nebo lesní ovoce.

Mononoke
Nováček 8 příspěvků 30.12.11 10:57
Kajla píše:
Zkus „Parisienne“

Tu jsem zkoušela, ale nějak mě nezaujala, ale asi zkusím znovu ;)

Arome Alinka
Učednice 66 příspěvků 30.12.11 11:28

Kdysi jsem měla Promesse, teď mám Amethyste, podobné mi nepřijdou. Promesse mi přijde o dost sladší, taková, jak píší holky, bonbónková… ale ne tak lepivá jako vůně od Escady. Nejsou to bonpari. Amethyste je ostružinová, dost hutná a sladká jen přiměřeně. Po Promesse jsem se navíc jako po jediném parfému osypala. :-(

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 8 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Mononoke
Nováček 8 příspěvků 01.01.12 15:33

Tak díky všem :) vypadá to teda, že si podobné nejsou… ;) asi ten Amethyst ale stejně zkusím :lol:

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist