Je čas na nové vůně, poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brukev
Učednice 66 příspěvků 10.05.16 14:55
Je čas na nové vůně, poradíte?

Po dlouhé době jsem zde na Arome a po dlouhé době cítím potřebu nákupu nových vůní. Jelikož vůbec nevím, co „frčí“ a ani vlastně nevím, jak specifikovat mnou oblíbené vůně, vytvořil jsem tenhle topic.
Pokud tedy máte chuť a čas poradit, uvítám to.

Podklady pro radu či aslespoň nějaký brainstorming konkrétních vůní jsou následující:

• muž 35 let
  • sportovnější povaha
  • častý kontakt s klienty, ale nepracuji v obleku
  • v současnosti dlouhodobě používám následující parfémy (Gucci Pour Homme při „slavnostnějších“ příležitostech, Burberry London for Men pro běžné situace, Ambre Sultan „poslední kapičky na vášnivé večery“ :mrgreen: Nicméně již jsem všeho přečichaný, chce to změnu. Rád bych vyselektoval tipy na nějaké casual nošení a něco na „necasual“ příležitosti.
Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

BobanSK
Parfémová maniačka 746 příspěvků 10.05.16 16:06

Na casual nosenie by som odporučil Dior Sauvage(2015).Tu na arome sa neteší moc veľkej popularite ale mne a nie som sam sa moc páči a je idealna na bežné nosenie stojí za to alebo Icon od Dunhillu.A necasual možno Cedrat Boise od Manceri,mierna podoba s Aventusom ale Cedrat Boise je viac drevita a taka tajomna.Alebo fakt ten Aventus alebo kedze Aventus je drahy jak volvo a je rozdiel medzi sarzami tak stojí za povšimnutie Royal Vintage od Micallef alebo Emir od Micallef.

Na poličce 40 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 131 vzorků V tužebníku 32 parfémů

LVXifer
Znalkyně 464 příspěvků 10.05.16 16:45

Vzdy a vsade=Terre d hermes edt/edp,Guerlain homme/intense resp.l'eau boisee.v letnom marazme preberie k zivotu Mugler cologne,opáč aj Bvlgari aqva amara.hladaj a najdes.

Na poličce 26 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 4 vzorků V tužebníku 0 parfémů

BobanSK
Parfémová maniačka 746 příspěvků 10.05.16 16:47

@LVXifer ano aj Aqua Amara je skvela na tu si brusim zubok v najbližšom case :)

Na poličce 40 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 131 vzorků V tužebníku 32 parfémů

LVXifer
Znalkyně 464 příspěvků 10.05.16 16:49

@BobanSK
Smelo do nej :D

Na poličce 26 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 4 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Reveur
Parfémová maniačka 786 příspěvků 10.05.16 17:06

Jako „casual“ vůně mě v poslední době zaujala Prada Luna Rossa, Guerlain L'Homme Ideal Cologne či Creed Original Vetiver.

Na poličce 37 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 14 vzorků V tužebníku 9 parfémů

therion
sv. Parfema z Kecálburgu 5261 příspěvků 29.05.16 09:14

@brukev Ja by som odporučil univerzálny (čo ale ani zďaleka neznamená priemerný) Guerlain Homme Intense, na leto Mancera Lemon Line, Montale Aoud Ever, Royal Diwan Group Pearl(podobný Aventus-u) alebo Mancera Cedrat Boise. Vyskúšal by som aj Kumkat Wood.

Na poličce 102 parfémů 7 miniatur 9 odstřiků 395 vzorků V tužebníku 5 parfémů

L von James
Parfémová maniačka 843 příspěvků 29.05.16 21:36

U mě do veder co byly a budou nelítostně vede Riverside Drive Bond no. 9. 4-5 komplimentů od obouch pohlaví a rozdílných věků :nevim: :think: :mrgreen:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Reveur
Parfémová maniačka 786 příspěvků 30.05.16 00:19

Když je řeč o nových vůních, má už někdo „načichaný“ nový Encre Noire A L'Extreme? Vůbec by mě zajímalo porovnání originálu, Sportky a nové varianty 8)

Na poličce 37 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 14 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist