Je ještě někde k sehnání Back to Black: Aphrodisiac?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Buchtec
Učednice 97 příspěvků 16.10.14 11:18
Je ještě někde k sehnání Back to Black: Aphrodisiac?

Ahoj pánové,

potřeboval bych poradit, jestli je tato vůně ještě někde k sehnání nebo už maximálně koupit od někoho nebo vyměnit.

Díky ;)

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:
 
Nathan  16.10.14 11:39

@Buchtec http://ingredients-store.cz/ takže přímo v Praze. Myslím, že posílají, když jim napíšeš. Kupuji náhradní náplně, je to levnější :)

 
Buchtec
Učednice 97 příspěvků 16.10.14 15:20

@Nathan díky a odkud bereš ty náhradní náplně? :) Jestli to není tajemství, kdyžtak PM :D

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 16.10.14 15:33

@Buchtec V ingredients, tajemství to předpokládám není :) existuje buď klasické, kabelkové nebo refill balení :)

Refill vychází nejlevněji, ale vzhledově je to obyčejná láhev s tekutinou, nic extra, pokud máš už ale klasické nebo kabelkové balení, pak je to jasná volba ;) samozřejmě můžeš si refill koupit i jen tak, jenomten estetický zážitek pak pokulhává

Na poličce 36 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 17 parfémů
 
Nathan  16.10.14 15:40

@Buchtec Není to žádné tajemství :) Kilian se prodává buďto originál, krásný 50ml flakon v dřevěné krabičce a to je u Back to Black něco přes 5000 kč. Další možnost je cestovní balení 4×7,5 ml ve skleněných náplních a černý tzv. kabelkový flakon, to celé stojí cca přes 3000 kč. Poslední možnost je náhradní náplň, je to 50ml v obyčejné lahvičce s malou nálevkou a jednou skleněnou ampulí cca. 2700 kč. Upozorňuji, že Black jsem kupoval před 6 měsíci, takže ceny jsou orientační. :mavam:

 
Nathan  16.10.14 15:44

Venea píše jak blesk :D takže máš odpovědi dvě  :palec:

 
Buchtec
Učednice 97 příspěvků 17.10.14 07:55

@Nathan a @Venea díky za tipy, ta krabička je ohromná :) myslím, že si udělám radost :D

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist