Je podobná Cabotine Pure White Linen??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Dagmar
Nováček 8 příspěvků 05.03.09 12:45
Je podobná Cabotine Pure White Linen??

Prosím,kdo má vyzkoušené obě,jsou si trochu podobné? Používám Pure White Linen a u nás v zapadlé drogerii mají Cabotine zelenou za 399 Kč.
Jenomže zabalenou a tak ji nevyzkouším.Díky

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 05.03.09 13:55

V obou jsou dost zřetelné konvalinky,ale Cabotine je ostřejší/alespoň pro mne/,PWL více hladší a malilinko sladší :conf:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 05.03.09 15:59

Pure White Linen jsem zkoušela jen jednou v parfumérii, připadala mi jako posečená tráva nebo kopřivy. Cabotine je moje oblíbená na jaro, zdá se mi víc kytičková, ale je opravdu hodně sytá a silná, řekla bych i omamná (s hyacintem). Vždycky ji dokážu používat maximálně 2 týdny, a to ještě ne každý den. Mohly bychom třeba vyměnit vzorečky :?:

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Arome meggi
Nováček 23 příspěvků 17.03.09 23:01
Cabotine

Pokud znáš Tender Poison máš vyhráno, „Cabotinka“ je jen více ostřejší.Měla jsem obě dvě, ale kdybych si měla znovu vybrat, šla bych určitě do Tenderu.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist