Je to original Dior

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monemode
Nováček 14 příspěvků 25.06.13 10:53
Je to original Dior

Holky je to prosim original Dior Jadore,poznate to dle fotek, dekuji. Koupen pres inzerci, udajne koupen v kamenne parfumerii, parfem mi prisel jakoby vytekly,uvolneny kolem hrdla,tudiz narezle i to vicko. Dole ta samolepka me zarazila,moc tam nedrzela a co vic, je na ni udano 125ml. Na dne parfemu na tom skle vyrazeno cislo 3. Vidite na tom rozdily podle svych original Jadore, ja ho jeste nemela,tak nevim.

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21242 příspěvků 25.06.13 10:56

http://aukro.cz/…1694386.html

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

monemode
Nováček 14 příspěvků 25.06.13 10:59

Ano,to je muj inzerat na aukru. A taky tam zminuju,ze si nejsem vubec jista zda je original, takze je to ciste na kupujicich, kdyz jsou mnou obeznameni dopredu. nerikam,kdyz bych tam tvrdila chci 1000Kc a je to stopro original. Kdyz uz ja jsem nestastna a chci jen originaly,tak urcite nebudu prodavat neco co si nejsem jista za original. To je snad spatne? A jeste mi slecna tvrdila,ze je zakoupen v Sephore za 1800Kc,coz se mi nezdalo,ze 100ml by stal jen 1800Kc,ale rekla,ze tam meli akci a ma slevovy kupon. Proste jsem ji to verila. Sephoru neznam, chodim spis do Douglasu ten mam nejbliz.

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 25.06.13 13:43

@monemode to jsi koupila TADY?

Mi přijde, že ta hadička končí nad dnem flakonu, nebo je to optický klam?
Pokud ano, tak další pátrání není potřeba :think:

Na poličce 0 parfémů 2337 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

monemode
Nováček 14 příspěvků 25.06.13 13:55

me spis zarazila ta krabicka. nekde jsem cetla,ze to ovalne kolecko se znackou dior nema byt zlate,ale sede a ze tam ma byt ciste napis vaporisateur..ne vaporisateur spray. no,hadicka je ode dna tak cm a pul. kazdopadne jsem to hodinu po vystaveni na aukru stahla, i kdyz tam byla uz nabidka, ja mela blby pocit,ze zrovna ja alergik na faky budu jeden z nich sirit dale. Cicham k nemu,voni krasne,ale mela bych lepsi pocit,kdyz by to byl original,ach jo

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 25.06.13 14:17

@monemode Pokud hadička nesahá až na dno, tak jsi to měla okamžitě vrátit a požadovat peníze nazpět :idea: Bez ohledu na krabičku… z druhé ruky klidně může být originál krabička a fake uvnitř… :poblion:

Na poličce 0 parfémů 2337 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

monemode
Nováček 14 příspěvků 25.06.13 14:50

uz se v tech hadickach zacinam ztracet, teda v jejich delce. nez jsem si kupovala lancome la vie est belle, ktery jsem stejne radeji pak koupila v Douglasu, tak jsem cetla na zdejsich diskuzich ohledne pravosti parfemu, ze ta hadicka je divne dlouha, ze by mela byt rovna kratka. no, jsem zatim fakt jen laik,jestli jeste kazdy parfem ma mit uplne jinou delku hadicky :D

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 25.06.13 15:11

Každý parfém má mít přesně tak dlouhou hadičku, aby dosahovala na dno (ne kratší a ne delší - maximálně jen mírně prohnutou).
Takže ano - každý má mít JINOU délku - a to přesně podle flakónu, ve kterém se ta hadička nachází.
Myslím, že to není nepochopitelné ;)
Když pitomí výrobci napodobenin použijí do velkého flakónu krátkou nebo naopak, na první pohled se pozná fake.

monemode
Nováček 14 příspěvků 25.06.13 15:17

Dekuji, tak uz jsem chytrejsi. :roll:

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 25.06.13 16:10
@Mitzi píše:
@monemode to jsi koupila TADY?

to by ma tiež zaujímalo…

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

monemode
Nováček 14 příspěvků 25.06.13 16:16

Ne tady urcite ne, jsem zacatecnik, tak az budu mit vice oddiskutovano,ci co,tak muzu psat i na inzeraty,coz muzu az ode dnes,ale i tak muzu napsat jen jednu zpravu za hodinu. Na seznamu na inzerci bazar.

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 25.06.13 18:43

@monemode

Bohužel člověk obvykle draze zaplatí za zkušenost, že je lépe kupovat od ověřených obchodů nebo prodejců......
A v běžné bazarové inzerci raději parfémy (navíc často fejkované) nekupovat.

Tak ať se ti tu líbí a přeju ti, aby to byla poslední špatná zkušenost tohoto typu.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

monemode
Nováček 14 příspěvků 25.06.13 19:55

Dekuji za privitani. Ja tu smejdila uz daleko drive,protoze tady jsou docela plodne,vystizne a i odborne recenze uzivatelek,kdy jsem se rozhodovala,jaky parfem si poridit,nebo radeji ne,mrkla jsem tu a ulehcilo mi to rozhodovani. hezky vecer a dekuji

Medojedka
sv. Parfema z Kecálburgu 13269 příspěvků 26.06.13 17:32

@monemode největší rozdíl je ten viditelný základ rozprašovače pod víčkem :think:

Na poličce 97 parfémů 12 miniatur 91 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 7 parfémů

monemode
Nováček 14 příspěvků 26.06.13 17:37
medojedka

a i delka hadicky, nemam ji az na dno parfemu,ale tak cm ode dna. a na skle zadny zlaty napis,ale to asi maji jen nektere baleni podle ml..pokud se nemylim. dekuji za patrani,jsem smirena uz s tim,ze to original proste nebude..co hure,musim uznat,ze tu vuni ale vychytali,protoze voni jako pravy do puntiku.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist