Nábytek Torrimex - je tu někdo z Plzně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 05.05.10 16:31
Je tu někdo z Plzně?..Prosba

Je tu někdo bydlící v Plzni? Potřebovala bych poradit, už jsem jednou podobný dotaz dávala do blbých, ale zanikl. Zajímala by mě firma TORRIMEX s.r.o, sídlící v Plzni, Doudlevecká 3, stránky http://www.atraktivni-nabytek.cz/ zaujaly mě obývací sestavy a momentálně mají ještě akci na dovoz a montáž zdarma po republice, tak to se mnou mává, zkušenosti s touto firmou atd… ozve se někdo?

Edit:
Spíš jsem měla na mysli, jestli někdo bydlící v Plzni nebo blízkém okolí byl ochoten se podívat v reálu na určitou sestavu přímo v prodejně :cry:

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 08.05.10 16:52

Asi nikdo,že?

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 08.05.10 16:56

Jo, je to bezproblémová firma, z nábytku se dá docela vybrat :) . Jakou sestavu myslíš?? Jsem z Plzně a můžu se ti tam skočit podívat.

Na poličce 130 parfémů 23 miniatur 22 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 0 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 08.05.10 17:23

JÉŽIŠMARJÁ :P DĚKUJI,já právě váhám,okoukávám ,zvažuju FLY,opravdu hodně se mi líbí LIGHT LINE a LIGHT LINE2-bohužel ke LIGHT LINE 2 nemají ještě ceník,už jsem jim psala,nebo PIAZZA,spíše v tmavé barvě jak to vypadá v reálu,pokud by si opravdu byla tak hodná…vybrala by sis třeba u mě alespon něco ze vzorků?

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 08.05.10 23:18

Máš SZ :)

Na poličce 130 parfémů 23 miniatur 22 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 0 parfémů

AH64
Učednice 183 příspěvků 09.05.10 17:34

já jsem sice také z Plzně, ale jsem tu jen o víkendech, takže jako kdybych nebyla.. :(

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 25.05.10 19:59

MOC DĚKUJI elisen3,protože do sz nejde vložit obrázek,musím ho vložit sem :oops: sice ta barva je zkreslená,ale lepší nežli nic,vestínu,na světle to vůbec nebylo ono,jsou tam hdnědé a šedé nitky,jinak je spíše chladně béžový

Luk1
Nováček 1 příspěvek 11.11.12 21:35
Výsledek nákupu u firmy Torrimex

Objednal jsem si sedací soupravu Bronx, která dorazila s vytaženým provazcem z látky ve formě uzlu. Po té jsem objevil prasklinu na textilní kůži, která je dle mého názoru shodná s běžnou textilní kůži, která je náchylná k opotřebení a po dvou dnech se silně zvlnil potah na sedací části a věřte, že zvlněná textilní kůže vypadá dosti blbě. Ihned jsem tuto sedací soupravu reklamoval. Po týdnu mi přišel dopis se zamítnutím reklamace s tím, že provazec látky jsem si vytáhl džínama, prasklinu vytvořil ostrým předmětem a že zvlnění sedací soupravy, která vypadá po týdnu jako po 5-ti letém používání, je přirozenou vlastností a že se jedná o ležérní čalounění. Zajímavý pojem – ležérní čalounění. Uvažuji o tom, že začnu čalounit, neboť ležérní vlny zvládnu také. „Německá kvalita“ u této sedací soupravy rozhodně nevyšla.

dominik1
Nováček 1 příspěvek 23.02.16 22:26

Od firmy TORRIMEX jsem před třemi lety zakoupil na pohled atraktivní sedačku za 70 tis Kč, za dva měsíce se neúměrně proseděla, nyní se již půl roku masivně loupe ona „kvalitní“ textilní kůže. Mám srovnání s jiným nábytkem s textilní kůži koupený ve stejné době, který je zcela bez vad. Ošetřováno je vše stejně, přípravkem doporučeným firmou Torrimex. Na email s touto závažnou reklamací ani nereagovali. Rozhodně nemohu doporučit. Vysloveně nekvalitní nábytek za ceny jako u nábytku kvalitního :? :? :zed:

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist